Trzecią edycję "Top Model" wygrała Zuza Kołodziejczyk!

Zuzanna Kołodziejczyk wygrała 3. edycję Top Model.
"Top Model" wygrała Zuza Kołodziejczyk 19-latka z Poznania w głosowaniu sms-owym zdeklasowała pozostałe uczestniczki Zwyciężczynią 3. edycji "Top Model. Zostań modelką" została Zuza Kołodziejczyk! 19-latka wygrała m.in. kontrakt z agencją NEXT i sesję w magazynie "Glamour" Zwyciężczynią 3. edycji "Top Model. Zostań modelką" została Zuza Kołodziejczyk! 19-latka w głosowaniu sms-owym otrzymała najwięcej głosów i tym samym wygrała kontrakt z międzynarodową agencją modelek NEXT, kontrakt z marką Discreet oraz sesję okładkową w magazynie "Glamour". W ścisłym finale znalazły się też: Marcela Leszczak (2. miejsce), Klaudia Strzyżewska (3. miejsce) i Renata Kurczab (4. miejsce). Zuza była faworytką Anji Rubik. - Wybrałabym Zuzę, bo podczas castingu nawiązałam z nią najlepszy kontakt, jest bardzo inteligentna - powiedziała Rubik na chwilę przed ogłoszeniem wyników. Zuzanna Kołodziejczyk jest najmłodszą spośród finalistek "Top Model", pochodzi z Poznania, gdzie studiuje komunikację społeczną. Gdy była małą dziewczynką chciała zostać policjantką. Jednak z biegiem lat zamarzyła o karierze modelki. Nie bez znaczenia były pierwsze wprawki przed obiektywem aparatu jej siostry bliźniaczki. Zdaniem jurorów to właśnie Zuza zrobiła największy postęp w czasie trwania programu. Schudła, wyrzeźbiła swoje ciało, a pewność siebie, której nabrała w "Top Model", sprawiła, że jej zdjęcia były coraz lepsze. Sędziowie w ostatnich odcinkach show wciąż ją chwalili. Czy dzięki wygranej odniesie taki sam sukces jak jej idolka, Anja Rubik?

Zwyciężczynią 3. edycji "Top Model. Zostań modelką" została Zuza Kołodziejczyk! 19-latka w głosowaniu sms-owym otrzymała najwięcej głosów i tym samym wygrała kontrakt z międzynarodową agencją modelek NEXT, kontrakt z marką Discreet oraz sesję okładkową w magazynie "Glamour".

W finale znalazły się też: Marcela Leszczak (2. miejsce), Klaudia Strzyżewska (3. miejsce) i Renata Kurczab (4. miejsce). Zuza była faworytką tylko jednej jurorki - Anji Rubik.

Wybrałabym Zuzę, bo podczas castingu nawiązałam z nią najlepszy kontakt, jest bardzo inteligentna - powiedziała Rubik na chwilę przed ogłoszeniem wyników.

Zuzanna Kołodziejczyk Glamour

Faworytką Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego była Marcela Leszczak.

Kibicuję obu, obie lubię. Ale jestem chyba bliżej Marceli - stwierdził projektant.
Ja się zakochałem w Marceli - zachwycał się Tyszka.

Marcela zdecydowanie zwyciężyła w pojedynku - jej i Zuzie fotograf zrobił 10 zdjęć w jedną minutę. To jej zdjęcie jurorzy ocenili najlepiej:

Obie wypadły świetnie, ale Marcela hipnotyzuje mnie spojrzeniem - mówił Dawid Woliński.

Marcela, zanim wzięła udział w programie, swoje pierwsze kroki na wybiegu stawiała przy okazji konkursów piękności. W jej CV znajdziemy tytuł Miss Konina, 2. Wicemiss Wielkopolski 2011 oraz półfinalistki wyborów Miss Polski 2011.

(347) Top Model, Odcinek 8, Edycja 3, 23.01.2013, Na zdj?ciu_ Marcela Leszczak BOHOBOCO fot. Anka G?rajka.jpg

Katarzyna Sokołowska kibicowała natomiast Renacie Kurczab, która zajęła 4. miejsce. Chwaliła ją od początku finałowego odcinka, mówiła, że modelka pokazała w programie bardzo dużo. I nie ukrywała żalu, że dziewczyna tak szybko odpadła:

Jestem sercem i z Marcelą, i z Zuzą. Ale nie mogę tego nie powiedzieć - moje serce jest przede wszystkim z Renatą.

Renata Kurczab pochodzi z Katowic. Do tej pory uczyła się zaocznie kosmetologii w szkole policealnej. Modelka jest prawdziwie artystyczną duszą: maluje, a także śpiewa. Choć, jak sama przyznaje, swoje zdolności wokalne ćwiczy jedynie wtedy, kiedy nikogo nie ma w domu.

Top Model, odcinek 9, edycja 3, na zdj?ciu - Renata Kurczab; fot. TVN / Marcin Tyszka x-news

Zuzanna Kołodziejczyk jest najmłodszą spośród finalistek, pochodzi z Poznania, gdzie studiuje komunikację społeczną. Gdy była młodsza, chciała zostać policjantką. Jednak z biegiem lat zamarzyła o karierze modelki. Nie bez znaczenia były pierwsze wprawki przed obiektywem aparatu jej siostry bliźniaczki. Tamara, a także bliska rodzina Zuzy, była na widowni i kibicowała modelce.

Zuzanna Kołodziejczyk Screen Facebook.com

Zuza wyróżniała się na tle innych uczestniczek wyglądem. Jako jedyna uczestniczka ma 8 kolczyków: 7 w uszach i 1 w nosie. Uwagę zwracała też jej nieproporcjonalna - jak na modelkę - figura. Jej pupa i biodra zostały skrytykowane przez jurorów, jednak dali Zuzie szansę. Szybko okazało się, że była to dobra decyzja. Zdaniem jurorów, zrobiła największy postęp w ciągu trwania programu. Schudła, wyrzeźbiła swoje ciało. Pewność siebie, której nabrała w "Top Model", sprawiła, że jej zdjęcia były coraz lepsze. Sędziowie przez kilka ostatnich odcinków show cały czas ją chwalili. Czy dzięki wygranej odniesie taki sam sukces jak jej idolka, Anja Rubik?

3. polska Top Model ma 173 cm wzrostu i waży około 58,5 kg. Jej wymiary na początku edycji przedstawiały się następująco: 86-63-97. Jednak widać, że dzięki ćwiczeniom Kołodziejczyk zgubiła już klika centymetrów.

Zuzanna Kołodziejczyk TVN/X-News

Gdy prowadząca finałowy odcinek Joanna Krupa zapytała Zuzę o to, kiedy uwierzyła, że może wygrać ten program, modelka odpowiedziała:

W Indiach, kiedy dostałam od ciebie zdjęcie.

Na Zuzę wielki wpływ miał Michał Piróg. Pomógł jej pozbyć się kompleksów i uwierzyć w siebie.

Generalnie już wygrałam, bo jestem nową osobą, która inaczej patrzy na świat - mówiła w programie.

karo