Całował się z każdą, ale w finale wybierze Natalię? Jest dowód? Na pewno nie zgadniecie, skąd pochodzi przeciek!

Ich wspólne zdjęcia są o tyle interesujące, że zrobiono je przed nakręceniem finałowego odcinka show "Rolnik szuka żony".

W przypadku, gdy finał jakiegoś show jest kręcony z wyprzedzeniem, informacja o tym, kto wygrał, to pilnie strzeżona tajemnica. Teoretycznie dopiero 23 listopada mamy się dowiedzieć, które z dziewczyn wybrali bohaterowie programu "Rolnik szuka żony". Jak to czasami jednak bywa, "przeciek" potrafi się pojawić z zupełnie nieoczekiwanej strony.

Paweł jest 27-letniem rolnikiem produkującym mleko. O miejsce w jego sercu walczą Natalia, Kasia i Judyta. Paweł całował się z każdą z nich, więc trudno powiedzieć, do której żywi największą namiętność. Pewne poszlaki sugerują, że Natalię...

7 września w Braniewie odbyły się Dożynki Powiatowe. Jednym z gości był właśnie Paweł, który tego dnia odebrał honorową odznakę "Zasłużony dla rolnictwa", przyznawaną przez resort Marka Sawickiego najbardziej wyróżniającym się rolnikom. Przystojnemu bohaterowi programu "Rolnik szuka żony" towarzyszyła... jedna z uczestniczek show, Natalia Wodzinowska. Ta, z którą całował się w ciągniku. Dowodem są zdjęcia zamieszczone na oficjalnej stronie powiatu Braniewo.

Jeżeli to właśnie ją wybrał, to obejrzenie tego w trakcie finałowego odcinka będzie czystą formalnością.

alex

Więcej o:
Komentarze (7)
Całował się z każdą, ale w finale wybierze Natalię? Jest dowód? Na pewno nie zgadniecie, skąd pochodzi przeciek!
Zaloguj się
 • ja01

  Oceniono 48 razy 38

  Mam duży szacunek do ludzi pracujących ciężko w rolnictwie, ale fabuły takich programów nie akceptuję. Choć "Rolnik szuka żony" jest niczym w porównaniu do tego żenu "Kto poślubi mojego syna". To jest dopiero patologia.

 • baba_jaga

  Oceniono 22 razy 10

  Eee na pewno w umowie ma zakaz pokazywania sie przed finalem, to zamierzone zeby zwiekszyc ogladlnos tego gniota

 • iwonnth

  Oceniono 8 razy 8

  Szkoda tej dziewczyny....
  Strasznie zadufany w sobie jest ten Pawełek

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX