Iza Miko szczerze u Wojewódzkiego o pieniądzach i narkotykach: Miałam bardzo złe doświadczenia

"Ty jesteś jeszcze Polką, czy już Amerykanką?" - pytał Izę Miko Kuba Wojewódzki. Kolejne pytania były równie bezpośrednie.
Iza Miko u Wojewódzkiego Iza Miko o pieniądzach i narkotykach: Miałam bardzo złe doświadczenia. "Jestem Polką. Mam obywatelstwo polskie, ale już także amerykańskie " - odpowiedziała Iza Miko w programie Kuby Wojewódzkiego na pytanie o jej narodowość. Iza Miko, aktorka i modelka. Urodziła się w Polsce, ale mieszka w Stanach Zjednoczonych. Kiedy pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego, gospodarz od razu ją zapytał: "Ty jesteś jeszcze Polką, czy już Amerykanką?" "Jestem Polką. Mam obywatelstwo polskie, ale już także amerykańskie. Tak że trochę pół na pół" - odpowiedziała. "Ale jak jedziesz stamtąd tu, to ty wracasz do domu, czy wyjeżdżasz z domu" - pytał Wojewódzki. "Nie mam odpowiedzi na to pytanie, ponieważ Polska to są moje korzenie, tutaj jest moja rodzina, czuję jakbym jechała do domu, natomiast jak wracam, to też czuję, jakbym jechała do domu, bo tam stworzyłam swoją rodzinę" - odpowiedziała. "Masz rodzinę?" - zainteresował się Wojewódzki. "Pieska mam, przyjaciół" - umknęła z odpowiedzią Miko. Kubę Wojewódzkiego interesowało, ile prawdy jest w pogłoskach o tym, że w Hollywood "wszyscy" biorą. "Ja jestem prawdopodobnie jedną z niewielu osób, które żadnych narkotyków... Ja miałam bardzo złe doświadczenia, jeżeli chodzi o ludzi wokół mnie, którzy brali narkotyki i pili. Widziałam więc, jak to bardzo niszczy życie" - tłumaczyła Miko. Iza Miko ma zaledwie 33 lata, a już jest producentką filmową. Jak się powszechnie uważa, producent głównie dba o to, żeby film miał za co powstać. "Co powoduje, że taki smarkacz jak ty zaczyna być producentem? To, że masz pieniądze?"- zapytał ją Wojewódzki. "Nie, ja swoich nigdy nie inwestuję jako producentka" -odpowiedziała. "Chytruska. Od matki bierzesz?" - zaśmiał się gospodarz programu. - Jako producent pukasz do różnych drzwi. Ja do ostatniego filmu "Desert Dancer"... - zaczęła, ale Wojewódzki nie pozwolił jej skończyć. Za to zapytał, czy zarobi na filmie. "Może zarobię. To jest niezależne kino, więc to jest ciężko" - odpowiedziała.

Iza Miko, aktorka i modelka. Urodziła się w Polsce, ale mieszka w Stanach Zjednoczonych. Kiedy pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego, gospodarz od razu ją zapytał:

Ty jesteś jeszcze Polką, czy już Amerykanką?
Jestem Polką. Mam obywatelstwo polskie, ale już także amerykańskie. Tak że trochę pół na pół - odpowiedziała.
Ale jak jedziesz stamtąd tu, to ty wracasz do domu, czy wyjeżdżasz z domu.
Nie mam odpowiedzi na to pytanie, ponieważ Polska to są moje korzenie, tutaj jest moja rodzina, czuję jakbym jechała do domu, natomiast jak wracam, to też czuję, jakbym jechała do domu, bo tam stworzyłam swoją rodzinę.
Masz rodzinę? - zainteresował się Wojewódzki.
Pieska mam, przyjaciół - umknęła z odpowiedzią Miko.

Potem przyszła pora na pytania o używki. Kubę Wojewódzkiego interesowało, ile prawdy jest w pogłoskach o tym, że w Hollywood "wszyscy" biorą.

Ja jestem prawdopodobnie jedną z niewielu osób, które żadnych narkotyków... Ja miałam bardzo złe doświadczenia, jeżeli chodzi o ludzi wokół mnie, którzy brali narkotyki i pili. Widziałam więc, jak to bardzo niszczy życie - tłumaczyła Miko.

Dodała też, że raz, 8 lat temu, paliła marihuanę, jednak nie spodobało jej się to doświadczenie.

Isabella Miko attending Premiere Of RADiUS-TWC's ANDRE MICHEL/Bulls

Iza Miko ma zaledwie 33 lata, a już jest producentką filmową. Jak się powszechnie uważa, producent głównie dba o to, żeby film miał za co powstać.

Co powoduje, że taki smarkacz jak ty zaczyna być producentem? To, że masz pieniądze?- zapytał ją Wojewódzki.
Nie, ja swoich nigdy nie inwestuję jako producentka.
Chytruska. Od matki bierzesz? - zaśmiał się gospodarz programu.
Jako producent pukasz do różnych drzwi. Ja do ostatniego filmu "Desert Dancer"... - zaczęła, ale Wojewódzki nie pozwolił jej skończyć. Za to zapytał, czy zarobi na filmie.
Może zarobię. To jest niezależne kino, więc to jest ciężko.

alex