Wojewódzki sam czyni aluzje do swojej orientacji. Tylu na raz jeszcze nie słyszeliśmy

W tym odcinku aż roiło się od aluzji do orientacji Kuby Wojewódzkiego. Witając Adama Asnova pocałował go, a wcześniej wykonywał dwuznaczne gesty mikrofonem.

Niedawno Michał Piróg za pomocą aluzji dał do zrozumienia, że Kuba Wojewódzki i Tomasz Kammel mogli mieć romans (zobacz: Piróg zasugerował romans Wojewódzkiego z Kammelem. Jest ostra odpowiedź showmana). Ten w swoim show zupełnie otwarcie do tego nawiązywał, żartując ze swojej orientacji. Robił to już przy pierwszym gościu, piosenkarce Honey.

Pojawił się w Polsce gej-homofob. Czyli Michał Piróg, faszystowski gej-homofob, który nie lubi innych gejów. D*py mu się skończyły? - pytał ją Wojewódzki. - Nie wydaje ci się, że to jest wszystko jedna choroba?

Kiedy w drugiej części programu na kanapie usiadł nowy wokalista zespołu Piersi, Adam Asnov, Wojewódzki spojrzał na niego i siedzącą obok Honey.

Ładnie razem wyglądacie. Dwa i pół!
Podejrzewam, że lepiej niż ty z Tomkiem - odparł Asnov.
Świnia! Świnia! Jeszcze raz mi coś takiego zrobisz, to pożałujesz! - krzyknął Wojewódzki wymachując mikrofonem w okolicach krocza.
Ale ja lubię Tomka! - bronił się Asnov.
Świnio! Byłeś pierwszy czy drugi?
Myślę, że piąty.
No tak, w ciebie trudno nie trafić... To są żarty, to są żarty - powtórzył. - Ja jestem za wolnością.
Ja też.
Mogę cię pocałować? - zapytał znienacka.

Kiedy Asnov się zgodził, Wojewódzki dał mu solidnego buziaka w policzek! To nie wszystko. Kiedy w pewnym momencie Asnov powiedział, że nie ma uprzedzeń religijnych i światopoglądowych, Wojewódzki zapytał go, czy również i seksualnych.

Wiem co lubię, natomiast nie przeszkadza mi, jak ktoś lubi coś innego niż ja - odparł muzyk.
Ja też wiem co lubię i też mi nie przeszkadzasz - rzekł mu na to Wojewódzki. - Chociaż prawdę mówiąc, chętnie zobaczyłbym cię nago, słowo honoru.
Jezus Maria! - Asnov prawie się załamał.
Nie chciałabyś go zobaczyć nago? - zapytał siedzącą obok Honey.
Wiem co lubię i szanuję, co ty lubisz - usłyszał w odpowiedzi.
Nie chciałabyś zobaczyć to, co lubię, tylko razy sześć?
Przecież to jest gorsze, niż "Piła 9", zobaczyć Asnova nago - wokalista nie czuł się najlepiej pod obstrzałem takich pytań.
Nie mów, że nie podrywają cię faceci?
Nie.
Kubie się to zdarza notorycznie - zauważyła Honey.

Myślicie, że ten odcinek będzie komentowany?

Kuba Wojewódzki, Adam Asnov, HoneyTVN/X-News

alex