"Project Runway" wróci w zmienionym składzie. Jeden z jurorów zrezygnował: To dobra decyzja

Po decyzji TVN o powrocie "Project Runway" w 2015 roku pojawiły się plotki o zmianach w składzie programu. Ograniczały się dotąd do osoby gospodyni. Tymczasem to nie Anja Rubik ogłosiła swoje odejście.
"Project Runway" wróci z nowym jury To nie Anja Rubik ogłosiła swoje odejście Po decyzji TVN o powrocie "Project Runway" w 2015 roku pojawiły się plotki o zmianach w składzie programu. Ograniczały się dotąd do osoby gospodyni. Tymczasem to nie Anja Rubik ogłosiła swoje odejście. Pierwsza edycja programu wypadła nieźle pod względem oglądalności (tak twierdzą producenci), a i finaliści show radzą sobie dobrze w świecie mody. Wiadomo już, że zaplanowane na wiosnę nowe zmagania projektantów oglądać będziemy bez Mariusza Przybylskiego w jury. Za powód odejścia podał "ogrom obowiązków zawodowych". "Dla mnie, jako projektanta, rok 2015 jest bardzo ważny, bo na ten okres wyznaczyłem sobie nowe zawodowe cele, które bardzo chcę zrealizować i im poświęcę ten rok. O czym już wkrótce będę was informował. Ale równocześnie to powoduje, że, pomimo pojawiających się już informacji na ten temat, nie będę mógł uczestniczyć w nagraniach nowej edycji programu "Project Runway". Moje nowe projekty kolidują z okresem produkcji "Runway'a" i możliwością bycia jurorem. Współpraca z całą ekipą programu i TVN-u była dla mnie nowym, ciekawym doświadczeniem. Mimo to obiecuję, że na pewno odwiedzę nową edycję programu! - brzmi oświadczenie na Facebooku. Na koniec podpowiedział fanom, że mogą lajkować jego wpis. Bo to dobra decyzja" - twierdzi. Przybylskiego zobaczymy zapewne w roli gościa podczas jednego z odcinków. O innych zmianach dotyczących jury nic jeszcze nie wiadomo.

Pierwsza edycja programu wypadła nieźle pod względem oglądalności (tak twierdzą producenci) a i finaliści show radzą sobie nieźle w świecie mody. Wiadomo już, że zaplanowane na wiosnę nowe zmagania projektantów oglądać będziemy bez Mariusza Przybylskiego w jury. Za powód odejścia podał "ogrom obowiązków zawodowych".

Dla mnie, jako projektanta, rok 2015 jest bardzo ważny, bo na ten okres wyznaczyłem sobie nowe zawodowe cele, które bardzo chcę zrealizować i im poświęcę ten rok. O czym już wkrótce będę was informował. Ale równocześnie to powoduje, że, pomimo pojawiających się już informacji na ten temat, nie będę mógł uczestniczyć w nagraniach nowej edycji programu "Project Runway". Moje nowe projekty kolidują z okresem produkcji "Runway'a" i możliwością bycia jurorem. Współpraca z całą ekipą programu i TVN-u była dla mnie nowym, ciekawym doświadczeniem. Mimo to obiecuję, że na pewno odwiedzę nową edycję programu! - brzmi oświadczenie na Facebooku.

Na koniec podpowiedział fanom, że mogą lajkować jego wpis.

Bo to dobra decyzja - twierdzi.

Przybylskiego zobaczymy zapewne w roli gościa podczas jednego z odcinków. O innych zmianach dotyczących jury nic jeszcze nie wiadomo.

socha

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (9)
"Project Runway" wróci w zmienionym składzie. Jeden z jurorów zrezygnował: To dobra decyzja
Zaloguj się
 • kats

  Oceniono 86 razy 70

  Z całym szacunkiem, ale pani Przetakiewicz choćby nie wiem jak wiele odbyła lekcji dykcji i sawoarwiwru, pozostanie osobą bez klasy. Niemniej jednak to miła babka, szkoda tylko, że pozuje na kogoś kim nie jest. No nie ma tego czegoś, nieważne jak będzie się starała.

 • caramel33

  Oceniono 37 razy 27

  Już dawno nie było żadnych reklam LaManii i artykułów o pani Przetakiewicz....

 • martuchaaaa

  Oceniono 23 razy 15

  jeden który miał coś sensownego do powiedzenia, odchodzi.

 • klemensviii

  Oceniono 8 razy 4

  SZKODA! Najbardziej merytoryczny juror, bardzo go lubiłem.

 • lewikaj84

  Oceniono 9 razy 3

  Słuszna decyzja :)

 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 2

  Zamienili by Rubikową na którąś z dziewczyn, które poszły do VS. Oglądalność na pewno by wzrosła.

 • browaryr

  Oceniono 7 razy 1

  kiedy wreszcie ta trupiara przestanie byc pokazywana jako"wzor kobiecosci"itd-jest paskudna wyschnieta koslawa i sepleniaca-tyle w temacie.

 • ja01

  0

  Parada próżności widzę ma się dobrze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX