Wiadomo, kto zastąpi Marikę w "The Voice of Poland"! Już kiedyś była w programie

Zmiany, zmiany, zmiany w "The Voice of Poland".
Marikę zastąpi Magda Mielcarz Modelka po raz drugi zostanie gospodynią programu "The Voice of Poland" Pod koniec lipca Marika oświadczyła, że odchodzi z "The Voice of Poland". Jak podają niektóre źródła, na stanowisku prowadzącej zastąpi ją Magdalena Mielcarz. Szykuje się wiele zmian w "The Voice of Poland". Póki co oficjalnie potwierdzono jedynie, kto zasiądzie na fotelach jurorskich. Będą to Edyta Górniak, Tomson i Baron z Afromental, Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk. Od końca lipca wiadomo również, że kolejną edycję muzycznego show poprowadzi nowy gospodarz. Pod koniec lipca Marika oświadczyła, że odchodzi z "The Voice of Poland". Jak podają niektóre źródła, na stanowisku prowadzącej zastąpi ją Magdalena Mielcarz. Przypomnijmy, że modelka prowadziła już pierwszą edycje programu. Doniesienia na temat powrotu Mielcarz do polskiej telewizji wydają się bardzo prawdopodobne. Gwiazda w ostatnim czasie stała się bardzo aktywna na Facebooku, a w środę rano przyleciała z USA do Polski. Być może zobaczymy ją w weekendowym wydaniu "Pytania na śniadanie". Jak pewnie pamiętacie, niedawno w programie pojawili się nowi jurorzy "The Voice of Poland", aby oficjalnie potwierdzić zmiany w składzie ekipy trenerów. Czy Mielcarz rzeczywiście wróci do muzycznego show? Z pewnością dowiemy się tego już niebawem.

Pod koniec lipca Marika na swoim Facebooku oświadczyła, że odchodzi z "The Voice of Poland". Według serwisu Jastrzabpost.pl, na stanowisku prowadzącej zastąpi ją Magdalena Mielcarz.

Dużo zmian w "The Voice of Poland". Póki co oficjalnie potwierdzono jedynie, kto zasiądzie na fotelach jurorskich. Będą to Edyta Górniak, Tomson i Baron z Afromental, Justyna Steczkowska i Marek Piekarczyk. Zapytani o to, w jakich nastrojach przystępują do programu, odpowiedzieli:

Ja chyba w najlepszym, bo miałam przerwę. Miałam więc czas zatęsknić za programem, widzami i atmosferą - mówiła uśmiechnięta Górniak.
Ja nic nie słyszałem - skomentował zaś plotki o rzekomym odejściu z show Piekarczyk.

O tym, że zmiany będą też na stanowiskach gospodarzy programu, wiemy już od końca lipca - z Facebooka Mariki. Według Jastrzabpost.pl, piosenkarkę zastąpi ją Magda Mielcarz. Modelka prowadziła już pierwszą edycję muzycznego show.

Maga Mielcarz i Łukasz JemiołScreen z Facebook.com/Mielcarz.Magdalena

Screen z Facebook.com/Mielcarz.MagdalenaScreen z Facebook.com/Mielcarz.Magdalena

Za tą tezą przemawia także aktywność gwiazdy na Facebooku. Mielcarz na stałe miesza w USA, tymczasem dziś przyleciała do Polski. Być może zobaczymy ją w weekendowym wydaniu "Pytania na śniadanie". Tam też pojawili się niedawno nowi jurorzy, aby oficjalnie potwierdzić zmiany w składzie ekipy trenerów.

karo