Kolejny Gessler w TV! To on będzie nowym Gordonem Ramsayem

Mateusz Gessler poprowadzi prawdopodobnie nowy program.
Kolejny Gessler w TV! Mateusz Gessler będzie nowym Gordonem Ramsayem. Mateusz Gessler poprowadzi prawdopodobnie nowy program - będzie nowym Gordonem Ramsayem. Polsat wykupił niedawno znany format kulinarnego reality-show, "Hell's Kitchen". Polskim charyzmatycznym Gordonem Ramseyem najprawdopodobniej zostanie Mateusz Gessler, syn znanego restauratora Adama Gesslera, podają Wirtualnemedia.pl. Mateusz Gessler jest murowanym faworytem do poprowadzenia "Hell's Kitchen" - mówi źródło portalowi Wirtualnemedia.pl. Producenci rozważali podobno kandydaturę Wojciecha Modesto Amaro, który jest jurorem w polsatowskim "Top Chefie", ten jednak nie przyjął propozycji. Woli pozostać przy jednym show, a poza tym skupić się na gotowaniu w restauracji Atelier Amaro. W polskiej edycji "Hell's Kitchen" weźmie udział kilkunastu uczestników, którzy będą prowadzić restaurację pod okiem Gesslera. Co tydzień odpadnie jeden z nich. Walka jest jednak warta świeczki, bo wygrana w show to 100 tysięcy złotych. Nowy program ruszy już wiosną. Mateusz Gessler pojawił się już w innym kulinarnym show - pełnił funkcję jurora w jednym z odcinków "Top Chef". Mówiąc delikatnie, nie zasłynął z łagodnego języka. Krzyczał, a nawet wyzywał uczestników. Do jednego z nich powiedział: - Zobacz, jak to ku***wa wygląda, chcesz to wydać? To nie będzie miało ani smaku, ani wyglądu. Jesteście bandą jełopów! Mam psa. Nawet psu bym tego nie dał! - krzyczał. Innym razem denerwował się: - Wasza robota jest do d*py. Chcesz, żebym zamknął lokal? Macie 2 minuty - komenderował Gessler, obficie przeklinając. Mateusz Gessler prowadzi restaurację Warszawa Wschodnia. Jest już za pan brat z kamerą: w 2012 i 2013 roku prowadził mini program kulinarny w "Studio Weekend" w Polsacie.

Polsat wykupił niedawno znany format kulinarnego reality-show, "Hell's Kitchen". Polskim charyzmatycznym Gordonem Ramseyem najprawdopodobniej zostanie Mateusz Gessler, syn znanego restauratora Adama Gesslera, podają Wirtualnemedia.pl.

Mateusz Gessler jest murowanym faworytem do poprowadzenia "Hell's Kitchen" - mówi źródło portalowi Wirtualnemedia.pl.

Mateusz Gessler East News

Producenci rozważali podobno kandydaturę Wojciecha Modesto Amaro, który jest jurorem w polsatowskim "Top Chefie", ten jednak nie przyjął propozycji. Woli pozostać przy jednym show, a poza tym skupić się na gotowaniu w restauracji Atelier Amaro.

W polskiej edycji "Hell's Kitchen" weźmie udział kilkunastu uczestników, którzy będą prowadzić restaurację pod okiem Gesslera. Co tydzień odpadnie jeden z nich. Walka jest jednak warta świeczki, bo wygrana w show to 100 tysięcy złotych. Nowy program ruszy już wiosną.

Mateusz Gessler pojawił się już w innym kulinarnym show - pełnił rolę jurora w jednym z odcinków "Top Chef". Mówiąc delikatnie, nie zasłynął z łagodnego języka. Krzyczał, a nawet zwyzywał uczestników (Kora i Beata Tyszkiewicz jurorkami w "Top Chef". A syn Adama Gesslera do uczestników: Jesteście bandą jełopów!). Do jednego z nich powiedział:

Zobacz, jak to ku***wa wygląda, chcesz to wydać? To nie będzie miało ani smaku, ani wyglądu. Jesteście bandą jełopów! Mam psa. Nawet psu bym tego nie dał! - krzyczał.

Innym razem denerwował się:

Wasza robota jest do d*py. Chcesz, żebym zamknął lokal? Macie 2 minuty - komenderował Gessler, obficie przeklinając.

Mateusz Gessler w Materiały promocyjne

Mateusz Gessler prowadzi restaurację Warszawa Wschodnia (Syn Adama Gesslera otworzył własną restaurację! I to nie byle jaką).

Jest już za pan brat z kamerą: w 2012 i 2013 roku prowadził mini program kulinarny w "Studio Weekend" w Polsacie.

Vic

Więcej o:
Komentarze (12)
Kolejny Gessler w TV! To on będzie nowym Gordonem Ramsayem
Zaloguj się
 • morgana50

  Oceniono 23 razy 23

  niby trafny wybór - równie chamski i arogancki co Gordon, ale... no właśnie !!! ma znacznie mniejsze umiejętności co pierwowzór, do gwiazdek michelin nawet się nie zbliżył !!! NADĘTY BUC !!!

 • avana

  Oceniono 27 razy 17

  Jakie to smutne, musimy wszystko małpować po zachodnich telewizjach? Nawet takiego chama jak Ramsey?
  O wiele bardziej wolę rodzimego Okrasę co jeździ rodzimą Syrenka po Polsce i gotuje rodzime potrawy.

 • tomaszlis1

  Oceniono 20 razy 16

  Gesslerowa mafia rządzi :) Kudałata w tvn, kiedyś tatuś bez majątku Adam Gessler w tvp i teraz synuś tatusia bez majątku Mateusz Gessler w polsacie.

 • dziwne

  Oceniono 11 razy 9

  Będzie nowym Ramsayem? Stary Gordon się skończył czy jak? Wyczerpał? Rozpuścił?
  A poważnie to nasze media są bardzo ubogie, od lat nic sami nie wymyślili. Ciągle tylko szukają odpowiedników i to na siłę je wytwarzając.

 • berkheya

  Oceniono 7 razy 7

  No to ja nie będę tego chama oglądać, tak samo jak nie kupiłabym jego książki, popisał się chamstwem w Top Chef i wystarczy.

 • smith81

  Oceniono 6 razy 6

  hehehe....resortowe dzieci?!?!

 • browaryr

  Oceniono 5 razy 3

  a kudłatą na zmywak.

 • Ewelina Rochon

  Oceniono 2 razy 2

  Obejrzyjcie np. Masterchefa. Gordon to przemiły gość. Tylko wariuje pod presją. No ale jak wyda jedzenie, które nie spełnia jego wymogów to straci reputację i gwiazki Michelin. Poza tym, ludzie z HK często nie potrafią przysmażyć dobrze przegrzebków, a amatorzy z Masterchefa jakoś potrafią. Gordon ma temperament, ale kto by nie miał mając tak trudne dzieciństwo i ojca alkoholika i ciągłe przeprowadzki i różne inne jazdy.

 • qrvix

  Oceniono 4 razy 0

  pożyjemy- zobaczymy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX