Miał erekcję, kiedy się tarzał z Chylińską. Pokazał, jak dużą. Znaliście Egurrolę od tej strony?

"Miałeś erekcję?". "Może ciutkę". I pokazał ile. Ich dyskusja chwilami przybierała szalony charakter.

Agustin Equrrola. Najbardziej ułożony (układny?) juror programu "Mam talent". Pierwiastek szaleństwa? Nieokiełznany temperament? Wulkaniczna energia? Kojarzycie z nim te cechy? Powinniście zacząć.

Jeden nie pije, nie pali, nie bierze narkotyków, a drugi pije, pali i bierze narkotyki za siebie i za tego pierwszego. Jeden ma image faceta, który ma ochotę drugiemu walnąć w twarz, a drugi ma właśnie taką twarz! Jeden jest uznawany przez 25 proc. społeczeństwa za chama, a drugi uznawany jest za połowę społeczeństwa za Cygana. Nie wiem, co gorsze, a co lepsze - tak Kuba Wojewódzki zapowiedział swoich gości: Macieja Maleńczuka i Agustina Equrrolę.

Maleńczuk nie zaskoczył. Był po prostu sobą. Zaskoczył z kolei Equrrola, bo... też był sobą. To o nim właśnie Wojewódzki mówił "ten drugi".

Agustin Equrrola, prowokowany przez gospodarza, śmiał się głośno, gestykulował, nie bał się też zdradzić, ile pozycji liczy jego kolekcja pornosów (sześć).

Tarzałeś się z Agnieszką Chylińską, tak? - zapytał go w pewnym momencie Wojewódzki.
Tak.
Miałeś erekcję?
Może ciutkę - Equrrola nie zawahał się przed odpowiedzią. Pokazał też palcami, ile to jest "ciutkę". Odstęp między palcami wynosił kilka centymetrów.

To był ten moment, w którym obaj rozmówcy zaczęli się prawie tarzać po kanapach. Ze śmiechu.

Agnieszce jest w tej chwili przykro. Dzieci Agnieszki płaczą! - wykrzyknął Wojewódzki, kiedy przestał się śmiać. - Co one jutro w szkole powiedzą?
Ja nie mógłbym grać w takich filmach. Ja nie rozluźniłbym się przed kamerą i dlatego to była tylko mała erekcja.

Wojewódzki chciał wiedzieć, co to znaczy "mała". W jedną rękę wziął długopis, a w drugą skuwkę do niego.

Małą, to znaczy lekko usztywniającą.
Agustin, moim zdaniem tym programem skończyłeś się!

Naszym zdaniem, wręcz przeciwnie.

30.06.2014 Krakow . Teatr Slowackiego . Malgorzata Foremniak (l) , Agustin Egurrola (c) , Agnieszka Chylinska (p) jurorzy programu . Nagranie programu fot. Jakub Ociepa / Agencja Gazeta

alex