Gorący finał "Must Be The Music"! Mieli być faworytami, a poróżnili jurorów: Poczekaj, ja się nie zgodziłem...

Zakwalifikowali się do finału "Must Be The Music", co dla wielu było sporym szokiem. W dodatku ich finałowy występ wzbudził niezdrowe emocje wśród... jurorów.

Po finałowym występie zespołu Piękni i Młodzi w "Must Be The Music" śmiało można ich nazwać kontrowersyjnymi. Grająca disco polo kapela z Łomży otrzymała 3 noty negatywne i tylko jeden głos na tak. Należał on do Piotra Roguckiego.

Przez to, że będziemy ignorować disco polo, nie sprawimy, że ono przestanie istnieć. Ta muzyka istnieje, niektórzy się przy niej dobrze bawią. Ja, jeżeli wygracie ten program, będę musiał zmienić płeć, żeby mnie fani nie poznali na ulicy. Daliście dobry występ - powiedział.

Nie zgodziła się z nim Elżbieta Zapendowska.

Ja uważam, że daliście zły występ, o wiele lepiej pani śpiewała w poprzednim odcinku, dzisiaj było bardzo dużo nieczystości. Niestety, choreografia mnie strasznie śmieszy. To było bardzo w takim stylu brzydkim i nieakceptowalnym - zmiażdżyła ich.

Must Be The MusicScreen z Polsat

Suchej nitki nie pozostawił na nich także Adam Sztaba.

Ja w ogóle nie zamierzam walczyć z tym, co robicie. Piotr mówił o ignorowaniu. Ja już mówiłem kiedyś, każda muzyka znajdzie swoich odbiorców, również wasza. Była, jest i będzie. Myślę jednak, że widz tego programu, który głosował do tej pory na Lemon, na Szumlas&Zaborski, na Shatę QS...

Słysząc to, Rogucki nie mógł usiedzieć spokojnie na miejscu.

Sam się zgodziłeś, że... - przerwał wypowiedź Sztaby.

Ten jednak nie dał sobie odebrać głosu.

Poczekaj! Ja się nie zgodziłem. Przepraszam cię bardzo... że widz nie zgłupiał do tej pory tak mocno przez te pół roku i wymaga od artystów znacznie więcej.

Ocenę Kory charakteryzowała aforystyczna elegancja, ale ona również skrytykowała występ.

Byliście jeszcze bardziej przeciętni, niż poprzednio dlatego, że jeszcze doszlifowaliście tę przeciętność. Czyli przeciętność jest jeszcze większa, niż była.

Zespół chyba nie przejął się krytyką. Za kulisami Magda Narożna była w wojowniczym nastroju.

My na pewno nie poddamy się, bo to nie o to chodzi. My będziemy walczyć o swoją muzykę. Myślę, że nasi fani również. Kochani! Walczymy o muzykę disco polo, nie patrzcie na to, co mówią inni!

Wygląda na to, że disco polo nie zginie przynajmniej do czasu, kiedy Magda Narożna będzie miała siłę o nie walczyć.

Must Be The MusicScreen z Polsat

alex

Więcej o:
Skomentuj:
Gorący finał "Must Be The Music"! Mieli być faworytami, a poróżnili jurorów: Poczekaj, ja się nie zgodziłem...
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX