W nowej edycji "X Factor" będzie czwarty juror! Wiemy, kto nim został

Sprawdzi się?
W "X Factor" będzie czwarty juror Wiemy, kto nim został! Do Tatiany Okupnik, Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila w "X Factor" dołączy czwarty juror, a raczej jurorka - i będzie to Ewa Farna. Do Tatiany Okupnik, Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila w "X Factor" dołączy czwarty juror, a raczej jurorka - i będzie to Ewa Farna! Informację tę podała oficjalna strona programu Xfactor.tvn.pl. Ewa ma już na koncie doświadczenie w tej dziedzinie - była jurorką w czeskim "Idolu". Pojawiła się też już w polskim "X Factor" - doradzała Czesławowi Mozilowi w wyborze uczestników. Nie możemy doczekać się Ewy w programie. Piosenkarka nie powinna mieć też problemów z dogadaniem się z Kubą i Czesławem - obaj ją bardzo lubią. Wojewódzki zresztą przywitał już Ewę, oczywiście na swoim profilu na Facebooku. "Nasza nowa koleżanka w X Factor. Witamy/ahoj!" - napisał Kuba. Jak myślicie? Czy ewa sprawdzi się w roli jurorki i mentorki?

Do Tatiany Okupnik, Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila w "X Factor" dołączy czwarty juror, a raczej jurorka - i będzie to Ewa Farna! Informację tę podała oficjalna strona programu Xfactor.tvn.pl. Ewa ma już na koncie doświadczenie w tej dziedzinie - była jurorką w czeskim "Idolu". Pojawiła się też już w polskim "X Factor" - doradzała Czesławowi Mozilowi w wyborze uczestników.

Ewa Farna w czeskim Screen z Facebook.com

Nie możemy doczekać się Ewy w programie. Zwłaszcza jeśli będzie robić takie rzeczy:

Nie powinna mieć też problemów z dogadaniem się z Kubą i Czesławem - obaj ją bardzo lubią (Zobacz: Kuba Wojewódzki do Ewy Farnej: Kocham cię jak córkę, chcę cię kąpać! A ona na to...). Wojewódzki zresztą przywitał już Ewę, oczywiście na swoim profilu na Facebooku:

kuba wojewódzki, ewa farnaScreen z Facebook.com

Jak myślicie? Ewa sprawdzi się w roli jurorki i mentorki?

Abc

Więcej o:
Komentarze (12)
W nowej edycji "X Factor" będzie czwarty juror! Wiemy, kto nim został
Zaloguj się
 • nataliaaa94

  Oceniono 60 razy 28

  I tak nie zamierzam oglądać ;)

 • kwiat_lotosu

  Oceniono 59 razy 17

  Co do programu wniesie dziewczyna, której wypowiedzi są na poziomie 10latki? Merytorycznie program na pewno nie zyska, ale przecież merytoryka i TVN to OKSYMORON.

 • jason.

  Oceniono 24 razy 10

  Wszyscy ku... narzekacie a dwa telewizory włączacie i oglądacie...

 • morgana50

  Oceniono 29 razy 7

  mam wrażenie, że TVN chce obrzydzić swoje programy tej niewielkiej garstce widzów, którzy jeszcze ich oglądają ... smutne... ja już tylko nieliczne filmy u nich oglądam ...

 • myszunkaaa

  Oceniono 25 razy 5

  Jeżeli stacja chce aby poprawić oglądalność powinni staranniej dokonywać wyborów.
  Moim zdaniem stawianie na młodych jest całkiem ok ale nie osoba skrajnie młodzież deprawująca. Ewa Farna nie pokazała się raczej w ostatnim czasie od najlepszej strony... Gdyby stacja chciała podbić oglądalność zaprosili by do współpracy Bednarka, Meza czy nawet nie zauważanego już dawno Peje, każdy z tych wykonawców cechuję się inną rodzajem muzyki, inny styl... Wojewódzki jest kontrowersyjną osobą, Czesław specyficzny, Okupnik jak najbardziej zna się na muzyce i do tego zespoły widziałabym Bednarka- młody, utalentowany i uwielbiany przez nastolatki... Dobrze tylko, że Doda im nie wpadła do głowy ;>

 • ng1993

  Oceniono 8 razy 2

  no i git :P

 • pancernik25

  Oceniono 2 razy 0

  Po co czwarty juror...? Pewnie będzie kopia amerykańskiej wersji...czterech jurorów, cztery grupy, cztery krzesła...:]

 • agatka.wariatka

  Oceniono 5 razy -1

  I tak nie może być gorzej niż wtedy , gdy jurorką była Sablewska. Chyba, że producenci wpadliby na pomysł zatrudnienia Dody. Tylko wtedy mogłoby być gorzej.

 • cerrie

  Oceniono 17 razy -1

  No i po kiego grzyba im nowa jurorka? Co im, się wydaje że Ewa Farna podniesie oglądalność? Matko ale żenada. A niby z tego tvn-u taka nowoczesna telewizja która wali po oczach kiczem tandetą i co raz częściej kontrowersjami aby tylko przyciągnąć do siebie widza. Litości tvn-ie tylko na tyle cię stać?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX