To już koniec programu "X Factor". Wojewódzki zdradza: Program przechodzi do historii

Popularne show znika z telewizji.
To już koniec "X Factor" Popularny program znika z telewizji. To zła wiadomość dla fanów "X Factor". Kuba Wojewódzki poinformował, że nie doczekamy się kolejnych edycji programu. Powodem jest malejąca oglądalność. To zła wiadomość dla fanów "X Factor". Kuba Wojewódzki poinformował, że nie doczekamy się kolejnych edycji programu. "X Factor" cieszył się popularnością telewidzów, a wielu artystom, którzy w nim debiutowali, udało się zrobić karierę. Przykładem jest choćby Dawid Podsiadło, który odniósł nie tylko sukces medialny, ale też może pochwalić się uznaniem krytyków. O tym, że stacja TVN zadecydowała o zakończeniu emisji "X Factor" poinformował we wtorek na Facebooku Kuba Wojewódzki. Portal Wirtualnemedia.pl podaje, że informację, którą przekazał Kuba Wojewódzki (juror show), udało się nieoficjalnie potwierdzić. Kanał w miejsce "X Factora" zamierza wiosną pokazać nowy program rozrywkowy. Jego szczegóły nie są jeszcze znane - czytamy na stronie. Powodem tej decyzji jest spadająca z edycji na edycję liczba widzów. Choć ostatnio grono jurorów zostało powiększone do czterech osób (w jednym z foteli zasiadła Ewa Farna), a w programie mogły brać udział także zespoły, oglądalność ostatniej edycji wynosiła średnio 2,18 mln osób, czyli o 800 tys. mniej niż na początku.

To zła wiadomość dla fanów "X Factor". Kuba Wojewódzki poinformował, że nie doczekamy się kolejnych edycji show.

Program cieszył się popularnością telewidzów, a wielu artystom, którzy w nim debiutowali, udało się zrobić karierę. Przykładem jest choćby Dawid Podsiadło, który odniósł nie tylko sukces medialny, ale też może pochwalić się uznaniem krytyków.

O tym, że stacja TVN zadecydowała o zakończeniu emisji "X Factor" poinformował wczoraj na Facebooku Kuba Wojewódzki.

Kuba WojewódzkiFacebook.com/Kuba Wojewódzki - Król TVN

Portal Wirtualnemedia.pl podaje, że informację, którą przekazał Kuba Wojewódzki (juror show), udało się nieoficjalnie potwierdzić.

Kanał w miejsce "X Factora" zamierza wiosną pokazać nowy program rozrywkowy. Jego szczegóły nie są jeszcze znane - czytamy na stronie.

Powodem tej decyzji jest spadająca z edycji na edycję ilość widzów. Choć ostatnio grono jurorów zostało powiększone do czterech osób (w jednym z foteli zasiadła Ewa Farna), a w programie mogły brać udział także zespoły, oglądalność ostatniej edycji wynosiła średnio 2,18 mln osób, czyli o 800 tys. mniej niż na początku.

jus

Więcej o:
Komentarze (7)
To już koniec programu "X Factor". Wojewódzki zdradza: Program przechodzi do historii
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 25 razy 21

  X Factor przechodzi do historii.

  Królować będzie "Hutnik szuka męża" .
  Wojewódzki dalej będzie jurorem i będzie testował kandydatów:)))

 • smith81

  Oceniono 22 razy 16

  będzie nowy format. osobiście nie mogę się doczekać na Must Be The Mam Talent Superstarcie Masterchiefa w Piekielnej Kuchni Perfekcyjnej Pani Domu Top Model Of Poland....

 • rurku

  Oceniono 4 razy 4

  TVN nie potwierdza tych rewelacji.

 • aldonathebest

  Oceniono 5 razy 3

  I powstana nastepne odmozdzacze typu: Szkola idiotow, Naga Prawda, Szpital na peryferiach, Kto poslubi geja, Suche majtki na dnie morza, czy Taniec z debilami.

 • baba_jaga

  Oceniono 8 razy 2

  I puszcza zamiast tego kolejny program typu rolnik szuka chłopa ::

 • adzioszeek

  0

  Ewa długo nie siedziała na swoim tronie ;-]

 • ladyzgaga

  Oceniono 10 razy -6

  Kolejne badziewie typu TVoP, MBTM, Rolnik Szuka Żony

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX