Dzisiaj specjalny odcinek show "Rolnik szuka żony". Tymczasem Paweł zdradza plany ślubne: Powiedziałem, że weźmiemy w czerwcu, ale...

Całowali się jeszcze w trakcie programu. Potem byli razem na imprezie dożynkowej, by na koniec ogłosić, że są parą. A ślub? Paweł Szakiewicz zdradził co nieco...

To był udany rok dla Pawła Szakiewicza z Szylen. Młody, przystojny rolnik i biznesmen zakochał się z wzajemnością w Natalii Wodzinowskiej, którą sobie wybrał w programie "Rolnik szuka żony". Został też radnym gminy Braniewo. Ponownie, bo mandat zdobył w maju, a w jesiennych wyborach przedłużył go. A ślub? Paweł unika konkretów, ale co nieco jednak powiedział.

W jednym z odcinków, który niedługo zostanie wyemitowany, powiedziałem, że weźmiemy ślub w czerwcu, ale nie podałem konkretnej daty... Nie zdradziliśmy, w którym to będzie roku - czytamy w Se.pl.

Sądząc po skali namiętności, jaką prezentowali w programie, zapewne nie będzie to odległy rok. A specjalny odcinek show "Rolnik szuka żony" już dzisiaj o 17.50 w TVP1.

alex