'Top model': odpada Adam. Dramatyczne wpisy fanek: Piszę i lecą łzy. Nie oglądam już tego g*wna. Skoczę

Co się wydarzyło w 7. odcinku "Top Model".

Z "Top model" odpadł Adam Boguta, jeden z najbardziej lubianych przez fanki uczestników programu. Zakończyło się też jego niedoszłe love story.

To pierwsza edycja w Polsce, w której biorą udział zarówno kobiety jak i mężczyźni. Było do przewidzenia, że między uczestniczkami i uczestnikami będą rodzić się bardziej zażyłe relacje. Adam Boguta zauroczył tysiące, a właściwie dziesiątki tysięcy internautek i internautów. Jego profil lubi już prawie 90 tysięcy osób (nie licząc kilku innych, które także dostały po kilkadziesiąt tysięcy like'ów). Niestety, to on musiał pożegnać się z programem oraz ze swoją sympatią - Michaliną.

Podrywam Michalinę - przyznał sam zainteresowany.

Michalina jednak nie odwzajemniała jego uczucia, a może jeszcze po prostu nie zdążyła ulec urokowi chłopaka, na co ten żalił się nawet na panelu jurorskim.

Nie pozwala mi się do siebie zbliżyć - mówił. - Przytuliłbym ją, ale nie wiem, czy mi pozwolił.
Co on za głupoty gada - mówiła z rozdrażnieniem Michalina, którą zdenerwowały uwagi dotyczące ich życia prywatnego, wypowiedziane w kontekście zadania. - Wcale tak nie było!

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z ODCINKA >>

 

W praktyce to jednak chłopak nie przejawiał inicjatywy na sesji. Po raz kolejny nie poradził sobie z zadaniem i nie spełnił wymagań fotografa. Rzesza fanek Adama na Facebooku nie mogła pogodzić się z jego odejściem. Było dość dramatycznie

Popłakałam się
Jestem tak mega wk***iona i jednocześnie smutna, że to akurat ty odpadłeś, pisząc to lecą mi łzy i cały czas to pytanie:"Czemu akurat ty"?!
Nie oglądam już tego g*wna. Byłeś najlepszy

Palące rozgoryczenie błyskawicznie się urzeczywistniło. W ciągu kilkunastu minut powstały fan page, na których z reguły internautki wyrażają swoje niezadowolenie z decyzji sędziów oraz nawołują do bojkotu programu. Jak bardzo fanki Adama są poruszone? Przytoczmy tylko nazwy wspomnianych stron: Jakim Cudem Odpadł Nasz Adaś?, czy Nie oglądam Top Model bo Adaś odpadł.

Fanki nie mogą pogodzić się z odejściem Adama Boguty z 'Top Model'Screen z Facebook.com/Adam-Boguta-Top-Model

Chemia nie narodziła się też między Mateuszem Magą a Martą.

Dostałam Mateusza Magę, totalne drewno na sesji - narzekała dziewczyna.

Para miała pozować razem. Choć każde na zdjęciu wyszło nieźle, to jednak nie stworzyli duetu.

Nie mam dziewczyny, i nigdy nie miałem, i zbytnio nie chcę mieć. Ale sobie PR robię... - śmiał się chłopak, tłumacząc swoje braki na sesji.

Znacznie lepiej poszło natomiast Oli Żuraw i Osi. Ta pierwsza wygrała zadanie i tym samym - samochód, fiata 500. Równie dobrze poszło Góralowi i Ewelinie, którzy wspaniale oddali namiętną atmosferę na zdjęciu. Modelka śmiała się nawet, że jej partnera za bardzo poniosło. Oboje przytulali się i całowali przed obiektywem.

Jakby chciał cię wyssać - opisała zachowanie Górala Kamila Szczawińska, gość specjalny programu.
Też miałam takie wrażenie - dodała Ewelina.

karo