Chłopak zabrał Alicję z programu. Do "Warsaw Shore" weszła nowa osoba. Internauci: Ładna, będzie na co popatrzeć

Kolejna osoba wchodzi do domu Warsaw Shore.

"Dziś wyjeżdżam i zabieram cię ze sobą" - powiedział Donald, chłopak Alicji w ostatnim odcinku "Warsaw Shore". Wiemy już, kto ją zastąpi.

Alicja zasiliła szeregi "Warsaw Shore", kiedy z programu odeszli Trybson, Eliza i Mariusz alias Śmietana. Od początku wyróżniała się na tle Ekipy. Była cicha, bardziej stonowana i miała chłopaka, więc też nie punktowała na polu miłosnych podbojów.

Donald i Alicja, Warsaw ShoreMat. prasowe

Donald, chłopak Alicji, zrobił jej w ostatnim odcinku niespodziankę i odwiedził ją w domu Ekipy (Zobacz: Dziś w "Warsw Shore" dziwna wizyta. Ala płacze. Wchodzi Donald. Paweł: Co to było? Bał się).

Donald i Alicja, warsaw shoreMat. prasowe

Gdy tylko ukochany Ali pojawił się w drzwiach, dziewczyna zmieniła się nie do poznania. Była radosna i pełna życia. Donald oznajmij jej jednak, że jeszcze tego samego wieczoru wraca do domu i zabiera ją ze sobą. Informację tę przyjęła z wyraźną ulgą i zadowoleniem.

Donald i Alicja, Warsaw ShoreMat. prasowe

Z zapowiedzi kolejnego odcinka można było się dowiedzieć, że na miejsce Ali przyjdzie nowa dziewczyna, tajemnicza brunetka. Na oficjalnym Facebooku programu dziś jednak pokazano, jak wygląda. Do domu wchodzi Malwina. Internauci już komplementują jej urodę: "ładna", "Przynajmniej teraz będzie, na co popatrzeć", "Fajna sztuka". Zasługuje na taki deszcz pochwał?

 Malwina, nowa uczestniczka Warsaw ShoreScreen z Facebook.com/MalwinaWarsawShoreMTV

Malwina, nowa uczestniczka Warsaw Shore, ekipa z warszawyScreen z Facebook.com/MalwinaWarsawShoreMTV

Malwina, nowa uczestniczka Warsaw Shore, ekipa z warszawyScreen z Facebook.com/MalwinaWarsawShoreMTV

karo

Więcej o:
Komentarze (5)
Chłopak zabrał Alicję z programu. Do "Warsaw Shore" weszła nowa osoba. Internauci: Ładna, będzie na co popatrzeć
Zaloguj się
 • cerrie

  Oceniono 68 razy 42

  Bo to nie jest program dla cichych, spokojnych nieśmiałych i przede wszystkim PORZĄDNYCH dziewczyn. Tylko dla zwykłych dz***k, które dla parcia na szkło pokażą nawet swoją dupę i wszelkie inne dziurki aby tylko "Zaistnieć" medialnie. Ja jednak uważam iż występując w takim programie nie ma się czym chwalić, bo jeszcze nie widziałam aby bycie ku**ą żeby nie wiem ile taka kasy miała, było powodem do dumy. Oczywiście taka powie "Zobaczcie ile mam szmalu zazdrościcie mi co?" ale czy taka przyzna się do tego że jest dz**ką? Nie. A tym z tego burdelu to już niewiele brakuje do tego by zacząć zarabiać seksem za pieniądze.

 • lastone

  Oceniono 31 razy 25

  dali by blondynke, teraz 3 prawie takie same bedą :D

 • forfiter_jr

  Oceniono 10 razy 6

  Nowa... Jak to było... Gęś? Tak. Nowa gęś w burde1u.

  Redakcja tym njusem powiela takie kartki, które czasem wyciągam zza szyby w aucie. Kartki z cyklu miło, czysto i dyskretnie;D

 • megaxs

  Oceniono 4 razy 2

  Ciekawe w której minucie pierwszego odcinka z nią się puści.

 • Gość: Ktoś

  0

  Prawda jest taka, że Alicja nigdy nie nadawała się do WS. Od zawsze była miła, poukładana i nie imprezowała tak ostro jak wszyscy. Było widać, że się męczy w programie. Dobrze, że odeszła i zrobiła miejsce dla osoby, której na serio na tym zależało.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX