Dominika Kulczyk nową gwiazdą TVN. Kogo jeszcze zobaczymy?

Co telewizja TVN szykuje na wiosnę.

Sprawdzone gwiazdy takie jak Magda Gessler czy Kuba Wojewódzki, ale i debiutująca w ze swoim programem Dominika Kulczyk. Telewizja TVN pochwaliła się tym, co szykuje na wiosnę.

Stacja najwyraźniej czuje na plecach oddech konkurencji, bo przygotowała aż trzy nowości. Najciekawiej zapowiada się program "Efekt Domina" (niedziele, godz. 11), który poprowadzi... Dominika Kulczyk. Córka najbogatszego Polaka, Jana Kulczyka, razem z ekipą odwiedzi najbiedniejsze zakątki świata, m.in. Kambodżę, Nikaraguę, Madagaskar i Filipiny. Towarzyszyć im będą pracownicy "Kulczyk Foundation" (tak, Dominika Kulczyk przeznacza część swoich zysków na cele charytatywne) oraz wolontariusze.

Tu będzie most - woła w programie Dominika Kulczyk, bo wyprawy w "Efekcie Domina" mają zmieniać biedne części świata. - Lubię podróżować, ale robię to po coś. Zawsze mam określony cel, zawsze chcę poznać konkretnych ludzi. Do dziś pamiętam głodne dzieci wybierające z błota ziarenka ryżu - mówi.

Dominika Kulczyk zajmuje 37. miejsce na liście najbogatszych Polek wg tygodnika "Wprost". Zasiada w Radzie Nadzorczej firmy ojca, Kulczyk Investments. Założyła Green Cross Poland, czyli polski oddział Green Cross International - trzeciej co do wielkości pozarządowej globalnej organizacji ekologicznej, którą w 1993 r. założył Michaił Gorbaczow w efekcie pierwszego Szczytu Ziemi w Rio de Janeiro - czytamy na oficjalnej stronie fundacji. Byłym mężem Kulczyk jest Jan Lubomirski-Lanckoroński. Para rozwiodła się 18 listopada po 12 latach małżeństwa. Mają dwoje dzieci: dziewięcioletniego Jeremiego-Sebastiana i pięcioletnią Weronikę Karlę Konstancję. Prowadzą także razem fundację Książąt Lubomirskich.

Dominika KulczykDominika Kulczyk / Kapif

Druga nowość stacji to coś dla fanów mody. "Projekt Runway" (niedziele, godz. 21), który poprowadzi Anja Rubik. Jury, w którym zobaczymy m.in. byłą partnerkę Jana Kulczyka, Joannę Przetakiewicz, wyłoni najzdolniejszego młodego projektanta. A ten zgarnie 300 tys. zł nagrody oraz sesję swojej autorskiej kolekcji w magazynie ELLE.

Anja Rubik, Joanna PrzetakiewiczAnja Rubik i Joanna Przetakiewicz / Kapif

"Sama słodycz" (poniedziałki, godz. 21.30) to trzecia nowość TVN na wiosnę. Czy serial wyprodukowany przez twórców "Przepisu na życie" powtórzy jego sukces? W głównej roli - Fryderyka mającego różne perypetie miłosne - wystąpi Piotr Adamczyk.

Piotr AdamczykPiotr Adamczyk / Kapif

Oprócz niego w nowym serialu zagrają m.in. Mateusz Damięcki, Roma Gąsiorowska, Ilona Ostrowska i Natalia Klimas. Ta ostatnia jest córką znanej projektantki mody i ma dużo samozaparcia, żeby zaistnieć jako dobra aktorka. Wcześniej mogliśmy ją oglądać np. w "Przyjaciółkach" i "2XL".

Natalia KlimasNatalia Klimas / Kapif

TVN nie rezygnuje też ze sprawdzonych hitów. W czwartki o godz. 21.30 będą "Kuchenne rewolucje" Magdy Gessler.

Magda GesslerMagda Gessler / Kapif

We wtorki o godz. 22.30 tradycyjnie już będzie show Kuba Wojewódzki, w niedziele o godz. 22.00 program "Na językach" Agnieszki Szulim.

Agnieszka SzulimAgnieszka Szulim / Kapif

A z seriali? Zostaje "Na Wspólnej" (poniedziałki-czwartki godz. 20.10), w którym pojawi się gościnnie Magda Gessler. Będzie ratować knajpę Ziębów.

Zostawi u nas kupę śmieci - śmieje się Bożena Dykiel, czyli serialowa Ziębowa.

Bożena Dykiel, Magda GesslerBożena Dykiel i Magda Gessler / Kapif

Wraca też "Prawo Agaty" (wtorki, godz. 21.30), a w nim... łóżkowe sceny Agaty Przybysz (w tej roli Agnieszka Dygant" i Marka Dębskiego (Leszek Lichota).

Jak się dowiedział, że mu za tę scenę zapłacą, to się naprawdę rozkręcił - żartuje Agnieszka Dygant. - W ogóle w tym sezonie w produkcjach TVN będzie takich scen sporo.

Agnieszka DygantAgnieszka Dygant / Kapif

Ci, którzy lubią sprawdzone formaty TVN mogą spać spokojnie. W wiosennej ramówce zostają m.in. "Rozmowy w toku" (poniedziałki-piątki, godz. 16), "Ukryta prawda" (poniedziałki-piątki, godz.15) oraz "Lekarze" (niedziele, godz. 20).

Angelika Swoboda

Green Cross Poland (GCPL) to polski oddział Green Cross International - trzeciej co do wielkości pozarządowej globalnej organizacji ekologicznej, którą w 1993 r. założył Michaił Gorbaczow w efekcie pierwszego Szczytu Ziemi w Rio de Janeiro.Green Cross Poland (GCPL) to polski oddział Green Cross International - trzeciej co do wielkości pozarządowej globalnej organizacji ekologicznej, którą w 1993 r. założył Michaił Gorbaczow w efekcie pierwszego Szczytu Ziemi w Rio de Janeiro.
Więcej o:
Komentarze (28)
Dominika Kulczyk nową gwiazdą TVN. Kogo jeszcze zobaczymy?
Zaloguj się
 • agathe5

  Oceniono 223 razy 207

  Ciekawe czy kiedykolwiek w telewizji zaczną emitować coś na poziomie nieco wyższym niż poniżej dna.

 • morgana50

  Oceniono 153 razy 143

  znów jakieś amatorki będą udawać, że są specjalistkami w nowej dziedzinie jak np. niesprzątająca, niepiorąca, nieprasująca i niezmywająca prawniczka jest podobno perfekcyjną panią domu, a niedorobiona i niedoceniana artystka jest ekspertką od 'walących się' restauracji w momencie, gdy jej własne upadają lub są na skraju bankructwa - JAK ŻESZ CI LUDZIE LUBIĄ WYDAWAĆ CUDZE PIENIĄDZE NA GŁUPOTY - może ktoś by ich rozliczył z zasadności wydanych pieniędzy ?!?!?

 • white_lake

  Oceniono 83 razy 75

  a w tym programie Kulczykówny to o co ma chodzić?
  to ona będzie tą dominą? :))))
  czy może wszystko się będzie walić i przewracać po ruszeniu jednego elementu?
  idiotyczny ten tytuł, tak samo jak cały pomysł na program
  pornografia biedy, nic więcej
  babsko strzela sobie w stopę i nawet nie widzi, jakie to żenujące
  ma kasę i chce pomagać? brawo, niech pomaga! ale obecność kamer tvn psuje wszystko

 • Wojciech Czeczot

  Oceniono 114 razy 50

  W calym TVN jest tylko jedna kobieta, ktora ma cos do powiedzenia i ktora przyjemnie sie oglada.
  To Anita Werner.

 • wscibskii

  Oceniono 58 razy 36

  Widać, że mimo upływu czasu tzw "salon" trzyma się mocno.

 • mcozio

  Oceniono 41 razy 33

  tvn dla bogatych..a juz zapominaja o widzach..beda tego zalowac.

 • white_lake

  Oceniono 34 razy 28

  nie każdy, kto się pokazuje w tv jest gwiazdą, litości!!!! totalna inflacja pojęć!
  a tego Adamczyka to chyba zajeżdżą na śmierć w tych serialach i romkomach, patrzeć już się na niego nie da

 • yebacenzure

  Oceniono 30 razy 26

  łomatko. myslicie ze szambiarka na 10000 m3 da rade to przyjac?
  czy zamowic wieksza?

 • pan.malowany

  Oceniono 27 razy 17

  Te pomoce dla biednych krajow wyrzadzaja tylko wiecej szkody niz pozytku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX