Chyba czas pożegnać się z Bożenką z "Klanu". Kaczorowska dała czadu na parkiecie, a potem...

Przestanie być Bożenką? Dzięki "TzG" Agnieszka Kaczorowska przestaje kojarzyć się z serialową Bożenką Do tej pory Agnieszka Kaczorowska najczęściej funkcjonowała w mediach jako Bożenka z "Klanu". Dzięki świetnemu występowi w "TzG" może się to wkrótce zmienić. Do tej pory Agnieszka Kaczorowska najczęściej funkcjonowała w mediach jako Bożenka z "Klanu". Mimo iż wielokrotnie podkreślała, że nie lubi być tak nazywana, niestety tylko z tą rolą kojarzyła się ludziom. Teraz jednak się to zmieni. W programie nie pojawiła się w roli gwiazdy, ale jako tancerka. Choć paradoksalnie jest bardziej znana niż jej partner z parkietu, mister Polski Rafał Maślak. To ona może jednak ugrać na programie najwięcej. Pomijamy pieniądze, popularność i wiążące się z nią często propozycje zawodowe - Agnieszka Kaczorowska nareszcie ma szansę przestać być Bożenką z "Klanu". Do tej pory tylko z tej roli znali ją polscy telewidzowie. W "Tańcu z Gwiazdami" poznamy ją z całkiem innej strony. Najpierw Kaczorowska i Maślak zachwycili na parkiecie. Pierwszy raz w historii show wprowadzono nowe tańce. Para zaprezentowała się w charlestonie. Zabawny układ spodobał się jurorom, choć byli dość szczodrzy w ocenach. Łącznie para otrzymała 28 punktów. - Zobaczyłem coś fantastycznego i radosnego. Aż mi się uśmiechać chciało, mimo że robię to rzadko - ocenił (z uśmiechem) Andrzej Grabowski. Po programie Kaczorowska niczym prawdziwa, rasowa gwiazda "flirtowała z obiektywami" fotoreporterów. Coś nam się wydaje, że czas pożegnać Bożenkę i w końcu powitać Agnieszkę!

Do tej pory Agnieszka Kaczorowska najczęściej funkcjonowała w mediach jako Bożenka z "Klanu". Mimo iż wielokrotnie podkreślała, że nie lubi być tak nazywana, niestety tylko z tą rolą kojarzyła się ludziom. Teraz jednak się to zmieni.

W programie nie pojawiła się w roli gwiazdy, ale jako tancerka. Choć paradoksalnie jest bardziej znana niż jej partner z parkietu, mister Polski Rafał Maślak. To ona może jednak ugrać na programie najwięcej. Pomijamy pieniądze, popularność i wiążące się z nią często propozycje zawodowe - Agnieszka Kaczorowska nareszcie ma szansę przestać być Bożenką z "Klanu". Do tej pory tylko z tej roli znali ją polscy telewidzowie. W "Tańcu z Gwiazdami" poznamy ją z całkiem innej strony.

<< TAK SZALAŁA NA PARKIECIE >>

Najpierw Kaczorowska i Maślak zachwycili na parkiecie. Pierwszy raz w historii show wprowadzono nowe tańce. Para zaprezentowała się w charlestonie. Zabawny układ spodobał się jurorom, choć byli dość szczodrzy w ocenach. Łącznie otrzymali 28 punktów.

Zobaczyłem coś fantastycznego i radosnego. Aż mi się uśmiechać chciało, mimo że robię to rzadko - ocenił (z uśmiechem) Andrzej Grabowski.

Po programie Kaczorowska niczym prawdziwa, rasowa gwiazda "flirtowała z obiektywami" fotoreporterów. Coś nam się wydaje, że czas pożegnać Bożenkę i w końcu powitać Agnieszkę!

aga

Więcej o:
Komentarze (9)
Chyba czas pożegnać się z Bożenką z "Klanu". Kaczorowska dała czadu na parkiecie, a potem...
Zaloguj się
 • zuzanna15

  Oceniono 60 razy 52

  mózgu ma dość, żeby dobrze tańczyć! dopóki to robi, jest ok :) gorzej będzie,
  jeśli to, co robi dobrze, zastąpi bywaniem i pozowaniem:(

 • czik

  Oceniono 62 razy 50

  mi się tam podoba, naturalna i coś potrafi przynajmniej

 • iwonnth

  Oceniono 11 razy 7

  nono rozkręca się Bożenka

 • elizka51

  0

  "Mi się" co to za tekst. Agnieszka świetnie tańczyła, może się już lansować, sa podstawy, talent, ciężka praca. Te występowaczki i lanserki typu Siwiec czy Krupa wkurzają mnie. Sa też utrzymanki. Agnieszka pracuje na swój wizerunek i to jest jej czas.

 • zofka

  Oceniono 24 razy -2

  pani Kaczorowska powinna zajac sie tancem i dac sobie spokoj z aktorstwem, zdecydowanie wole ja jak tanczy, niz gra w serialu, w tancu sie nie odzywa, a w serialu sepleni.

 • dziwne

  Oceniono 37 razy -11

  Jakaś taka meduzowata jest, jakby wypełniona żelem. Mam takie wrażenie jak ją widzę.

 • nonono4

  Oceniono 36 razy -16

  wygląda jak stara ciotka. jak j,ą ubierają? oni nie mają litości. poza tym ona naprawdę uwierzyła w swoją zaj**istość...;/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX