Pavlović zmiażdżyła Siwiec. Takie mocne słowa wcześniej nie padły. A internauci na to...

To było naprawdę ostre.
Pavlović zmiażdżyła Siwiec Gdzie jest pasja, pożądanie, namiętność dzika, prymitywna? - grzmiała jurorka "Tańca z gwiazdami" W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" Natalia Siwiec solidnie zdenerwowała Iwonę Pavlović, która słynie z ciętego języka. Tym razem było naprawdę ostro. Celebrytka z Janem Klimentem zatańczyli tango. Jurorka swoją oceną zmasakrowała Natalię. - Natalio, taniec to mowa ciała. Nie wiem, w jakim języku mówi twoje ciało, ale jeżeli w polskim, to twoje ciało mówiło "nie"! Zwykłe łażenie z nogi na nogę. Gdzie jest pasja, pożądanie, namiętność dzika, prymitywna? To mnie zdenerwowało! Wkurzyłam się na ciebie, bo chcę tu miło spędzać czas, a ty mi tego nie dałaś - stwierdziła Pavlović. Partnerujący celebrytce Jan Kliment zachował się jak prawdziwy dżentelmen. - Zawsze będę bronić moich partnerek. Możecie nas katować, nie ma problemu. Ale dziś jest wiosna i jest pięknie - powiedział tancerz, który próbował załagodzić sytuację. Nawet zasiadający obok Pavlović w jury Andrzej Grabowski był pod wrażeniem sążnistej reprymendy, jaką otrzymała Siwiec. - Iwona, tobie trudno dogodzić wiesz? Pani Natalio, tango to taniec nieprzyzwoity i to było nieprzyzwoite. Było to pełne niepokoju, niepokoiłem się parę razy jak pani tańczyła - przyznał aktor. Żart Grabowskiego nie uratował jednak sytuacji. Para dostała tylko 18 punktów, w tym pierwszą jedynkę w programie od Iwony Pavlovic. Mimo surowej oceny Jan i Natalia nie odpadli. Z programem pożegnali się Kamila Kajak i Antoni Królikowski.

"Serce mi wali. Wkurzyłam się na ciebie, bo chcę tu miło spędzać czas, a ty mi nie dałaś tego!" - takiej nagany w "Tańcu z gwiazdami" jeszcze nie było. Iwona Pavlović dosłownie zmiażdżyła Natalię Siwiec i na koniec dała jej tylko 1 punkt. Internauci natomiast nie kryli oburzenia, gdy to nie ona pożegnała się z programem.

Natalia Siwiec solidnie zdenerwowała swoim tańcem Iwonę Pavlović, która słynie z surowych ocen. Tym razem było to naprawdę ostre. Celebrytka z Janem Klimentem zatańczyli tango. Jurorka swoją oceną zmasakrowała Natalię Siwiec.

Serce mi wali. Natalio, taniec to mowa ciała. Nie wiem, w jakim mówi twoje ciało, ale jeżeli w polskim, to twoje ciało mówiło nie! Łażenie z nogi na nogę. Gdzie jest pasja, pożądanie, namiętność dzika, prymitywna? To mnie zdenerwowało! Wkurzyłam się na ciebie, bo chcę tu miło spędzać czas, a ty mi nie dałaś tego.

Natalia Siwiec, Jan Kliment WZK

Partnerujący celebrytce Jan Kliment zachował się jak prawdziwy dżentelmen.

Zawsze będę bronić moich partnerek. Katować możecie, nie ma problemu, ale dziś jest wiosna i jest pięknie.

Nawet zasiadający obok Pavlović w jury Andrzej Grabowski był pod wrażeniem sążnistej reprymendy, jaką otrzymała Siwiec.

Iwona, tobie trudno dogodzić wiesz? Pani Natalio, tango to taniec nieprzyzwoity i to było nieprzyzwoite. Było to pełne niepokoju, niepokoiłem się parę razy jak pani tańczyła.

Żart Grabowskiego nie uratował jednak sytuacji. Para dostała tylko 18 punktów, w tym pierwszą jedynkę w programie od Pavlovic.

Taniec z gwiazdamiWZK

Jednak i tak nie odpadli. Z programem pożegnali się Kamila Kajak i Antoni Królikowski. To nie spodobało się internautom, którzy nie szczędzili jej słów krytyki.

Natalia Siwiec Facebook.com

Natalia Siwiec Facebook.com

Natalia Siwiec Facebook.com

Natalia Siwiec Facebook.com

Natalia Siwiec Facebook.com

Natalia Siwiec Facebook.com

Powstała także teoria, że Siwiec nie odpadnie z programu aż do półfinału, bo ma mieć to rzekomo zapewnione w kontrakcie. Jednak jej mina, tuż przed ogłoszeniem czy z programem pożegna się ona czy Antek Królikowski, sugeruje co innego. Modelka naprawdę obawiała się, że więcej w programie nie wystąpi. Nam powiedziała, że jest zła na siebie samą i że gdy wchodzi na parkiet, zjada ją stres.

Natalia Siwiec WZK

alex

Więcej o:
Komentarze (8)
Pavlović zmiażdżyła Siwiec. Takie mocne słowa wcześniej nie padły. A internauci na to...
Zaloguj się
 • tojepalicbozy

  Oceniono 223 razy 181

  Nie zgadzam się z Pavlović, dała o jeden punkt za dużo. Pozostali oceniający chyba na innym występie byli.
  Siwiec to drewno jest z kamienną twarzą glonojada. Ale czy można od próżni wymagać okazywania emocji ?

 • gagula

  Oceniono 161 razy 143

  myślę że Pavlović zna się na tańcu i dobrze wiedziała co mówi i oceniła sprawiedliwie.

 • morgana50

  Oceniono 128 razy 114

  do tej pory Siwiec działała 'na szybki efekt' - pokazać szybki to, co się ma, żeby nie zdążyli się ludzie odwrócić, bez żadnej finezji, romantyzmu, zmysłowości i ... taka sama jest w tańcu - bez finezji, romantyzmu, zmysłowości !!! aż żal było patrzeć !!!

 • czik

  Oceniono 66 razy 52

  siwiec nie odpadnie bo wzbudza emocje więc się opłaca ją trzymać i tyle. chyba nie wierzyliście że głosowanie ma tu coś do rzeczy?

 • qula

  Oceniono 50 razy 36

  nie wystarczy miec dobra figure,urode,trzeba jeszcze umiec sie poruszac.

 • do_podziwu

  Oceniono 45 razy 27

  Przyznam sie - nie ogladam ( i nie bede) tego programu . Czytajac komentarze przypomina mi sie program - niemieckiego "idola" , gdzie jeden z uczestnikow (bedacy w finalowej dziesiatce), odbiegal zdecydowanie poziomem od innych - nie potrafil spiewac- byl totalnie krytykowany przez jurorow , ale przechodzil dalej . Mysle z Siwiec jest podobnie - ludzie glosuja specjalnie na przekor - dla zabawy , dla "przyjemnosci " obserwacji (w dalszych odcinkach) jak sie Natalka osmiesza.
  We wspomianym przeze mnie programie glowny juror (zarazem glowny sponsor) doprowadzil do tego ,ze uczestnik sam zrezygnowal - w TzG Siwiec bedzie "tanczyc" do finalu( moje skromne zdanie) - Polsat nie musi "kombinowac" z sms -ami - taka jest "natura" ludzka - aby zrobic "na zlosc" .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX