Za nami 5. odcinek "TzG". CZTERY DZIESIĄTKI dla Anety Zając: Nie pokazujesz zwykłej seksualności, tylko erotyzm i sensualność. A odpadła...

Kto pożegnał się z programem?

Za nami piąty odcinek "Tańca z gwiazdami". Specjalnie dla Was na żywo relacjonowaliśmy to, co działo się w studiu nagraniowym programu. Po dzisiejszym odcinku w rywalizacji pozostało już tylko 7 par. Z programem pożegnała się Natalia Siwiec.

22.00.

Znamy już wyniki głosowania. Z programem pożegnali się Natalia Siwiec i Jan Kliment.

Bardzo się cieszę, że mogłam się rozwinąć w tańcu. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam tu być choć przez chwilę. Dziękuję Jankowi, że we mnie wierzył - mówiła wzruszona Siwiec.
Już trochę tańczę w "Tańcu z gwiazdami". Widzowie nie dali nam szansy się rozwinąć, bo Natalia świadomie podchodziła do treningów, cierpiała, ale nie opuszczała żadnych zajęć. Natalia, wielki szacunek dla ciebie - żegnał się Kliment.

pPolsat

21.55.

Oczekiwanie na wyniki głosowania umilił widzom występ zespołu Bracia.

pPolsat

pPolsat

21.40.

Tak rozłożyły się głosy jurorów, ale na kogo zagłosują widzowie?

pPolsat

21.38.

Rafał Brzozowski i Izabela Janachowska to ostatnia para w rywalizacji. Tym razem zatańczyli quick stepa do hitu Beyonce "Crazy in love". Jak wyszło?

Rafale, tancerz powinien zatańczyć tak, że my czujemy, że śpiewa swoją choreografię. Był jednak mały fałsz. Nie widzę, co się dzieje pod spodniami, ale wydaje mi się, że masz bardzo silne nogi. A w quick stepie powinny być nogi takie szmaciane - stwierdziła Pavlovic.
Nie jestem żadnym specjalistą, ale wydaje mi się, że pan poczynił wielki postęp. Wyczytałem ostatnio w internecie, że moje wiersze są debilne, a on pisze lepsze wiersze, tylko go nie publikują. Proszę pana, często bywa, że wielkich artystów docenia się po śmierci. Możliwe, że w pana przypadku też tak będzie - odgrażał się z uśmiechem na twarzy Grabowski.

Para dostała 34 punkty.

pPolsat

21.30.

Joanna Moro i Rafał Maserak zatańczyli foxtrota. Moro chwaliła się zdobytym ostatnio Wiktorem. Nie osiadła jednak na laurach. Ciężko trenowała do piątkowego występu. Stylistka programu, Malwina Wędzikowska, chwaliła aktorkę za jej pomysły i kreatywność. Czy chwalili także jurorzy?

Seksu było tyle, co klepek na parkiecie - zabłysnął dowcipem Krzysztof Ibisz.
Bardzo mi się podobało to, ze bardzo starannie prowadziłaś nogi. Pięta, palce, udało się  - chwaliła Pavlovic.
Mawiają, że foxtrot to najpiękniejszy spacer świata. Bardzo pięknie spacerowaliście, naprawdę - rozmarzyła się Tyszkiewicz.

Para zarobiła 38 punktów.

pPolsat

pPolsat

21.23.

Piotr Gruszka i Nina Tyrka zaprezentowali się w passo doble. Siatkarz wyznał, że podoba mu się taniec przed dużą publicznością i cała otoczka programu. Jak jury oceniło ich występ?

Ja w zasadzie nie wiem co powiedzieć. W zasadzie było to śmieszne. Miało być "Desperado" a było desperacko. Nie wiedziałem, czy ty jesteś bossem, bo miałem wrażenie, że czasami ten byk cię pokonuje - żartował Malitowski.

Parę oceniono tylko na 23 punkty.

pPolsat

pPolsat

21.10.

Aneta Zając i Steffano Terrazino zatańczyli rumbę. Tancerz nie miał dziś łatwego zadania. Ostatnio uległ poważnej kontuzji. Czy było to widać na parkiecie?

Jak wszyscy wiedzą, mam słabość do Anety. Nie pokazujesz takiej zwykłej seksualności tylko erotyzm i sensualność. Można się w twoim ruchu zatracić - rozmarzył się Malitowski.
W prawdziwej rumie partnerka wymyka się partnerowi, ale on ją prowadzi. Pani się w ogóle nie wymykała, pani go brała zachłannie. A ja mam słabość do Steffano - przypomniała Tyszkiewicz.
Proszę państwa, to były za małe brawa. Aneta byłaś perfekcyjna w tej rumbie - chwaliła Pavlovic.

Para otrzymała 40 punktów. To pierwszy komplet dziesiątek w programie!

pPolsat

pPolsat

21.00.

Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska-Michno zatańczyli foxtrota. Ostatnio prara prawie pożegnała się z programem. Dziś byli spokojni. A jak ich występ oceniło jury?

Tańce standardowe o wiele lepiej panu wychodzą. Bardzo pięknie. Każdy z państwa, a pan w szczególności, zrobił wielkie postępy w tańcu - Grabowski chwalił też scenografię.
Ma pan wdzięk amanta. Ten taniec wydał mi się taki francuski, nie wiem czemu. Gdyby melodia była i innym języku, dałabym się nabrać - powiedziała Beata Tyszkiewicz.
Bardzo romantycznie, wykwintnie i subtelnie. Bawiłeś się muzyczką, robiłeś smooth - oceniła Pavlovic.

Para zarobiła 33 punkty.

cPolsat

20.50.

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański zatańczyli tango. Było namiętnie i burzliwie. Dwa razy pocałowali się na scenie!

To było takie, że nawet ja się zawstydziłam! Zatańczyłaś z wieloma błędami, ale byłaś ponętna, powabna. Byłaś jak czerwone wino, które wypiłabym haustem! Jesteś apetyczna! - Ivona Pavlovic była zachwycona.
Jesteś czarnym koniem tej edycji, duże brawa. Jestem tobą zafascynowany. Partnerujesz Tomkowi, reagujesz na jego impulsy, ale nie wstydzisz się własnego ja - Malitowski nie mógł wyjść z podziwu.
Gratuluję panie Tomku wyjęcia obcasa ze spódnicy w trakcie tańca - sokole oko Andrzeja Grabowskiego zauważyło małą wpadkę.

Za ten taniec para otrzymała aż 38 punktów.

pPolsat

20.40.

Jako drudzy zatańczyli dziś Dawid Kwiatkowski i Jania Leser. Ostatnio Dawidowi dostało się od jurorów. Narzekali, że za dużo czasu spędza na Facebooku, a za mało na sali prób. Dziś para zatańczyła jive'a. Jak im poszło?

Siedź na tym Facebooku, oby było tak dalej - Malitowskiemu wyraźnie się podobało.
Moja rada, pan twarzą wyraża ciągle to samo. A to są inne tańce, co innego wyrażają. Pan sobie podśpiewuje, rusza głową, podśpiewuje, ale czy w cha-chy czy w jivie, pan zawsze robi taką samą minę. Proszę nad tym popracować - radził Andrzej Grabowski.

Para dostała 33 punkty.

pPolsat

20.20.

Krzysztof Ibisz namówił gwiazdy do wspólnej sweet foci.

zPolsat

20.10.

Zaczęło się! Jako pierwsi wystąpili Natalia Siwiec i Jan Kliment. Po świetnym występie w zeszłym tygodniu modelka boi się, czy uda utrzymać jej się poziom. W walcu angielskim chciała wcielić się w "prawdziwą księżniczkę". Udało jej się?

Myślałem, że po ostatnim wyżu będzie totalna dolina, ale okazuje się, ze potrafisz być angielską damą - zachwycał się Michał Malitowski.
Twoje ciało drga w kierunku tego, żeby tańczyć - pochwaliła Ivona Pavlovic. - Nie było swingu, więc starczy tych dziesiątek!
Jak ktoś mnie chwali to nabieram powera - powiedziała Siwiec.
Jak na popsutą lalkę, to pani nieźle nawywijała - żartowała Beata Tyszkiewicz.

Parę oceniono na 30 punktów.

aPolsat

sPolsat

19.43.

Na oficjalnym fanpage'u programu na Facebooku pojawiły się zdjęcia zza kulis. Możemy między innymi zobaczyć, jakie kreacje znajdują się w garderobie. Niektóre z nich są podpisane.

TZGFacebook.com

TZGFacebook.com

TZGFacebook.com

A co robią gwiazdy? Klaudia Halejcio ćwiczy przed pokazem (jej układ będzie chyba efektowny), a Natalia Siwiec i Dawid Kwiatkowski bawią się telefonami.

TZGFacebook.com

TZGFacebook.com

TZGFacebook.com

Rafał Brzozowski i Nina Tyrka podczas charakteryzacji.

tzgFacebook.com

 

TZGFacebook.com

aga