Brak pracy i dachu nad głową nie był przeszkodą. Wygrali "Must Be The Music" i 100 tysięcy!

Szturmem zdobyli zwycięstwo.

Oprócz muzyki mieli do zaprezentowania wzruszającą historię, ale to nie ona zadecydowała o ich wygranej. Powalili wszystkich talentem i muzyczną szczerością.

Zespół Sachiel z Krzeszowa k. Jeleniej Góry tworzy małżeństwo: Piotr i Anna Bierytowie oraz ich przyjaciel, Krystian Krok. Udział w "Must Be The Music" to była dla nich nie tylko przygoda, ale też szansa na radykalną odmianę losu. Krystian Krok nie ma gdzie mieszkać.

Jestem osobą bezdomną, dzięki Piotrowi i Ani mam lokum i pomocną dłoń, za co jestem im wdzięczny. Są dla mnie jak rodzina - mówił.

Przyjaciele Krystiana również mają pod górkę.

Mamy ciężką sytuację, nie pracujemy, mamy córeczkę, której chcielibyśmy zapewnić lepszy byt. Chcielibyśmy realizować się w muzyce, ale najważniejsze, to chcielibyśmy zacząć normalne, spokojne życie - wyznała Anna Bieryt.

Anna i Piotr mają małą córeczkę, której chcieliby zapewnić jak najlepszą przyszłość.

Wiktoria... mógłbym powiedzieć, że to jest taki nasz mały sens życia. To dziecko jest dla nas całym światem - wyznał Piotr Bieryt.

Dodał też, że podróż do Warszawy kosztowała ich tyle, ile miesięcznie wydają na jedzenie, opłaty i mieszkanie. Na szczęście znaleźli się tacy ludzie, którzy zechcieli nas wesprzeć.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Must Be The Music, SachielScreen z Polsat

Must Be The Music, SachielScreen z Polsat

Z takim obciążeniem przyjechali do Warszawy i dali taki muzyczny popis, że kunsztu i podejścia do muzyki mógłby im pozazdrościć niejeden zespół mający możliwość szlifowania swoich umiejętności w zaciszu świetnie wyposażonego studia. Komplementy jurorów były merytoryczne i zasłużone.

Jesteście mądrzy, jesteście doświadczeni, jesteście prawdziwi. Wszystko, o co mi chodzi - powiedziała Elżbieta Zapendowska.
Oprócz sympatii, jaką mam do nich, że są z małej miejscowości, to ich realizowanie się jest o wiele trudniejsze, niż osób z dużych miast. Dla mnie ktoś, kto wychodzi z ciężkiej sytuacji i tak doskonale sobie radzi, ma ogromny potencjał - mówiła zachwycona Kora.

Impulsywny Piotr Rogucki aż wstał z miejsca.

Waszą największą siłą jest prawda. Wy w tej prawdzie idziecie i dzięki tej prawdzie zdobywacie marzenia. Jeżeli tej prawdy nie zgubicie, osiągniecie wszystko, czego chcecie - powiedział po prostu.

Motto, wyrażone w tytule piosenki "Po prostu walcz", sprawdziło się zatem w stu procentach!

Must Be The Music, SachielScreen z Polsat

alex