"Mam talent" - Agnieszka Chylińska zaśpiewała z chórem gospel. Marcin Prokop: Będzie zapach siarki!

To było szaleństwo.
Chylińska zaśpiewała z chórem gospel Na początek nowego sezonu "Mam talent" zaskoczyła wszystkich. Agnieszka Chylińska na początek nowego sezonu "Mam talent" zaskoczyła wszystkich. Włożyła gospelowy strój i zmusiła zespół Gospel Joy, by razem z nią zaśpiewał. Agnieszka Chylińska na początek nowego sezonu "Mam talent" zaskoczyła wszystkich. Kiedy startujący w programie zespół Gospel Joy wykonał swój utwór, Chylińska wybiegła zza sędziowskiego stolika, zażyczyła sobie "gospelowy" strój i "zmusiła" zespół, żeby zaśpiewał razem z nią! - Jezus Maria, dlaczego ja was nie znałam w 98 roku? Jak ja bym wtedy inaczej śpiewała te swoje piosenki: Jesteś, Jezu, jesteeeeś - zaintonowała z prawdziwie rockowym pazurem. - Czy ja mogę przymierzyć waszą sukienkę? To, co się stało w tym momencie, było kompletnym szaleństwem. Agnieszka Chylińska zaśpiewała gospel! Wczuła się w rolę i ochoczo zajęła stanowisko liderki Gospel Joy. Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola zrobili "falę", a publiczność biła brawo! Za kulisami podrygiwało rytmicznie kilku hiphopowców. - Młodzież hiphopowa tańcząca do chóru gospel, tego jeszcze nie było - powiedział zdumiony Marcin Prokop. Chylińska dostała od publiczności owacje na stojąco! Zdarzyło się to wcześniej któremuś z członków jury? - Będzie zapach siarki w tym programie, obiecuję - powiedział Prokop. - Nie będzie - sprzeciwił mu się Szymon Hołownia, a wcześniej powiedział trochę ni w pięć, ni w dziesięć: Proszę państwa, Nergal się wypalił! Występ Chylińskiej z chórem Gospel Joy był jednak naprawdę piekielnie dobry. - Ja jestem na tak - krzyknęła zdyszana Chylińska wracając do stolika. Było oczywiste, że pozostali członkowie jury się z nią zgodzą. - Tak, amen - podsumowała Foremniak.

Agnieszka Chylińska na początek nowego sezonu "Mam talent" zaskoczyła wszystkich. Kiedy startujący w programie zespół Gospel Joy wykonał swój utwór, Chylińska wybiegła zza sędziowskiego stolika, zażyczyła sobie "gospelowy" strój i "zmusiła" zespół, żeby zaśpiewał razem z nią!

Jezus Maria, dlaczego ja was nie znałam w 98 roku? Jak ja bym wtedy inaczej śpiewała te swoje piosenki: Jesteś, Jezu, jesteeeeś - zaintonowała z prawdziwie rockowym pazurem. - Czy ja mogę przymierzyć waszą sukienkę?

Gospel JoyScreen TVN/ x-news

To, co się stało w tym momencie, było kompletnym szaleństwem. Agnieszka Chylińska zaśpiewała gospel! Wczuła się w rolę i ochoczo zajęła stanowisko liderki Gospel Joy. Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola zrobili "falę", a publiczność biła brawo! Za kulisami podrygiwało rytmicznie kilku hiphopowców.

Młodzież hiphopowa tańcząca do chóru gospel, tego jeszcze nie było - powiedział zdumiony Marcin Prokop.

Chylińska dostała od publiczności owacje na stojąco! Zdarzyło się to wcześniej któremuś z członków jury?

Będzie zapach siarki w tym programie, obiecuję - powiedział Prokop.
Nie będzie - sprzeciwił mu się Szymon Hołownia, a wcześniej powiedział trochę ni w pięć, ni w dziesięć: Proszę państwa, Nergal się wypalił!

Szymon Hołownia, Marcin ProkopScreen TVN/ x-news

Występ Chylińskiej z chórem Gospel Joy był jednak naprawdę piekielnie dobry.

Ja jestem na tak - krzyknęła zdyszana Chylińska wracając do stolika.

Było oczywiste, że pozostali członkowie jury się z nią zgodzą.

Tak, amen - podsumowała Foremniak.
Atmosfera była gorąca, Agnieszka nas zaskoczyła, mam nadzieję, że zacznie śpiewać gospel - powiedziała liderka chóru.
W takiej sukience przez cały dzień? O, nie - odparła Chylińska.

Agnieszka Chylińska, Marcin Prokop, Małgorzata ForemniakKapif

Agustin Egurrola w tym odcinku zadebiutował jako juror "Mam talent". Już po zakończeniu programu chciał coś powiedzieć do kamery o swoich wrażeniach. Nie dane mu było jednak podzielić się nimi z telewidzami. Zza kulis, jak dwie bomby, wypadły znienacka Chylińska i Foremniak i oblały go wodą z butelek. W ten sposób Egurrola zaliczył "chrzest bojowy".

Agustin EgurrolaScreen TVN/ x-news

Napiszecie, że to był szampan - rzuciła Chylińska do kamery.

No to piszemy. A tak Agnieszka Chylińska śpiewała w 1998 roku. Myślicie, że powinna przerzucić się na gospel?

alex