Julia Roberts i Sally Field w pojedynku na przekleństwa. Nawet Jimmy Kimmel był w szoku!

Nawet Jimmy Kimmel był w szoku! Julia Roberts i Sally Field w pojedynku na przekleństwa. Julia Roberts i Sally Field tylko w wieczornym talk show Jimmy'ego Kimmela stanęły do pojedynku na przekleństwa Dwie zdobywczynie Oscara przeklinające w TV i to nie na potrzeby filmu? Takie rzeczy tylko w wieczornym talk show Jimmy'ego Kimmela. Gdy w jednym odcinku twojego show gośćmi są zdobywczynie Oscara Sally Field i Julia Roberts to już sukces. A gdy namówisz je, ot tak, dla zabawy, żeby przeklinały - jesteś zwycięzcą. Jimmy Kimmel w swoim talk-show w poniedziałek zapoczątkował nową zabawę - "Celebrity Curse-off", czyli pojedynek na przekleństwa. - Zatkaj uszy, Ameryko! - zaczął Jimmy. Julia i Sally miały po 5 sekund, aby wypowiedzieć jakieś nieprzyzwoite słowa. Nie mogły się one powtarzać. - Dlaczego biorę udział w pojedynku na przekleństwa z "Latającą zakonnicą"? - żartowała Roberts, nawiązując do serialu, w którym Sally Field grała tytułową rolę. - Zobaczymy, kto jest latającą zakonnicą - odparła Field. Jednak Julia nie miała szans w starciu z genialną Sally. Ta sypała przekleństwami jak z rękawa. - To jest masakra! - nawet komik Jimmy Kimmel był w szoku. - Moja matka jest teraz taka dumna - żartowała Roberts.

Dwie zdobywczynie Oscara przeklinające w TV i to nie na potrzeby filmu? Takie rzeczy tylko w wieczornym talk show Jimmy'ego Kimmela.

Gdy w jednym odcinku twojego show gośćmi są zdobywczynie Oscara Sally Field i Julia Roberts to już sukces. A gdy namówisz je, ot tak, dla zabawy, żeby przeklinały - jesteś zwycięzcą. Jimmy Kimmel w swoim talk show w poniedziałek zapoczątkował nową zabawę - "Celebrity Curse-off", czyli pojedynek na przekleństwa.

Zatkaj uszy, Ameryko! - zaczął Jimmy.

Julia i Sally miały po 5 sekund, aby wypowiedzieć jakieś nieprzyzwoite słowa. Nie mogły się one powtarzać.

Dlaczego biorę udział w pojedynku na przekleństwa z "Latającą zakonnicą" - żartowała Roberts, nawiązując do serialu, w którym Sally Field grała tytułową rolę.
Zobaczymy, kto jest latającą zakonnicą - odparła Field.

Julia RobertsScreen z YouTube/JimmyKimmelLive

I zobaczyliśmy. Julia nie miała szans w starciu z genialną Sally. Ta sypała przekleństwami jak z rękawa.

To jest masakra! - nawet komik Jimmy Kimmel był w szoku.
Moja matka jest teraz taka dumna - żartowała Roberts.

Musicie to zobaczyć:

Magdalena Terepka