Za nami 4 odcinek "TzG". Ostatnio jedynka, a teraz AŻ DWIE DZIESIĄTKI dla Siwiec! "Olbrzymi postęp, jestem w szoku". Kto odpadł?

Kto pożegnał się z programem?

Za nami czwarty odcinek "Tańca z gwiazdami". Specjalnie dla Was na żywo relacjonowaliśmy to, co działo się w studiu nagraniowym programu. Uczestnicy zatańczyli tego wieczoru do swoich ulubionych piosenek. Z programem pożegnała się dziennikarka, Karolina Szostak.

22.00.

Znamy już wyniki! Pierwsze miejsce zajęła Klaudia Halejcio, drugie przypadło Piotrowi Gruszce, a trzecie Joanna Moro. Zaraz za podium znalazła się Natalia Siwiec, która o mały włos nie odpadła w zeszłym odcinku. Z programem pożegnała się Karolina Szostak.

Przepiękna przygodna, dziękuję wszystkim za głosy. Nie wiedziałam, że cieszę się aż taką sympatią - żegnała się dziennikarka.

fPolsat

21.55.

Za chwilę ogłoszone zostaną wyniki. Oczekiwanie umilił widzom występ gwiazdy. Katie Melua zaśpiewała swój hit "Nine Million Bicycles".

Katie Melua Polsat

Katie Melua Polsat

21.40.

Jacek Rozenek i Magdalena Soszyńska-Michno zatańczyli salsę do hitu z "Dirty Dancing".

Pan należy do takich dżentelmenów, ze co by się nie robiło, to kobieta ma świadomość takiej osłony - powiedziała enigmatycznie Tyszkiewicz.
Pan mógłby być zawodowym tancerzem - Grabowskiemu wyraźnie się podobało.
Jacku, co się stało? Czy ty z Natalią trenowałeś i zamieniłeś się z nią na nogi? Te nóżki takie biedulki były dzisiaj, w ogóle rytmu nie wystukiwały - powiedziała Pavlovic.

Parę oceniono na 26 punków.

sPolsat

xPolsat

21.34.

Natalia Siwiec wybrała piosenkę, która kojarzy jej się z trudnym czasem w związku z mężem. Prawie się wtedy rozstali, ale udało im się pogodzić. wybrali się do znajomych do Vegas i pobrali się. Pokazali nawet zdjęcie ze ślubu. Siwiec i Jan Kliment zatańczyli pasodoble do hitu Pink.

W zeszłym tygodniu byłem smutny, że Iwona dała ci jedynkę. Zdusiła cię na samym początku. Nasunęło mi się wtedy, że taniec to nie zoo, a tancerze to nie małpy i trzeba ich tresować od razu. Olbrzymi postęp zrobiłaś, jestem w szoku. Twoje błędy mnie inspirują! Dam ci dziś swoją pierwszą dziesiątkę - powiedział Malitowski.
Ukłon do Jana za choreografię, ukryłeś co złe, pokazałeś co piękne. Mogłabym ci dać dziesiątkę. Tydzień temu nie włozyłaś żadnych emocji, to zniknęło. Czuję, ze będą dobre noty, pasodoble było twoim tańcem - doceniła Pavlovic.
Miała pani coś z byka w spojrzeniu - powiedział Grabowski.

Para zarobiła aż 36 punktów!

sPolsat

sPolsat

aPolsat

21.24.

Dawid Kwiatkowski, idol nastolatek, zatańczył z Janią Leser rumbę do piosenki Jessie J. -" Tag price".

U ciebie biodra poszły do tyłu, a szyja do przodu. Ale cholero jedna, masz w sobie coś takiego, że nie można się tobie oprzeć - chwaliła Pavlovic.
Panie Dawidzie, przyzwyczaił mnie pan do czegoś innego. Oj Dawidzie, oj Dawidzie, rumba gorzej ci idzie. Czegoś mi brakowało, wolałem pana w poprzednich tańcach - ocenił Grabowski.
Troszeczkę mniej Facebooka, więcej pracy nad ciałem- skwitował Malitowski.

Para zarobiła 34 punkty.

aPolsat

21.16.

Aneta Zając opowiedziała, że o tańcu marzyła już jako dziecko, jednak rodzice nie popierali jej pasji. Gdy była już dorosła, na taniec było za późno, postanowiła więc zostać aktorką. Puste po tańcu wypełniała oglądając słynny musical "Grease". Do piosenki z niego zatańczyła quick stepa.

Nie chciałam, żebyście państwo skończyli tańczyć - zachwycała się Beata Tyszkiewicz.
Jesteś najbardziej subtelną i tajemniczą kobietą w tym programie. Osobiście bardzo mnie to pociąga. Ale czekam, aż wybuchniesz i pokażesz, że nie jesteś tak dobrze wychowana - czarował Malitowski.

Para otrzymała 30 punktów.

PolsatPolsat

PolsatPolsat

21.02.

Klaudia Halejcio wybrała piosenkę z filmu "Pocahontas". Aktorka opowiedziała, że po latach wspierania różnych fundacji na rzecz dzieci, postanowiła założyć własną. A dziś razem z Tomaszem Barańskim zatańczyła rumbę.

Pierwszy dzisiaj pokaz, który zrobił takie wrażenie. Zrobiło się słodko, uroczo. Podoba mi się, bo jesteś bardzo rytmiczną dziewczyną. Centrum grawitacji miałaś jednak troszeczkę za wysoko. Czułam, że środek ciężkości miałaś przeniesiony na wysokość klatki piersiowej. Nie byłaś osadzona w parkiecie - stwierdziła Iwona Pavlovic.
Nie prawda, byłaś bardzo osadzona. To buło zmysłowe i piękne. Ma pani wdzięk, a to niezmiernie ważne w tańcu, miło sie na panią patrzy. Ja z panią nigdy nie zatanńczę, bo bym panią szpecił - podsumowała Grabowski.

Para zarobiła 35 punktów, w tym dwie 10-tki od Beaty Tyszkiewicz i Andrzeja Grabowskiego.

xPolsat

dPolsat

20.51.

Rafał Brzozowski zatańczył do swojego pierwszego hitu "Tak blisko". Marzył wtedy o wydaniu płyty. Wziął na to spory kredyt. Marzenie o karierze się jednak spełniło. Brzozowski i Izabela Janachowska zatańczyli sambę.

Mnie się wydaje, ze takie postępy pan zrobił, jest postęp nawet w stosunku do próby! - powiedziała Tyszkiewicz.
Samba to triumf nieprzyzwoitości, musisz tak tańczyć, że Polsat musi się zastanowić czy trochę później tego nie puszczać - ganił Malitowski.

Jury oceniła ten występ na 31 punktów.

xPolsat

cPolsat

20.44.

Joanna Moro opowiedziała przy okazji o swojej słynnej wpadce w Opolu. Bardzo przeżyła ostrą krytykę, ale na szczęście zaraz po feralnym występie pojechała na wakacje, podczas których bawiła się do piosenki "Blurred lines. Do niej też zatańczyła dziś cha-chę.

Za mało czasu mieliście na ten taniec. Nie połączyło się to w ten rodzaj szaleństwa, jaki pan Rafał ma - stwierdziła Tyszkiewicz.
Przyzwyczaiłaś nas, że jesteś dobra, więc teraz szukamy dziury w całym. Po półtora miesiąca tańczysz świetnie, to aż niemożliwe. Za duża ekspresja w twarzy, takiego kota porobiłaś, jak stanęłaś do mnie twarzą, niepotzrebne to było - żaliła się Pavlovic.

Para zarobiła 34 punkty.

dPolsat

dPolsat

20.40.

Piotr Gruszka opowiedział o romantycznej wycieczce do Włoch, podczas której oświadczył się swojej żonie. Stąd wybór piosenki - "Piu bella cosa". Siatkarz i Nina Tyrka zatańczyli foxtrota.

Nie wiem jak do pana się zwracać, wasza wysokość może? - żartował Andrzej Grabowski. - Podziwiam pana za to, że pan którego Figura nie pasuje do tańca zawodowego, profesjonalnego, robi to coraz lepiej!
Konsekwentnie wspinasz się po technicznych schodach i bardzo mi się to podoba. Na razie jesteś na brązowym poziomie, ale mam nadzieję, ze wkrótce sięgniesz po złoto - powiedział Malitowski.

Para otrzymała od jurorów 31 punktów.

dPolsat

20.11.

Jako pierwsza zatańczy Karolina Szostak. Dziennikarka opowiedziała przed tańcem traumatyczną historię ze swojego dzieciństwa. Miała wypadek, po którym przeszła trepanację czaszki. Długa rehabilitacja pomogła. Szostak i Andrej Mosejcuk zatańczyli tango do ukochanej piosenki dziennikarki z "Upiora w operze", która w tamtym trudnym czasie zachwyciła i podniosła ją na duchu.

Tak zacząć! Wielki brawa! Dałaś sobie radę ze stresem! Podobało mi się, to że uwolnilaś swoje ciało dałaś się ponieść. Więcej powinnaś w sobie tego znaleźć. Musisz pamiętać, że ciało puszczone raz, puszcza się już cały czas - żartował Michał Malitowski.
Jest takie argentyńskie przysłowie: życie to tango, ten kto go nie tańczy jest głupcem. Ostatnio było o biodrach, teraz o głowie. Głowa ma robić takie coś, że ci się fryzura aż popsuje, a ty tak główką w lewo i prawo - stwierdziła Iwona Pavlovic.

Para otrzymała 23 punkty.

Szostak Polsat

gFacebook.com

20.09.

Zaczęło się! Właśnie ogłoszono, że gwiazdy zatańczą dziś do "melodii swojego życia". Same wybrały sobie muzykę!

20.02.

Karolinie Szostak kibicować będzie jej mama. Podobne?

tzgFacebook.com

19.43.

Na oficjalnym fanpage'u programu na Facebooku pojawiły się zdjęcia zza kulis. Na jednym z nich widzimy Jana Klimenta i Natalię Siwiec podczas charakteryzacji. Modelka ma na głowie warkoczyki. Czeka nas więc chyba jakiś wesoły układ taneczny.

TzGFacebook.com

Ostatnie poprawki. Karolina Szostak i Joanna Moro podczas makijażu.

TzGFacebook.com

tzgFacebook.com

Jacek Rozenek wykorzystuje ostatnie wolne chwile na przećwiczenie układu. Zaszył się w pustym jeszcze green roomie.

Jacek RozenekKapif

Klaudia Halejcio, która doznała kontuzji na treningu zapewnia, że wystąpi dziś pomimo bólu. Aktorka ma stłuczone żebra.

Klaudia HalejcioFacebook.com

aga

Więcej o:
Komentarze (4)
Za nami 4 odcinek "TzG". Ostatnio jedynka, a teraz AŻ DWIE DZIESIĄTKI dla Siwiec! "Olbrzymi postęp, jestem w szoku". Kto odpadł?
Zaloguj się
 • russel

  Oceniono 47 razy 27

  Siwiec już wie komu trzeba dać, aby były dziesiątki i dziewiątki.

 • jolaka

  Oceniono 35 razy 17

  Pięknie tańczyli Aneta i Stefano!

 • gagula

  Oceniono 3 razy 1

  myślę że Szostak i tak już zyskała dużo na tym programie, a werdykt moim zdaniem sprawiedliwy.

 • cerrie

  Oceniono 19 razy -5

  A mnie się wydaje że i tak wygrają te najbardziej znane pary, nie wiem Aneta Zając czy właśnie Siwiec. Trudno przecież wymagać od bardziej topornych uczestników, aby wyciosać z nich światowej sławy tancerzy. Ale czemu tak dziwnie się składa iż wygra ktoś o kim zawsze jest najgłośniej np. w necie? To znaczy czemu ma wygrać ktoś kto jest najbardziej znany ze wszystkich uczestników? A ja bym chciała aby był zaskok i żeby wygrała ta osoba która najmniej by była obstawiana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX