Gościem Wojewódzkiego była Zuzanna Bijoch: Zarobiłaś milion dolarów? Jeżeli tak, to się nie odzywaj

Zuzanna Bijoch u Wojewódzkiego Zarobiłaś milion dolarów? Jeżeli tak, to się nie odzywaj Czy Joanna Krupa jest top modelką, jak się zostaje twarzą Prady i czy jest bogata? To tylko niektóre pytania, z którymi musiała się zmierzyć Zuzanna Bijoch w show Kuby Wojewódzkiego. Zuzanna Bijoch to jedna z niewielu polskich top modelek. Ona sama twierdzi, że w Polsce jest ich zaledwie kilka. W programie Kuby Wojewódzkiego podała niektóre nazwiska. Ty się bez obciachu posługujesz terminem "top modelka"? - zapytał ją Wojewódzki. No, tak. Jestem top modelką. Chodzi o to, że w Polsce ten termin jest mocno nadużywany. Ja bym chciała zaapelować, żeby nie nadużywać zwrotu "top modelka". W Polsce top modelek jest kilka, Anja, Kasia Struss, Magda Frąckowiak, ja... - wyjaśniła Bijoch. A Joanna Krupa jest top modelką? - chciał wiedzieć gospodarz programu. Nie - odpowiedziała krótko. Zuzanna Bijoch to ulubienica projektantów, modelka z absolutnego szczytu. Kuba Wojewódzki zwrócił jej uwagę, że wygląda jak "dziewczyneczka z klasy", jak "lizus". A mimo to została twarzą Prady. Gospodarz chciał wiedzieć, czym wyróżniła się spośród innych modelek, że jej się to udało. Bycie twarzą Prady wygląda tak. Wchodzisz do pokoju, gdzie już jest 7 dziewczyn. Nazywają to survivalem. Z tych dziewczyn najprawdopodobniej zostanie jedna, której uda się pójść w pokazie i może nawet zrobić kampanię - zdradziła Bijoch. Kuba Wojewódzki drążył dalej. Dlaczego dziewczyna, która wygląda właśnie tak, zostaje top modelką? Co takiego ma w twarzy, sylwetce... Nie wiem. Nie mam pojęcia. Skąd mam wiedzieć? To nie ja wybieram, to ktoś mnie wybiera. Lubię wierzyć w to, że jest to też moja osobowość i to, co sobą reprezentuję - odparła modelka. Bycie top modelką to również "top" zarobki. Kuba Wojewódzki zapytał o to Zuzannę Bijoch i wtedy modelka, która przez cały wywiad odpowiadała sensownie i rozważnie, speszyła się. Jesteś bardzo bogata? Zarobiłaś milion dolarów? - dociekał prowadzący. Bijoch nie odpowiedziała. Zamiast tego postanowiła spróbować tortu, który wcześniej przyniosła Sonia Wodzianka.

Czy Joanna Krupa jest top modelką, jak się zostaje twarzą Prady i czy jest bogata? To tylko niektóre pytania, z którymi musiała się zmierzyć Zuzanna Bijoch w show Kuby Wojewódzkiego.

Zuzanna Bijoch, jedna z niewielu polskich top modelek. Ona sama twierdzi, że w Polsce jest ich zaledwie kilka. W programie Kuby Wojewódzkiego podała niektóre nazwiska.

Ty się bez obciachu posługujesz terminem "top modelka"? - zapytał ją Wojewódzki.
No, tak. Jestem top modelką. Chodzi o to, że w Polsce ten termin jest mocno nadużywany. Ja bym chciała zaapelować, żeby nie nadużywać zwrotu "top modelka". W Polsce top modelek jest kilka, Anja, Kasia Struss, Magda Frąckowiak, ja...
A Joanna Krupa jest top modelką? - chciał wiedzieć gospodarz programu.

Odpowiedź była krótka.

Nie.

Zuzanna BijochTVN/X-News

Zuzanna Bijoch to ulubienica projektantów, modelka z absolutnego szczytu. Kuba Wojewódzki zwrócił jej uwagę, że wygląda jak "dziewczyneczka z klasy", jak "lizus". A mimo to została twarzą Prady. Gospodarz chciał wiedzieć, czym wyróżniła się spośród innych modelek, że jej się to udało.

Zostanie twarzą Prady wygląda tak. Wchodzisz do pokoju, gdzie już jest 7 dziewczyn. Nazywają to survivalem, z tych dziewczyn najprawdopodobniej zostanie jedna, której się uda pójść w pokazie i może nawet zrobić kampanię.

Kuba Wojewódzki drążył dalej. Dlaczego dziewczyna, która wygląda właśnie tak, zostaje top modelką? Co takiego ma w twarzy, sylwetce...

Nie wiem. Nie mam pojęcia. Skąd mam wiedzieć? To nie ja wybieram, to ktoś mnie wybiera. Lubię wierzyć w to, że jest to też moja osobowość i to, co sobą reprezentuję - odparła modelka.

Bycie top modelką to również "top" zarobki. Kuba Wojewódzki zapytał o to Zuzannę Bijoch i wtedy modelka, która przez cały wywiad odpowiadała sensownie i rozważnie, speszyła się.

Jesteś bardzo bogata? Zarobiłaś milion dolarów?

Wojewódzki wyczuł wahanie.

Boję się odpowiedzi. Jak zarobiłaś, to się nie odzywaj - dodał.

Wciąż nie było odpowiedzi. Bijoch spróbowała tortu, który wcześniej przyniosła Sonia Wodzianka.

Jak tu k*rwa żyć?! - wykrzyknął Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki i Zuzanna BijochTVN/X-News

Chwilę potem modelka oskarżyła go o seksizm. Wojewódzki był ciekawy, czy Sonia Wodzianka ma warunki, żeby zostać modelką.

Nie chcę być uszczypliwy, ale ona ma większy biust, niż ty.

Bijoch nie dała się sprowokować.

Ma. To nie jest uszczypliwość, to jest fakt - odpowiedziała.
Ty masz malutki. Bardzo mały. Niepokojąco mały. Nieobecny prawie.
Widziałeś?
Chodzi o to, czy nie przeszkadza? Panie Krzysztofie, kobieta powinna mieć biust, prawda? - Wojewódzki zwrócił się do siedzącego obok Krzysztofa Kowalewskiego.
Na ogół - odparł aktor.
Kuba, to jest strasznie seksistowskie!
To my jesteśmy właścicielami biustów, wy je tylko nosicie.
Dobrze... - poddała się Bijoch.
Kobieta powinna mieć biust! - brnął dalej gospodarz.
Co to w ogóle za stwierdzenie!

Zuzanna Bijoch przyznała w końcu, że nie przeszkadza jej brak dużego biustu i Wojewódzki zakończył temat.

Kuba Wojewódzki i Zuzanna BijochTVN/X-News

alex

Więcej o: