Viola Kołakowska dopiecze Karolinie Korwin Piotrowskiej? Zemsta jest słodka!

Dostała broń do ręki.
Kołakowska ocenia styl Piotrowskiej Viola Kołakowska dopiecze Karolinie Korwin Piotrowskiej? Zemsta jest słodka! Viola Kołakowska dostała szansę na rewanż w stosunku do Karoliny Korwin Piotrowskiej. W programie "Gwiazdy na dywaniku" oceniła styl dziennikarki. Viola Kołakowska, która w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej została nazwana "surogatką Tomasza Karolaka", dostała możliwość zemsty. Joanna Horodyńska poprosiła ją, żeby w najnowszym odcinku "Gwiazd na dywaniku" skomentowała styl Piotrowskiej z ostatnich lat. Jeżeli z jakichś powodów uważacie, że ocena będzie niepochlebna, to się nie pomyliliście. Kołakowska "pojechała" po Piotrowskiej! "Styl taki, jak wszyscy się ubierają, skóra, dżinsy, marynarka, łatwizna, bezpiecznie. Był taki moment, że wszystko było z innej bajki, nie pasowało nic do niczego, buty skracające nogę, spódnica koszmarna nie pasująca ani do marynarki, ani do swetra ani do bluzki. Działo się dużo, było grubo, gęsto..." Kołakowska zarzuca Piotrowskiej kompletną ignorancję. "Nie trzeba się znać na wszystkim, jak się człowiek skupia na zjawiskach wszelakich to już na modzie nie trzeba się znać natomiast można pójść po rozum do głowy i znaleźć telefon do kogoś kto nam w tym pomoże..." Jak myślicie, co Kołakowska miała na myśli mówiąc, że Piotrowska zajmuje się "zjawiskami wszelakimi"? Czy nie była to przypadkiem aluzja do prywatnego sporu, jaki obie panie mają ze sobą? Horodyńska nawet bardziej dosadnie oceniła styl Piotrowskiej, chociaż akurat ona nie ma raczej osobistego powodu, żeby dopiec dziennikarce. 'Stylista nie pomógł za bardzo, przypomnę, że w programie "Top Model" miała stylistę i pamiętam, jak wyglądała. Nazwałam ją wtedy "mutant okutany w skórę"...To nigdy nie wychodziło Viola!' Myślicie, że oceniając Karolinę Korwin Piotrowską trzymała się zasad profesjonalizmu, czy skorzystała z okazji, żeby się zemścić za obraźliwe słowa, jakie usłyszała pod swoim adresem w programie "Magiel towarzyski"?

Viola Kołakowska, która w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej została nazwana "surogatką Tomasza Karolaka", dostała możliwość zemsty. Joanna Horodyńska poprosiła ją, żeby w najnowszym odcinku "Gwiazd na dywaniku" skomentowała styl Piotrowskiej z ostatnich lat. Jeżeli z jakichś powodów uważacie, że ocena będzie niepochlebna, to się nie pomyliliście. Kołakowska "pojechała" po Piotrowskiej!

Styl taki, jak wszyscy się ubierają, skóra, dżinsy, marynarka, łatwizna, bezpiecznie. Był taki moment, że wszystko było z innej bajki, nie pasowało nic do niczego, buty skracające nogę, spódnica koszmarna nie pasująca ani do marynarki, ani do swetra ani do bluzki. Działo się dużo, było grubo, gęsto...

Kołakowska zarzuca Piotrowskiej kompletną ignorancję.

Nie trzeba się znać na wszystkim, jak się cz łowiek skupia na zjawiskach wszelakich to już na modzie nie trzeba się znać natomiast można pójść po rozum do głowy i znaleźć telefon do kogoś kto nam w tym pomoże...

Jak myślicie, co Kołakowska miała na myśli mówiąc, że Piotrowska zajmuje się "zjawiskami wszelakimi"? Czy nie była to przypadkiem aluzja do prywatnego sporu, jaki obie panie mają ze sobą (zob.: Od tego zaczął się cały spór. Kin o Kołakowskiej: Fuzja dziennikarki z surogatką)? Horodyńska nawet bardziej dosadnie oceniła styl Piotrowskiej, chociaż akurat ona nie ma raczej osobistego powodu, żeby dopiec dziennikarce.

Stylista nie pomógł za bardzo, przypomnę, że w programie Top Model miała stylistę i pamiętam, jak wyglądała.. nazwałam ją wtedy "mutant okutany w skórę"...To nigdy nie wychodziło Viola!

Myślicie, że oceniając Karolinę Korwin Piotrowską, trzymała się zasad profesjonalizmu, czy skorzystała z okazji, żeby się zemścić za obraźliwe słowa, jakie usłyszała pod swoim adresem w programie "Magiel towarzyski"? Żeby wyrobić sobie zdanie, warto obejrzeć cały odcinek "Gwiazd na dywaniku", w piątek o godz.21.30 w Polsat Cafe! Prowadząca oceni też Marylę Rodowicz, Patrycję Markowską, Honoratę Skarbek, Margaret, Krystynę Mazurównę i wielu innych.

Viola Kołakowska Kapif

alex

Więcej o:
Komentarze (15)
Viola Kołakowska dopiecze Karolinie Korwin Piotrowskiej? Zemsta jest słodka!
Zaloguj się
 • czik

  Oceniono 76 razy 56

  Jak nie miała nic mądrego do powiedzenia to na wygląd jej dogaduje. Oj żałosna ta panna i jeszcze sama się ośmiesza.

 • tatusiek

  Oceniono 67 razy 49

  Jak na kogoś kto ma jakiś kompleks i musi sobie zmieniać nazwisko z Wioletty Kołek to bardzo łatwo przychodzi jej ocenianie innych.

 • jagger2009

  Oceniono 38 razy 26

  a coz to za dziewoja w zelonej marynarce napompowanymi ustami jak ruskie opony I otwarta papa jak ryba trout faktcznie odwala co poniektorym I ja nie maja nic madrego do powiedzenia to wala takie glupoty

 • kazio.maciolka

  Oceniono 36 razy 24

  Piotrowska jest przynajmniej inteligentna i wykształcona ( i to nie byle jak- historia sztuki na UW) a Ty co Wioletto Kołek sobą reprezentujesz? Co potrafisz? Poza rodzeniem dzieci Karolakowi ( a on i tak Cię nie chce)- NIC!

 • morgana50

  Oceniono 16 razy 10

  Kołek Karolci nie dorasta do pięt i w tym stuleciu nie dorośnie i ... stąd ta zazdrość i zdenerwowanie - logiczne myślenie przyczynowo skutkowe u Kołek leży i kwiczy, zła jest też pewnie, że Karolcia widzi, rozumie co się dzieje i jeszcze zgrabnie potrafi rzeczywistość opisać, skomentować i zripostować - kołki tego nie potrafią!!!

 • esy_floresy

  Oceniono 14 razy 10

  "Artykuł" sponsorowany. Jego dwa ostatnie zdania wyjaśniają, co robi tu ten "nius".

 • wysokie_obcasy_

  Oceniono 21 razy 9

  "Zemsta jest słodka". Wydaje mi się ,że tej groteski bardziej chcą brukowce,niż sama Viola (?)
  Takie przyciąganie ludzi do bzdur,bo nie jest ważne co człowiek sobą reprezentuje,tylko jak się ubrał. A tak "...dopiecze..." w obronie dobrego mniemania o sobie ! Z reguły chcą "dopiec" ci,którym zaświtała myśl ,że sami coś spieprzyli. Ble...!

 • marta3475

  Oceniono 17 razy 7

  dogryzają sobie na forach, w telewizji, na portalach...Tak to każdy jest chojrak . Niech sobie powiedzą ,co mają do powiedzenia- prosto w twarz i już. A z takich "konfliktów" to tylko media mają pożywkę a publiczność rozrywkę. :)

 • zenio.karaluch

  Oceniono 1 raz 1

  Haha, no Kołek arbiterka elegantiarum, bo pęknę:P A jaka zadowolona na tym filmiku - aż się trzęsie, żeby być sławna, choćby jako pojemnik na spermę grubasa... Tak n a marginesie, to notka, która o sobie wkleiła na Wikipedii, bezcenna:P AKTORKA (??), Modelka (!!?) ranyjulek:P

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX