Przyleciał prywatnym samolotem razem z 16-letnią córką. Gordon Ramsay gościem specjalnym "MasterChefa"! Znamy szczegóły

Prywatny samolot, towarzystwo córki - znamy szczegóły wizyty jednego z najsłynniejszych kucharzy na świecie, Gordona Ramsaya, na planie "MasterChefa".

Każdy, kto wie, kim jest Gordon Ramsay, potrafi należycie docenić wagę wydarzenia. To jeden z najsławniejszych (i najbogatszych) kucharzy na świecie, do tej pory jego restauracje na całym świecie zdobyły łącznie aż 15 gwiazdek Michelin. Teraz będzie gościem specjalnym najbliższego odcinka "MasterChefa".

Gordon Ramsay pojawił się w Polsce specjalnie na to nagranie. Przyleciał prywatnym samolotem - ze względu na to, że ma napięty grafik i mało czasu. Na planie towarzyszyła mu 16-letnia córka Megan - zdradziło nam nasze źródło.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z ODCINKA >>

Znamy też nieco szczegółów dotyczących samego odcinka. Na początek kucharze dostaną zadanie, które jest dla Ramaya charakterystyczne: będą musieli przygotować danie z wątróbki.

Kiedy testuje nowych kucharzy, zawsze zaczyna od wątróbki - czytamy w materiałach prasowych dotyczących odcinka.

Kucharze będą musieli połączyć wątróbkę z takimi składnikami, jak maliny, kiwi, liście botwiny, czerwone winogrona czy marchew. Ci, którzy nie zdadzą egzaminu, zawalczą o przetrwanie w dogrywce. A tam trzeba będzie przygotować potrawę, którą wcześniej zademonstruje im Gordon Ramsay. Będzie to potrawa z przegrzebków. Kto i tutaj się nie sprawdzi, pożegna się z programem.

Swoją drogą ciekawe, czy oddanie fartucha w programie, którego gościem jest Gordon Ramsay to podwójna porażka, czy wręcz przeciwnie.

Odcinek "MasterChefa" z Gordonem Ramsayem zobaczymy 19 października o godzinie 20 w TVN.

alex

Więcej o: