Mocno zaokrąglona Sadowska w "SuperSTARciu". Ciąży nie ukrywa już nawet luźna kreacja

Maria Sadowska oceniała uczestników "SuperSTARcia", a także dała na koniec krótki występ. Sił jej nie brakuje.
Mocno zaokrąglona Sadowska Ciąży nie ukrywa już nawet luźna kreacja Maria Sadowska spodziewa się drugiego dziecka. Nie rezygnuje jednak z pracy i życia towarzyskiego. Niedawno gościła w "The Voice od Poland", później bawiła się na Różach "Gali" w bardzo odważnej kreacji, a w piątek zasiadła w jury "SuperStarcia". Sadowska nie tylko oceniała uczestników, lecz wystąpiła także na scenie. Mimo że jest w ciąży, dała show równie pełne wigoru co zwykle. Odcinek z udziałem Sadowskiej wyłonił finalistów programu TVP2. W półfinale odpadł Titus, a o zwycięstwo będą walczyli Natasza Urbańska i Rafał Brzozowski. Ciężarna Sadowska nie ukrywa krągłości... i piersi. W tak odważnych kreacjach rzadko widuje się przyszłe mamy

Maria Sadowska spodziewa się drugiego dziecka. Nie rezygnuje jednak z pracy i życia towarzyskiego. Niedawno gościła w "The Voice od Poland", później bawiła się na Różach "Gali" w bardzo odważnej kreacji, a w piątek zasiadła w jury "SuperStarcia".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA  >>

Sadowska nie tylko oceniała uczestników, lecz wystąpiła także na scenie. Mimo że jest w ciąży, dała show równie pełne wigoru co zwykle.

Odcinek z udziałem Sadowskiej wyłonił finalistów programu TVP2. W półfinale odpadł Titus, a o zwycięstwo będą walczyli Natasza Urbańska i Rafał Brzozowski.

 

karo

POLUB NAS