Małgorzata Rozenek w "Project Runway": Mam narzeczonego! A Jacob: Będziesz się żenić?

Perfekcyjna Pani Domu była modelką w finale "Project Runway".
Rozenek wyjdzie za Majdana? Gwiazda uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego związku Co dokładnie łączy Małgorzatę Rozenek i Radka Majdana? Taki temat rozmowy byłby wymarzony dla niejednego dziennikarza. Niestety gwiazda jak dotąd konsekwentnie unikała tematów prywatnych. W końcu jednak uchyliła rąbka tajemnicy. W pierwszej części finałowego odcinka "Project Runway" zobaczyliśmy przygotowania własnej kolekcji trzech finalistów: Liliany Prymy, Kuby Jacoba Bartnika i Macieja Sieradzky'ego. Gościem programu była Małgorzata Rozenek. Perfekcyjna Pani Domu szybko nawiązała nić porozumienia z Jacobem i zdradziła mu więcej niż niejednemu dziennikarzowi. - Biel... suknia ślubna - rozmarzyła się gwiazda. - Bierzesz ślub? - zapytał Jacob. - Nie pierwszy i nie ostatni raz - odpowiedziała Rozenek, która szybko oprzytomniała i zmieniła temat. Przypomnijmy, że Rozenek wychodziła za mąż dwa razy. Od kilku miesięcy jednym z najgorętszych tematów jest jej związek z Radkiem Majdanem. Już za tydzień przekonamy się, kto zostanie zwycięzcą pierwszego sezonu "Project Runway". Finaliści walczą o 300 tysięcy zł, mecenat artystyczny marki "Simple" i sesję fotograficzną w "Elle".

Co dokładnie łączy Małgorzatę Rozenek i Radka Majdana? Taki temat rozmowy byłby wymarzony dla niejednego dziennikarza, gwiazda jednak jak ognia unika tematów prywatnych. Perfekcyjna Pani Domu uchyliła wreszcie rąbka tajemnicy w "Project Runway".

W pierwszej części finałowego odcinka "Project Runway" zobaczyliśmy przygotowania własnej kolekcji trzech finalistów: Liliany Prymy, Kuby Jacoba Bartnika i Macieja Sieradzky'ego. Producenci przygotowali dla nich niespodziankę - dziesiątą modelką każdego z nich została znana celebrytka. I tak Liliana miała za zadanie uszyć strój na pokaz dla Anny Wendzikowskiej, Maciej Sieradzky dla Agnieszki Szulim, zaś Kuba Jacob Bartnik dla Małgorzaty Rozenek. Perfekcyjna Pani Domu od razu zapowiedziała, że Jacob nie będzie mieć z nią łatwego zadania.

Bardzo ci współczuję, bo bardzo dobrze wiem, co chcę - powiedziała.

Project RunwayX-news

Tymczasem Jacob szybko nawiązał z Rozenek nić porozumienia, a ona sama zdradziła mu więcej niż niejednemu dziennikarzowi. Kiedy Rozenek i Jacob rozprawiali nad projektem dla niej, ta doznała nagle oświecenia.

Biel... suknia ślubna - powiedziała.
Będziesz się żenisz? - oniemiał Jacob i się przejęzyczył.
Nie pierwszy i nie ostatni raz - powiedziała i zmieniła temat. - Masz dziewczynę? - zapytała Jacoba.
Nie, aktualnie nie, ale ty masz chłopaka.
Mam narzeczonego, już o tym rozmawialiśmy! - odpowiedziała Rozenek.

Radek MajdanWBF

Przypomnijmy, że Rozenek wychodziła za mąż dwa razy. Od kilku miesięcy jednym z najgorętszych tematów jest jej związek z Radkiem Majdanem.

Już za tydzień przekonamy się, kto zostanie zwycięzcą pierwszego sezonu "Project Runway". Finaliści walczą o 300 tysięcy zł, mecenat artystyczny marki "Simple" i sesję fotograficzną w "Elle".

Vic