Znany stylista doprowadził do łez fryzjerkę! Co się stało?

W najnowszym odcinku "Salonowych rewolucji" Leszek Czajka przyprawił o drżenie serca pracownicę jednego z salonów na warszawskim Mokotowie. Dlaczego przerażona kobieta chciała uciec, a Czajka płakał w salonie? Kolejny odcinek przyniesie wiele niespodzianek!

Właśnie ruszył nowy program "Salonowe rewolucje", w którym jeden z najbardziej znanych w Polsce stylistów fryzur, Leszek Czajka dokonuje prawdziwych rewolucji w salonach fryzjerskich. Nawiązanie do "Kuchennych rewolucji" nie jest przypadkowe. Program ma przybliżyć widzom świat fryzjerstwa i pokazać jak osiągnąć sukces w tej branży. Czajka, odwiedza poszczególne salony fryzjerskie, przedstawia i diagnozuje problemy, z jakimi się one zmagają oraz wprowadza diametralne zmiany. Wszystko po to, by dany salon mógł się wybić, zdobyć nowych klientów i zacząć przynosić zyski. W najnowszym odcinku Czajka odwiedzi salon na Mokotowie, gdzie nie będzie mu łatwo wprowadzić swoich wizji w życie.

Salonowe rewolucjeMateriały promocyjne

Jako osoba, która ma doprowadzić salon do sukcesu musi być stanowczy i wymagający. Czajka strofował jedną z fryzjerek układającą włosy na głowie klientki w kunsztowne w mniemaniu pracownicy fale:

Co ty robisz? Patrz, jak to koślawo wygląda. No ciekawy jestem, co ty zrobisz - pouczał.

Salonowe rewolucjeMateriały promocyjne

Przerażona dziewczyna skomentowała:

Ten wzrok, to już też sprawiło, że mi się ręce zaczęły trząść, że ja się zaczęłam inaczej zachowywać. Do momentu, kiedy nie widziałam tego wzroku anakondy, to było dobrze - wyznała.

Sytuacja była groźna: pracownice salonu miały ochotę rzucić grzebień i wyjść. W kondycji salonu nie pomagał też spadający ze ścian tynk! W tym odcinku nie obyło się bez łez. W pewnym momencie emocje sięgnęły zenity, a właścicielka salonu zaczęła płakać.

Salonowe rewolucjeMateriały promocyjne

Wzruszenie udzieliło się jednak także opanowanemu i spokojnemu zazwyczaj Czajce - nie mógł utrzymać emocji na wodzy - i też się rozpłakał! Wygląda na to, że ten odcinek przyniesie wiele niespodzianek. Premierę już dziś 22 marca o 21:00 w Polsat Cafe. Będziecie oglądać?


emes

Więcej o:
Komentarze (17)
Znany stylista doprowadził do łez fryzjerkę! Co się stało?
Zaloguj się
 • naczelna_red.

  Oceniono 17 razy 13

  Z abonamentu czy z reklam nie zmienia faktu,że to program o dupie Maryni czyli badziewie.

 • kasik3003

  Oceniono 17 razy 11

  kolejna szmira...

 • fanizymiko

  Oceniono 8 razy 8

  Czajka próbujacy zapanować nad kudłami Gesslerowej.

  TO DOPIERO BYŁBY HIT:))))

 • paczajto

  Oceniono 12 razy 8

  O rany co za dno powstaje z serii programów o niczym.

 • ladyzgaga

  Oceniono 8 razy 4

  Tytuł programu ściągnęli od kudłatej

 • darka2b

  Oceniono 2 razy 2

  Z ciekawosci obejrzalam. Na pewno juz zaden odcinek w moim domu nie zagosci. Mialam wrazenie, ze to blok reklamowy, a sam program jest tylko malutkim dodatkiem. Wiecej czasu zajelo wychwalanie i pokazywanie sponsorow, niz fryzjerow...

 • miniekminiek

  Oceniono 2 razy 2

  Poświęciłam 20 min i obejrzałam to gó.... Program o niczym. Jedna laska histeryczna wciąż płacze że żyje, właścicielka z innej epoki, w ogóle te dziewczyny wszystkie takie lalunie, które dużo mówią a mało robią. Program to 20 minutowa reklama mebli, suszarek i innych lokówek.

 • artyyysta

  Oceniono 3 razy 1

  doardza ten co ma problem ze soba. buahahahahaah

 • marta45

  Oceniono 2 razy 0

  To właśnie jest program jak można człowieka zgnoić, nie ponosząc żadnej konsekwencji. Tak robi właśnie p. Czajka w programie salonowe rewolucje. Tak się składa, że jestem klientką salonu WESJA i to jak została przedstawiona właścicielka zakładu oburzyło mnie na maksa. Rewolucja salonu została przeprowadzona tak, że właścicielka musiała za swoją kasę dokupić lustra, konsole, recepcję i szafy bo zakład wyglądał gorzej niż przed zmianą przez p. Czajkę. Rewolucja polegała na zmianie 6 foteli, 1 umywalki i pomalowaniu ścian. Śmiech na sali w porównaniu a dwoma poprzednimi zakładami. Niech POLSAT CAFFE się zastanowi nad tym co robi i komu płaci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX