Wojewódzki pierwszy raz tak szczerze o swojej dziewczynie i związku. Nie zgadniecie, jak ją nazywa

Kuba Wojewódzki

Jak Kuba nazywa swoją dziewczynę i czy planuje ślub? Niespodzianka! Te prywatne informacje ujawnił sam zainteresowany.

Kuba Wojewódzki i rozmowa o jego prywatnym życiu? To zdecydowanie się wyklucza. Dlatego tym bardziej można być zaskoczonym tym, co showman sam ujawnił w odcinku, w którym gościł nową królową disco polo, Evę Bastę.

Wiem, że jesteś zajęty - mówiła Basta.
No jestem - odpowiedział Kuba. - Fajna, młoda, szybko się starzeje.

Eva Basta i Kuba Wojewódzki TVN/X-News

Choć Wojewódzki szybko zakończył temat swojej dziewczyny - Renaty Kaczoruk, po chwili, za sprawą gościa show, do niego powrócił.

Mogę zaśpiewać u ciebie na weselu - spytała Basta.
Pewnie. Ale wesela nie będzie - odpowiedział Kuba.

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk Kapif

Eva Basta od kilkunastu lat jest szczęśliwą mężatką. Kuba podpytywał ją, jak utrzymać namiętność i miłość przez tak długi okres. Receptą na udany związek okazała się być... broda. Za każdym razem, gdy parter ją zapuszcza - zmienia się. Zupełnie innym mężczyzną staje się, gdy na powrót goli twarz na gładko.

No z kobietą to może być ciężko - odniósł radę Basty do siebie Kuba. - Hej, Renulka, zapuść brodę.

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk KAPiF

Jak wynika z informacji opublikowanych przez "Grazię", związek 50-letniego Kuby Wojewódzkiego z 27-letnią modelką, Renatą Kaczoruk, wszedł w nową fazę. Według pisma, para, po ponad roku związku, zamieszkała razem w apartamencie gwiazdora na Powiślu.

Renata to pierwsza od czasu Ani Muchy kobieta, z którą Kuba tworzy poważny związek. Zależy mu na niej, nie ukrywa się z tym uczuciem, chce też, żeby czuła się bezpiecznie - czytamy w magazynie.

Tego, że związek modelki i showmana to coś poważnego, można było domyślić się już latem, kiedy para zaczęła wreszcie oficjalnie pokazywać się razem (zob.: Kuba Wojewódzki pokazał się pierwszy raz oficjalnie z Renatą Kaczoruk!, zob.: Na ostatniej imprezie Wojewódzki chował się przed fotografami. Za to po raz pierwszy po wypadku...).

karo