Jutro wielki finał "Tańca z Gwiazdami!". Agnieszka i Stefano zatańczą do... Znamy szczegóły

Każda z par zatańczy trzy razy, a ponadto na scenie pojawią się wszystkie pary, które brały udział w tej edycji show.

W piątek parkiet "Tańca z Gwiazdami" będzie należał do dwóch par. O zwycięstwo i Kryształową Kulę będą bić się w tańcu dwie pary: Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino.

Żeby sięgnąć po trofeum, trzeba będzie zatańczyć trzy tańce. Pierwszy wybierze jury, drugi sami uczestnicy, a na końcu obie pary zatańczą freestyle.

Właśnie oba freestyle będą ozdobą tanecznego finału, pary i choreografowie ciężko nad nimi pracowali. Agnieszka i Stefano zatańczą do muzyki z filmu "Piraci z Karaibów", a Stefano będzie oczywiście Jackiem Sparrowem. Ania i Jan zatańczą do miksu piosenek Whithey Houston, a Ania zagra postać piosenkarki z "Bodyguarda" - osoba z produkcji zdradza kulisy show.

Kiedy tancerze będą łapali oddech, czas widzom umili występ Sylwii Grzeszczak, która wystąpi z 14-osobowym chórem w piosence "Kiedy tylko spojrzę".

Oczywiście w finale nie zabraknie wszystkich gwiazd i tancerzy, których oglądaliśmy w tej edycji. Zobaczymy ich w tańcach wspólnych i efektownym otwarciu finałowego show.

alex