Zachwyciła trenerów, ale... Ruszył "The Voice of Poland"!

Co jeszcze się działo?
Kopyt zachwyciła, ale... Ruszył "The Voice of Poland"! Druga seria programu TVP2 "The Voice of Poland". Marcelina Kopyt znakomicie zaśpiewała utwór Adele "Skyfall", ale nie żaden z trenerów się nie odwrócił. Nowa edycja, nowi trenerzy i nowi prowadzący. Wystartowała druga seria programu TVP2 "The Voice of Poland". W tym odcinku obejrzeliśmy przesłuchania w ciemno na Mazowszu i Wielkopolsce. Było ciekawie. Zwłaszcza przy występie Marceliny Kopyt. Znakomicie zaśpiewała trudny utwór Adele "Skyfall". Ale żaden z trenerów się nie odwrócił. - To jest jakiś skandal. Obrażam się na wszystkich - stwierdził Baron. - Od tego momentu jesteśmy obrażeni nawet na siebie samych - dodał Tomson. - Po prostu Marcelina daliśmy ciała. Naprawdę nie potrafimy ci powiedzieć, dlaczego się nie odwróciliśmy. Wszyscy chcieliśmy. Co nas wstrzymało? - zastanawiała się Justyna Steczkowska. - To jest bardzo trudna piosenka, wiele ludzi na niej poległo, a ty nie - dodała. - Ty masz 20 lat i takie możliwości, że wszystko przed tobą - powiedziała Patrycja Markowska. Po czym wstała, chwyciła za rękę Marka Piekarczyka i podeszła z nim do Marceliny. Za nimi podążyła Justyna Steczkowska. Przy innych wykonawcach trenerzy odwracali się już chętniej. Gdy Michalina zaśpiewała "Boskie Buenos" Maanamu, piosenkę którą Justyna Steczkowska wygrała "Szansę na sukces", nie było wątpliwości, kogo wybierze utalentowana wokalistka. Chociaż inni kusili. Furorę zrobiła Natalia Sikora, która zaśpiewała "Cry Baby" Janis Joplin. Panowie także nie zawiedli. Bartosz zachwycił swoim rykiem. Wykonał "Enter Sandman" Metalliki. - Zawodowo ryczysz. Taki prawdziwy męski ryk z ogromem feromonów - chwaliła Justyna Steczkowska. I nawet sama zaryczała. Wielu wzruszeń dostarczył Michał Sobierajski. Jurorzy byli na kolanach i rozpływali się w zachwytach nad jego talentem. Wyznał, że przyszedł do programu specjalnie dla Justyny Steczkowskiej i to właśnie w jej drużynie będzie śpiewał.

Nowa edycja, nowi trenerzy i nowi prowadzący. Wystartowała druga seria programu TVP2 "The Voice of Poland". W tym odcinku obejrzeliśmy przesłuchania w ciemno na Mazowszu i Wielkopolsce. Było ciekawie. Zwłaszcza przy występie Marceliny Kopyt. Znakomicie zaśpiewała trudny utwór Adele "Skyfall". Ale żaden z trenerów się nie odwrócił.

To jest jakiś skandal. Obrażam się na wszystkich - stwierdził Baron.
Od tego momentu jesteśmy obrażeni nawet na siebie samych - dodał Tomson.
Po prostu Marcelina daliśmy ciała. Naprawdę nie potrafimy ci powiedzieć, dlaczego się nie odwróciliśmy. Wszyscy chcieliśmy. Co nas wstrzymało? - zastanawiała się Justyna Steczkowska. - To jest bardzo trudna piosenka, wiele ludzi na niej poległo, a ty nie.
Ty masz 20 lat i takie możliwości, że wszystko przed tobą - powiedziała Patrycja Markowska.

Po czym wstała, chwyciła za rękę Marka Piekarczyka i podeszła z nim do Marceliny. Za nimi podążyła Justyna Steczkowska.

My cię po prostu przepraszamy, jesteś naprawdę świetna.

Voice of PolandScreen z youtube.com

Przy innych wykonawcach trenerzy odwracali się już chętniej. Gdy Michalina zaśpiewała "Boskie Buenos" Maanamu, piosenkę którą Justyna Steczkowska wygrała "Szansę na sukces", nie było wątpliwości, kogo wybierze utalentowana wokalistka. Chociaż inni kusili.

Furorę zrobiła Natalia Sikora, która zaśpiewała "Cry Baby" Janis Joplin. My też byliśmy zachwyceni.

Panowie także nie zawiedli. Bartosz zachwycił swoim rykiem. Wykonał "Enter Sandman" Metalliki.

Zawodowo ryczysz. Taki prawdziwy męski ryk z ogromem feromonów - chwaliła Justyna Steczkowska.

I nawet sama zaryczała:

Wielu wzruszeń dostarczył Michał Sobierajski. Jurorzy byli na kolanach i rozpływali się w zachwytach nad jego talentem. Wyznał, że przyszedł do programu specjalnie dla Justyny Steczkowskiej i to właśnie w jej drużynie będzie śpiewał.

Jak Wam się podobał pierwszy odcinek? Który występ był najlepszy?

Alfa

Więcej o:
Komentarze (7)
Zachwyciła trenerów, ale... Ruszył "The Voice of Poland"!
Zaloguj się
 • alutka1088

  Oceniono 25 razy 9

  Szkoda że Marceliny nikt nie wybrał naprawdę ładnie zaśpiewała utwór Adele- lepiej na pewno od Tatiany :(

 • zuzia888

  Oceniono 13 razy 5

  Steczkowska super jak wino jak ona wygląda w wieku 40 lat! marzenie!

 • playboyka

  Oceniono 24 razy 4

  fajny był! mnie sie PODOBAŁO! STECZKOWASKA FAJNA!!!!!!!!!!!

 • alutka1088

  Oceniono 15 razy 3

  A steczkowska nawet spoko. Ona już ma taki charakterystyczny swój głos i ten śpiew- trzeba tylko sie do niej przyzwyczaic

 • dilalia

  0

  No ładniej ale bez szału. Są inni lepsi!

 • czlowienmeszka

  0

  Michał Sobierajski najlepszy! Bez dwóch zdań! Skromny chłopak z wielkim talentem . Tak trzymaj stary! :)

 • natalie_em

  0

  Bardzo fajny skład wybrali do tej edycji. Pozytywnym zaskoczeniem są dla mnie chłopaki z Afromental :) No i uczestnicy...ogromne talenty! Powodzenia :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX