U Kuby Wojewódzkiego pojawiła się nowa WODZIANKA! Równie seksowna?

Kto zastąpił Wodziankę?

W programie  Kuby Wojewódzkiego, w którym gościli Magdalena Różczka i Paweł Fajdek, pojawiły się istotne zmiany. Na początek zamiast Wodzianki, to kierownik planu przyniósł Wojewódzkiemu tort z okazji 50. urodzin od mistrza świata w rzucie młotem.

Kuba Wojewódzki, Magdalena Różczka, Paweł Fajdek X-news

To jednak był tylko wierzchołek góry lodowej. Wszyscy czekali na pojawienie się Wodzianki. Wreszcie nastąpił długo oczekiwany moment, Wojewódzki poprosił o wodę, jednak zamiast znanej nam Dominiki Wodzianki pojawiła się sama Magdalena Cielecka. Aktorka miała na sobie prześwitującą bluzkę, spod której mogliśmy dojrzeć czarny biustonosz. Seksowna aktorka niczym profesjonalistka weszła przez tunel dzierżąc w ręku dzbanek z wodą i nie odzywając się ani słowem podała wodę. Kołysząc kusząco biodrami opuściła zdumionych gości

Kuba Wojewódzki, Magdalena Różczka, Paweł Fajdek, Magdalena Cielecka X-news

Czyżby pobierała lekcje u samej Wodzianki?

Magdalena Cielecka X-news

Pojawieniem się znanej aktorki była zaskoczona sama Magdalena Różczka:

Nie wierzę, jesteś strasznie podobno do mojej koleżanki - mówiła zaskoczona, po czym zwróciła się do Kuby. - A już chciałam powiedzieć, że oszczędzasz na hostessach, bo tort przyniósł pan kierownik planu, ale powiem Ci, że jestem w szoku! Szacun, naprawdę.

Magdalena Różczka X-news

Skąd pomysł, by to właśnie Cielecka zastąpiła Wodziankę?

To był taki żarcik, jednorazowy występ, ale nie można wykluczyć, że w następnych odcinkach ktoś inny się nie pojawia - dowiedzieliśmy się w Biurze Prasowym TVN.

Wodzianka nie musi więc na razie obawiać się o swoją posadę.

Dominika Wodzianka Kapif

Przypomnijmy, że Cielecka gościła u Wojewódzkiego z zeszłym roku. Wtedy prowadzący stwierdził, że powinni mieć razem dziecko.

Magdo, ja kiedyś miałem taki pomysł - jak mnie spoliczkujesz albo wyjdziesz, odbiorę to osobiście - że tacy ludzie jak ja i ty powinni mieć razem dziecko. Chodzi o to, że połączenie twojego wdzięku i mojego niebywałego intelektu dałoby piorunujący efekt w postaci dziecka! - mówił w programie.

Cielecka jednak nie wyglądała na zachwyconą tym pomysłem.

No tak jeszcze nie myślałam, bo jeszcze nie uplasowałam się po tej stronie takiej desperacji - skwitowała pomysł Kuby.

Magdalena Cielecka, Kuba Wojewódzki X-news

Jak Cielecka wypadła w roli Wodzianki?

Vic