Top Model: Znamy już szczęśliwą 13-tkę. Zobacz, kto zamieszka w domu modelek i modeli

Co się działo w 3. odcinku?

Najpierw walka o nocleg, potem test na wybiegu, trudna sesja i stresujące eliminacje. W końcu jednak udało się wyłonić 13 szczęśliwców, mieszkańców domu "Top Model".

Było ich 50. Właśnie tyle osób przyjechało z całej Polski do Mielna, aby walczyć o miejsce w domu "Top Model", a tym samym mieć szansę na zwycięstwo w programie. Jednak wcześniej musieli zmierzyć się z szeregiem wyzwań, jakie przygotowali dla nich jurorzy.

Najpierw uczestnicy toczyli bój o... miejsca noclegowe. Na plaży ustawiono przyczepy campingowe. Kto pierwszy, ten lepszy i śpi pod dachem. Osoby, które się tam nie zmieściły, musiały rozbić sobie namiot. Bez prysznica, toalety - warunki były dla wszystkich spartańskie, a i pogoda nie dopisywała - wiatr, ziąb i deszcz. Część osób dało za wygraną już na tym etapie, część dowiedziało się też, czym jest rywalizacją.

Wczoraj byliśmy przyjaciółmi z niektórymi, dzisiaj rzucili hasło "walczcie o campery"  i niestety... - mówił rozgoryczony uczestnik.

Potem przyszłe modelki i przyszli modele próbowali swoich sił na wybiegu. Po tym zadaniu odpadła połowa z nich. Tylko 25 wzięło udział w pierwszej sesji zdjęciowej. Były przepychanki, walka o uwagę kamery. Największy stres wszyscy przeżywali jednak podczas eliminacji. W końcu jednak jurorzy wyłonili 13 uczestników, którzy zamieszkają w domu "Top Model".

<< ZOBACZ, KTO ZOSTAŁ W PROGRAMIE >>

Czy wśród tych twarzy widzicie już swojego faworyta?

karo

Kto jest Twoim faworytem?