Górniak, Steczkowska i Piekarczyk ZREZYGNOWALI z udziału w kolejnej edycji "Voice of Poland". Znamy jednego z nowych jurorów

Kolejni jurorzy odchodzą z programu "The Voice of Poland". Kto zajmie ich miejsce? Na razie znamy nazwisko tylko jednego z nowych trenerów.

Najpierw o rozstaniu z muzycznym show poinformowała widzów Justyna Steczkowska.

Muszę zająć się swoją pracą, sukcesami, podbijaniem innych rynków. Bardzo dziękuję za ten miły czas, ale w tym roku nie mam gdzie szpilki wcisnąć. Czekają na nas Chiny, a co potem, to zobaczymy. Bo myślę, że świat stoi przed nami otworem - tłumaczyła swoją decyzję w "Programie Muzycznym".

Kolejna była Edyta Górniak, która o rezygnacji z zasiadaniu w fotelu jurorskim w kolejnej edycji "VoP" napisała na swoim Facebooku:

Edyta GórniakFacebook.com

Potem przyszła kolej na następne pożegnanie. Zdecydował się na nie (podobno, bo informacja nie jest potwierdzona) Marek Piekarczyk. Jak donosi jednak jastrzabpost.pl, na jego miejsce już znaleziono zastępstwo. Nowym jurorem ma być wcześniejszy uczestnik show, Rafał Brzozowski. Piosenkarz wystąpił w pierwszej edycji programu, gdzie doszedł aż do finału. Jego doświadczenie może pomóc uczestnikom.

A to ostatni, półfinałowy występ Brzozowskiego.

W jury zobaczymy również Tomsona i Barona. Kto zastąpi diwy, jeszcze nie wiadomo, ale po cichu mówi się, że mogą to być Halina Mlynkova i Margaret. Podobają Wam się te zmiany?

aga