Nie raz mówiła, że jest fanką tego show. I stało się! Zobaczymy ją w pierwszym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Zobacz ją na scenie.
Od fanki do jurorki Stało się! Zobaczymy ją w pierwszym odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Doda została jurorką w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", choć jeszcze w maju zarzekała się, że nic z tego nie będzie. Były plotki, że nie wystąpi w programie, choć go uwielbia. Na szczęście dla jej fanów - to były tylko plotki. W pierwszym odcinku drugiej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" wystąpi Doda! I to jako jurorka, chociaż jeszcze w maju twierdziła, że to mało prawdopodobne. - Już byłam jurorką. Mam tego po kokardę. Byłam w dwóch reality show, trzy razy "jurorowałam", obskoczyłam wszystko... Propozycja musi mnie zaskoczyć. Program, który mnie naprawdę bawi i przy którym zaśmiewam się do łez, to "Twoja twarz brzmi znajomo". Ale nie mogę tam występować, bo cóż oglądałabym wieczorem? - żartowała w rozmowie z "Galą". Nie, Doda nie przebierze się za nikogo, pozostanie sobą. Czy jednak zaśpiewa? Tego stacja nie chce zdradzić. Zdradziła jednak, że wokalistka wystąpi w charakterze oceniającej. Da sobie radę jako jurorka? Będzie surowa dla uczestników? Przekonamy się w sobotę, 6 września, o godzinie 22.10 w Polsacie.

Doda została jurorką w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Zaskoczeni?

Były plotki, że nie wystąpi w programie, choć go uwielbia. Na szczęście dla jej fanów, to były tylko plotki. W pierwszym odcinku drugiej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo" wystąpi Doda! I to jako jurorka, chociaż jeszcze w maju twierdziła, że to mało prawdopodobne.

Już byłam jurorką. Mam tego po kokardę. Byłam w dwóch reality show, trzy razy "jurorowałam", obskoczyłam wszystko... Propozycja musi mnie zaskoczyć. Program, który mnie naprawdę bawi i przy którym zaśmiewam się do łez, to "Twoja twarz brzmi znajomo". Ale nie mogę tam występować, bo cóż oglądałabym wieczorem? - żartowała w rozmowie z "Galą".
<< DODA W PROGRAMIE. SEKSOWNA JAK ZAWSZE >>

Nie, Doda nie przebierze się za nikogo, pozostanie sobą. Czy jednak zaśpiewa? Tego stacja nie chce zdradzić. Zdradziła jednak, że wokalistka wystąpi w charakterze oceniającej. Da sobie radę jako jurorka? Będzie surowa dla uczestników?

Przekonamy się w sobotę, 6 września, o godzinie 22.10 w Polsacie.

alex