Ciąg dalszy afery wokół wpadki "MasterChefa". Sprawę komentuje TVN. Tłumaczy się też Empik

Dominika Wójciak wygrała trzecią edycję kulinarnego show, ale widzowie dowiedzieć mogli się o tym parę godzin wcześniej z Internetu. Książkę kucharki, jako zwyciężczyni programu, można było kupić na stronie i w salonach Empiku. Zamieszanie komentuje księgarnia i stacja TVN.
Ciąg dalszy wpadki "MasterChefa" Sprawę komentuje TVN. Tłumaczy się też Empik Wpadka "MasterChefa". O tym, że Dominika Wójciak wygrała trzecią edycję, widzowie mogli dowiedzieć się z internetu jeszcze przed finałowym odcinkiem. Dominika Wójciak wygrała trzecią edycję kulinarnego show, ale widzowie dowiedzieć mogli się o tym parę godzin wcześniej z internetu. Książkę kucharki, jako zwyciężczyni programu, można było kupić na stronie i w salonach Empiku. Zamieszanie komentuje księgarnia i stacja TVN. To już druga taka wpadka w historii polskiego "Masterchefa". W pierwszej edycji niespodziankę widzom zepsuł serwis internetowy programu emitując przed finałem materiał ze zwyciężczynią, teraz pospieszył się Empik. Do sprzedaży książka Wójciak trafiła na dzień przed oficjalną premierą, problem w tym, że również przed emisją odcinka finałowego. Mimo, że rozwiązanie zagadki nie jest trudne - finał show nagrywano z dużym wyprzedzeniem - widzowie są oburzeni. Sprawę skomentowała stacja emitująca "Masterchefa". W oficjalnym oświadczeniu TVN-u czytamy, że sprawa jest jeszcze na etapie "wyjaśniania". Dostajemy od Was informacje, że książka nowego "Masterchefa". Dominiki Wójciak, pojawiła się już dzisiaj w jednej z księgarń sieci EMPIKi. Publikacja zwycięzcy "Masterchefa" zawsze ukazuje się po finale programu. Tak miało być i tym razem, zaistniałą sytuację wyjaśniamy jak najszybciej. Wyjaśniać będzie też Empik. Na chwilę obecną czekamy na potwierdzenie, że zdjęcie zostało zrobione w jednym z naszych salonów, jeżeli to prawda, to oczywiście wyciągniemy konsekwencje - zapewniają przedstawiciele księgarni. Czekamy na dalszy rozwój wypadków.

Książka Dominiki Wójciak, zwyciężczyni "MasterChefa", trafiła do sprzedaży w Empiku na dzień przed oficjalną premierą. Problem w tym, że również przed emisją odcinka finałowego.

StronaEmpik

Sceen z Empik.pl

Mimo że rozwiązanie zagadki nie jest trudne - finał show nagrywano z dużym wyprzedzeniem - widzowie są oburzeni. Sprawę skomentowała stacja emitująca "Masterchefa". W oficjalnym oświadczeniu TVN-u czytamy, że sprawa jest jeszcze na etapie "wyjaśniania".

Dostajemy od Was informacje, że książka nowego "MasterChefa". Dominiki Wójciak, pojawiła się już dzisiaj w jednej z księgarń sieci EMPIK. Publikacja zwycięzcy "MasteRchefa" zawsze ukazuje się po finale programu. Tak miało być i tym razem, zaistniałą sytuację  wyjaśniamy jak najszybciej.

Wyjaśniać będzie też Empik.

Na chwilę obecną czekamy na potwierdzenie, że zdjęcie zostało zrobione w jednym z naszych salonów, jeżeli to prawda, to oczywiście wyciągniemy konsekwencje - zapewniają przedstawiciele księgarni.

Dominika Wójciak od początku była faworytką. Świetnie radziła sobie w kuchni, zwyciężała w większości konkurencji, a jej ogromna wyobraźnia kulinarna sprawiała, że radziła sobie nawet z najtrudniejszymi wyzwaniami. Serce widzów zdobyła nie tylko talentem, ale i niebywałą wrażliwością. W programie często zdarzało jej się płakać, co sama tłumaczyła "niestabilnością emocjonalną".

Jak zwykle płaczę, więc się śmieję, że znowu płaczę i tak to się kręci - tłumaczyła w jednym z odcinków.

To już druga taka wpadka w historii polskiego "MasterChefa". W pierwszej edycji niespodziankę widzom zepsuł serwis internetowy programu emitując przed finałem materiał ze zwyciężczynią. Co prawda materiał szybko usunięto, jednak, jak łatwo było przewidzieć, szybko zaczął żyć w internecie własnym życiem.

em

Więcej o:
Komentarze (32)
Ciąg dalszy afery wokół wpadki "MasterChefa". Sprawę komentuje TVN. Tłumaczy się też Empik
Zaloguj się
 • smith81

  Oceniono 280 razy 138

  hahaha....TVN i jego kreowana rzeczywistość. myślałem, że nie da się upaść niżej niż ramówka MTV...ale jak widać da się. dno bez dna.

 • szary212

  Oceniono 104 razy 90

  news miesiąca, będzie wisieć na jedynce do świąt

 • baba_jaga

  Oceniono 51 razy 39

  jeżeli w czerwcu mówili o tym że Gordon Ramsey przyjechał do polski do Maseterchefa a pokazywali to w październiku to juz wiecie jakie to "wyprzedzenie"
  A swoją droga to pewnie jakiś nierozgarnięty pracownik Empiku wyciągnął tą książkę na półkę i tak nic mu nie zrobią

 • Oceniono 32 razy 28

  Każdy chyba wie że program jest kręcony X miesięcy przed emisją. Z resztą nawet macie w artykule wideo i Starmach w lato w Warszawie mówi, że byli na Sycylii, gdzie emisja była jakoś 2 tygodnie temu. Tu raczej chodzi o to, że ludzie się dowiedzieli kto jest wygranym przed obejrzeniem wielkiego finału. Dla wielu to zapewne olbrzymie rozczarowanie, ręce opadły, emocje też... już tak tego finału nie dało się oglądać.

 • Tomasz Deszczak

  Oceniono 41 razy 27

  Ależ mi wielka afera garkotłukowa. Nie macie poważniejszych problemów?

 • Marzena Janik

  Oceniono 21 razy 21

  Myślę, że jury uzna odpowiedź awansem.A piosenkę zaśpiewa państwu Pan Koracz

 • forfiter_jr

  Oceniono 20 razy 18

  Mam wrażenie, że cały ten cyrk ma na celu promocję tej książki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX