Kora w "MBTM": To ćwok! Obrażamy Anglików, bo Anglicy...

Zdenerwowała się.
Kora w "MBTM": James Arthur to ćwok Uczestnik programu zaśpiewał utwór wokalisty, za którym Kora nie przepada. Po jednym z występów w programie "Must be the music" Kora nie przebierała w słowach. - Beznadziejny jest James Arthur. Taki ćwok - oznajmiła wokalistka. Po jednym z występów w programie "Must be the music", Kora nie przebierała w słowach. Wszystko zaczęło się od występu Antka Smykiewicza, znanego z finału I edycji "The Voice of Poland". Chłopak zaśpiewał utwór Jamesa Arthura. Za którym Kora, mówiąc delikatnie, nie przepada. - Lepiej zaśpiewałeś niż też James Arthur - oznajmiła Kora. - Błagam cię, Kora, błagam cię! - oponował Adam Sztaba. - Tysiąc razy bardziej go wolę, ładniej wygląda, ma większą ekspresję - przekonywała wokalistka. - Beznadziejny jest James Arthur. Taki ćwok. Po czym dodała z uśmiechem na twarzy: - Obrażamy Anglików, bo Anglicy obrażają nas. James Arthur - ćwok! To my Polacy budujemy Anglię. Sam uczestnik skomentował słowa Kory na Facebooku. "Kora jest zajebis..a Nie szczypie się tylko mówi, co ma na myśli - w końcu mamy w Polsce wolność słowa."

Po jednym z występów w programie "Must be the music", Kora nie przebierała w słowach.

Wszystko zaczęło się od występu Antka Smykiewicza, znanego z finału I edycji "The Voice of Poland". Chłopak zaśpiewał utwór Jamesa Arthura. Za którym Kora, mówiąc delikatnie, nie przepada.

Lepiej zaśpiewałeś niż też James Arthur - oznajmiła Kora.
Błagam cię, Kora, błagam cię! - oponował Adam Sztaba.
Tysiąc razy bardziej go wolę, ładniej wygląda, ma większą ekspresję - przekonywała wokalistka. - Beznadziejny jest James Arthur. Taki ćwok.

Po czym dodała z uśmiechem na twarzy:

Obrażamy Anglików, bo Anglicy obrażają nas. James Arthur - ćwok! To my Polacy budujemy Anglię.

Sam uczestnik skomentował słowa Kory na Facebooku.

Kora jest zajebis..a Nie szczypie się tylko mówi, co ma na myśli - w końcu mamy w Polsce wolność słowa.

My też cieszymy się, że Kora jest w formie, a Wy?

Antek SmykiewiczKapif

majk

Więcej o:
Komentarze (12)
Kora w "MBTM": To ćwok! Obrażamy Anglików, bo Anglicy...
Zaloguj się
 • syfer

  Oceniono 18 razy 10

  "Chłopak zaśpiewał utwór Jamesa Arthura - Impossible". Majk! ty niedouczony pseudo-dziennikarzu! To nie jest utwór Jamesa Arthura! Tylko Shontelle! Wy z gazety, nie wprowadzajcie czytelników w błąd i nie przypisujcie ludziom cudzych utworów!

 • forfiter_jr

  Oceniono 25 razy 7

  Kora jest w formie? Nie jestem tego taki pewien, biorąc pod uwagę, co ona plecie.

 • pannamigootka

  Oceniono 11 razy 1

  Znowu się tej Kory czepiacie?Przecież powiedziała to z przekory a nie żeby kogoś obrażać A w ogóle to jest świetna, niebanalna i to w jaki sposób się ubiera i co mówi i jak śpiewa też mi się podoba . I życzę jej dużo zdrowia

 • wito66

  0

  na x-factorze Jahmene Douglas byl lepszy od Arthura bo spiewal pieknie a nie spina lsie jakby mial zatwardzenie niestety Tej klasy piosenkasz nie przyjedzie tak redko dop polski zato nieudacznikow polska kocha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX