Wojewódzki do Bujakiewicz: Twoja scena lesbijska. Fajna, nie? Z kolei Kuczyńską zapytał, czy jest...

Wieczór niedyskretnych pytań.

To był wieczór niedyskretnych pytań. Najpierw w programie u Kuby Wojewódzkiego wystąpiła Katarzyna Bujakiewicz. Oboje prywatnie doskonale się znają, więc aktorka zasiadając na kanapie obok gospodarza czuła się niezwykle swobodnie, można wręcz powiedzieć, że jak u siebie w domu. Wojewódzki także sobie nie odmawiał charakterystycznego dla siebie luzu, wprost zadając najbardziej nieoczekiwane pytania:

Twoja scena lesbijska. Fajna, nie?

Wojewódzki miał na myśli scenę z Agnieszką Więdłochą. Obie panie grają w serialu "Lekarze". Nie tylko Wojewódzkiego "kręciła" ich wspólna scena.

Cała ekipa była spocona - przyznała Bujakiewicz. - A Agnieszka pytała: "nie zrobisz mi krzywdy?"

Nie zrobiła. Ale przy montażu wiele scen przepadło.

Wycięli i tak połowę, to są fajne sceny - powiedziała z żalem Bujakiewicz, ale od razu dodała: Teraz takie sceny nikogo nie dziwią.

Katarzyna Bujakiewicz TVN/X-news

Wojewódzkiego interesowało też, jakich facetów lubi piękna aktorka. Bujakiewicz rozkręciła się i ze swadą zaczęła kreślić obraz wymarzonego mężczyzny.

Od kilku lat mam jeden, określony, zajebisty typ - powiedziała. - Kiedyś się śmiałam, że mój facet musi być kierowcą rajdowym, lotnikiem,  dla mnie musi przebiec maraton. Trafiłam na takiego, co przebiegł Alpy. Jest moim facetem i jest sportowcem. Jak facet nie ma pasji, to jest dla mnie nuda. To musi być pasja sportowa. Ja się lubię zmęczyć.

Katarzyna Bujakiewicz TVN/X-news

Kolejną "zajebistą" rzeczą w jej życiu było imitowanie Britney Spears.

To jest zajebista część mojego życia, śmieszna. Był taki film "Kochaj i rób co chcesz", w którym grałam gwiazdę disco polo. I jakiś niemiecki producent mnie wypatrzył.
Niemieckich filmów? - zapytał podstępnie Wojewódzki.
Piosenek! - prawie straciła cierpliwość Bujakiewicz. - I ja przez chwilę jeździłam do Niemiec i nagrywałam próbki. Zobaczyli blondynkę, niebieskie oczy, dobrze się ruszającą...

Wojewódzki nie byłby sobą, gdyby nie zażyczył sobie próbki wokalnej. I trzeba przyznać, że Bujakiewicz bez wątpienia dałaby sobie radę na scenie muzyki disco!

Julia Kuczyńska TVN/X-news

Na koniec programu Wojewódzki zarezerwował sobie specjalnego gościa: Julię Kuczyńską, w sieci znaną bardziej jako Maffashion, blogerkę modową i szafiarkę. Maffashion przyszła do programu z interesująco wyciętym dekoltem, który natychmiast wzbudził zainteresowanie gospodarza.

Powiedzieli mi, że masz świetne nogi i mały biust. Prawda?

Kuczyńska chyba nie była przygotowana na taką dawkę bezpośredniości, bo w wyraźny sposób się speszyła.

Nie wiem... Nie mam problemu z tym, że mam coś małego.
Ja też nie mam z tym problemu! - wykrzyknął ucieszony Wojewódzki.
Łukasz ma 20 metrów - wtrąciła swoje 3 grosze Bujakiewicz.

Julia Kuczyńska TVN/X-news

Jesteś biseksualna? - drążył Wojewódzki.

Nie. To jest... hm... - zaplątała się Kuczyńska, wzbudzając tym ogromną radość Wojewódzkiego.

W końcu wyznała:

Nie kręcą mnie seksualnie kobiety. Nie jestem biseksualna. Uwielbiam zdjęcia kobiet, gromadziłam je w folderach, w końcu pomyślałam, kurczę, mogę je na blogu opublikować.

Ot, cała tajemnica "biseksualności" Maffashion. Podobał się Wam odcinek?

alex

Więcej o:
Komentarze (10)
Wojewódzki do Bujakiewicz: Twoja scena lesbijska. Fajna, nie? Z kolei Kuczyńską zapytał, czy jest...
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 25 razy 9

  Kolejny fantastyczny odcinek programu satyra Sołtysowego.

  BTW szafiarka to zawód, stanowisko czy coś innego? :D

 • marych

  Oceniono 15 razy 5

  powiatowy jest już w wieku gawedziarskim, powinien już raczej prowadzić program o wędkowaniu :-)

 • vahoo

  Oceniono 11 razy 5

  "Wojewódzkiego interesowało też ,jakich facetów lubi....." A widze,że lubi takich samych ,jak ja lubię.Przebieram więc i zawsze znajdę coś interesującego,ale nie w komplecie.Tak zebrać kilku razem,to może wyszłaby fajna całość !!!

 • cosma

  Oceniono 20 razy 2

  Ostatni sezon Wojefuckiego...skończył się dziadek... !!!!

 • agniesia2012

  Oceniono 2 razy 0

  debata o kubie wojewódzkim na Uniwersytecie Warszawskim z udziałem Angeliki Swobody (PLOTEK.pl) , Beaty Tadli oraz prof Godzica - autora książki o Kubie https://www.youtube.com/watch?v=BqC3mppX1E4&list=PLBQSlKxvZfno3CuAVjYvXWcoxTVmpZe5K&index=2

 • jagger2009

  Oceniono 6 razy -6

  Kubcio niestey nie ma nic nowego i normalnego do pokazania ludziom, ale mnie ciagle nurtuje jedna rzecz dlaczego nie odpowiedzial mi na moj e-mail w ktorym poruszam kwestei Mozila kaleczacego Polski jezyk ze ciezk wykapowac o co mu chodzi jako jurora w X-Factor, kubciu prosze odpowiedz mi tego wymaga profesjonalizm

 • kabalaka

  Oceniono 10 razy -8

  Znacie jaką stronkę z poradami co kupić na komunie? Wszędzie piszą o tabletach, nawet w tym serwisie kobiecym Szminka i Puder. Nie mam głowy co dać braciszkowi, dużo już ma... teraz dzieciakom trudno coś wybrać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX