Znamy kolejną parę nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Stefano Terrazzino zatańczy z...

Stefano Terrazzino będzie partnerował pięknej aktorce.
Z kim zatańczy Terrazzino? Będzie partnerował pięknej aktorce. Stefano Terrazzino sięgnął po wygraną już trzy razy. Czy tym razem mu się uda? Jego partnerką będzie tym razem Agnieszka Sienkiewicz. Stefano sięgnął po wygraną już trzy razy. Czy w tej edycji też się uda? Jego partnerką będzie Agnieszka Sienkiewicz. Producenci nie mieli wątpliwości, że Agnieszka musi zatańczyć ze Stefano. Mają podobne poczucie humoru i na parkiecie powinni się idealnie dogadywać. Stefano ma dobre podejście do swoich partnerek, bo choć jest bardzo wymagający i na treningach nie odpuszcza, potrafi też stworzyć miłą atmosferę, która potem procentuje na parkiecie - zdradza nam osoba związana z programem - mówi źródło serwisu. To właśnie Terrazzino poprowadził w poprzedniej edycji do zwycięstwa Anetę Zając. Wcześniej też dwa razy sięgnął po Kryształową Kulę - z Agatą Kuleszą i Kingą Rusin. Z Katarzyną Glinką i Justyną Steczkowską znalazł się w finale show, a z Kasią Tusk zajął trzecie miejsce. Jak pójdzie mu tym razem? Do tej pory z 12 par, znamy oba nazwiska (gwiazdy i tancerza) jedynie w 4 przypadkach.

Stefano sięgnął po wygraną już trzy razy. Czy w tej edycji też się uda? Jego partnerką będzie Agnieszka Sienkiewicz.

Piękna aktorka znana dobrze fanom serialu "M jak miłość" ma tańczyć razem z weteranem tanecznego show - Stefano Terrazzino, podaje Afterparty.pl.

Producenci nie mieli wątpliwości, że Agnieszka musi zatańczyć ze Stefano. Mają podobne poczucie humoru i na parkiecie powinni się idealnie dogadywać. Stefano ma dobre podejście do swoich partnerek, bo choć jest bardzo wymagający i na treningach nie odpuszcza, potrafi też stworzyć miłą atmosferę, która potem procentuje na parkiecie - zdradza nam osoba związana z programem - mówi źródło serwisu.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA AGNIESZKI SIENKIEWICZ >>

 

To właśnie Terrazzino poprowadził w poprzedniej edycji do zwycięstwa Anetę Zając. Wcześniej też dwa razy sięgnął po Kryształową Kulę - z Agatą Kuleszą i Kingą Rusin. Z Katarzyną Glinką i Justyną Steczkowską znalazł się w finale show, a z Kasią Tusk zajął trzecie miejsce. Jak pójdzie mu tym razem?

Aneta Zając i Stefano TerrazzinoKapif

Do tej pory z 12 par, znamy oba nazwiska (gwiazdy i tancerza) jedynie w 4 przypadkach:

Honorata Skarbek "Honey" - ???

Agnieszka Sienkiewicz - Stefano Terrazzino

Marta Wierzbicka -???

Marcelina Zawadzka - Rafał Maserak

Anna Wyszkoni - ???

Joanna Orleańska - ???

Jan Mela - ???

Michał Koterski - ???

Mateusz Banasiuk - ???

Marcin Miller - Nina Tyrka

Rafał Maślak - Agnieszka Kaczorowska

Artur Dziurman - ???

karo