Finał Top Model już dziś! Zuza jest trochę zdenerwowana

Co zobaczymy w finale 3. edycji programu Top Model?

Do finału programu Top Model zostało tylko kilka godzin. Temperatura ciągle wzrasta, ponieważ rywalizacja w tym roku jest bardzo wyrównana. W zeszłym sezonie show finałowe opiewało w atrakcje. A co zobaczymy w tym roku?

Jedna z finalistek będzie w takiej szczególnej obręczy z ognia! - zdradziła w rozmowie z "DDTVN" Kasia Sokołowska, która uczestniczy w przygotowaniu dziewczyn do finału. - Dzisiaj przede wszystkim jestem jurorem na finale Top Model, ale oczywiście odpowiadam za całą tę część pokazową i współpracuję ściśle z reżyserem finału - taka dziś podwójna rola. Jestem podekscytowana, bo w pewnym momencie muszę je zostawić z moją asystentką i usiąść na fotelu jurorskim. Ten wieczór będzie bardzo ekscytujący również dla mnie.

Top Model TVN/x-news

Jurorka przyznaje, że poziom uczestniczek jest wyrównany i ludzie będą mieli problem, kogo wybrać. A na kogo stawia ona?

Ten finał jest bardzo, bardzo mocny i wszystko się zdarzyć może. Tak naprawdę to już od państwa teraz zależy. Są cztery świetne dziewczyny, każda z nich może wygrać. Ja sama autentycznie jestem ciekawa, co się wydarzy. Ja na tym etapie kibicuję każdej.

W dzisiejszym odcinku zobaczymy wszystkie uczestniczki. Dziewczyny, które odpadły z programu, wezmą udział w pokazie i wystąpią na wybiegu razem z finalistkami.

top model tvn

Uczestniczki, które dziś zawalczą o tytuł polskiej Top Model, chyba nie denerwują się zbyt mocno.

Jest młoda godzina, także stres nam jeszcze nie towarzyszy. Póki co, skupiamy się na próbach - Marcela Leszczak jest jak zwykle pewna siebie.
Ja się najbardziej boję tego, że będzie to na żywo. Każde nasze potknięcie będzie widoczne. Nie będzie montażu. Ale choreografia i muzyka do pokazu - to wszystko jest cudowne - zapewnia troszkę bardziej zdenerwowana Zuza Kołodziejczyk.

Zuzanna Kołodziejczyk, Marcela Leszczak Screen Facebook.com

Te dziewczyny prowadzą we wszystkich rankingach internetowych, w którym pada pytanie o zwyciężczynię trzeciej edycji Top Model. Potwierdza to także Michał Piróg.

Przede wszystkim to nie zależy od sympatii widzów, a od ich aktywności. Czy popularność w internecie przełoży się na ilość SMS-ów? Jeżeli tak, no to gdzieś te typy są. Tutaj nie ukrywajmy, że Marcela i Zuza mają najbardziej rozbudowane panele internetowe.

Zuzanna Kołodziejczyk, Marcela Leszczak, Klaudia Strzyżewska, Renata Kurczab Forum

Wy też obstawiacie którąś z nich? A może waszą faworytką jest Klaudia Strzyżewska lub Renata Kurczab?

Wielki finał Top Model już dziś w TVN o 21:30. Za choreografię wszystkich pokazów, które uświetnią show odpowiada Kasia Sokołowska, jurorka programu. Gwiazdą muzyczną finału trzeciej, polskiej edycji "Top Model. Zostań modelką" będzie prezenterka i wokalistka Patricia Kazadi!

aga