Obejrzeliśmy pierwszy odcinek "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu". Wyzwiska, nerwica, samotność. Uczestnicy przeżyli piekło

Za nami pierwszy odcinek nowego show o odchudzaniu "Fat Killers. Zabójcy tłuszczu".

Obejrzeliśmy pierwszy odcinek nowego reality show "Fat killers. Zabójcy tłuszczu". Sześciu uczestników stanęło do walki o zgrabną sylwetkę. W ciągu 6 miesięcy zostaną otoczeni opieką medyczna, a także kosmetyczną. Trener Konrad Gaca przygotuje dla nich zestaw diet i ćwiczeń stworzonych specjalnie dla nich. Jednak w tej walce chodzi i nie tylko o pozbycie się zbędnych kilogramów, ale przede wszystkim o dobre samopoczucie. Na początek poznaliśmy bliżej trójkę uczestników.

Sympatyczna Agnieszka wydaje się bardzo silną osobą, ale to tylko pozory. Agnieszka ma 26 lat, mierzy 157 cm i waży 169 kg. Sama przyznaje, że ukrywa się pod maską:

Mam kompleksy i bolało mnie, że ludzie mnie wyzywali, natomiast żyję sobie w skorupce, czasem ktoś ktoś ją przebije ale staram się ją zakleić - wyznała w programie.

Agnieszka Tylska mat. promocyjne

Agnieszka nie jest sama, u jej boku stoi mąż Konrad, który pomaga jej radzić sobie z problemami:

Myślałam, że będę do końca życia sama. Nikt nie wierzył w to, że wyjdę za mąż. Dlaczego? Bo jestem gruba - mówi nie bez pewnej ironii.

Agnieszka ma prozaiczne marzenia.

Marzy mi się taka brzoskwiniowa, lekka sukienka - rozmarza się.

Jednak w walce z odchudzaniem przyświeca jej ambitny cel:

Chciałabym mieć dziecko, m.in. po to się odchudzam - zdradziła.

36-letni Grzegorz mierzy 182 cm i waży 149 kg. Grzegorz na własnej skórze przekonał się, co to znaczy, być wyśmiewanym. Już od najmłodszych lat zmagał się z nadwagą, a dzieci bezlitośnie dały mu to odczuć. Schronienie odnajdywał w samotności i paradoksalnie w podjadaniu. Dziś mieszka z mamą i z bratem, ale marzy o samodzielności i... miłości:

Marzę o tym, żeby mieć własną rodzinę, własny dom, stałą pracę,  żeby mieć u boku dobrą, kochaną kobietę, która będzie mi pomagała - zdradził.

Grzegorz Brzezina mat. promocyjne

Natalia ma zaledwie 16 lat, a już sporą nadwagę. Mierzy 159 cm i  waży 112 kg. Dziewczyna cierpiała na nerwicę, bo w szkole ją szykanowali.

Przestałam chodzić do szkoły, przez chłopaka, który mnie szykanował. Wymiotowałam krwią, miałam nerwicę. Kiedy przestałam chodzić do szkoły, siedziałam przed TV i jadłam - zwierza się.

Natalia odchudza się, bo chce pójść do liceum już jako szczupła nastolatka.

Natalia Staszewska mat. promocyjne

Pozostali uczestnicy show to: 28-letni Piotr (186 cm, 123 kg), 32-letnia Małgorzata (167 cm, 112 kg) i najstarsza uczestniczka 57-letnia Bożenna (160 cm, 99 kg). Pierwsze zadanie, jakie postawił przed uczestnikami trener Konrad Gaca to trening na rowerze poziomym. Wszyscy dotrwali do końca zadania. Było ciężko?

Nie, tylko tyłek boli - odpowiedziała rezolutna Agnieszka.

Agnieszka, Fat Killers Screen z Youtube.com

W drugim zadaniu bohaterzy musieli pokonać 65 schodków w jak najkrótszym czasie. Tu dała już o sobie znać męska rywalizacja. Grzegorz za wszelką cenę chciał być lepszy od Piotra. Jednak nie udało mu się, Piotr pokonał ten dystans w 21 sekund, a Grzegorz w 26. Trener Konrad Gaca postawił przed uczestnikami ambitny cel: każdy z nich w ciągu 8 miesięcy ma schudnąć kilkadziesiąt kilogramów. Komu się uda? Wciągnęły was ich zmagania?

 

Vic