Kuba Wojewódzki w "X Factor": Dziękujemy, dzięki wam, słowo bliźniaki znów brzmi pięknie!

Wystartował nowy sezon "X Factor".
Wystartował nowy sezon "X Factor" Już trzeci W sobotę z rozmachem rozpoczął się trzeci sezon "X Factor". W programie za stołem jurorskim zasiedli: Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil i Tatiana Okupnik. W sobotę z rozmachem rozpoczął się trzeci już sezon w "X Factor". W programie, podobnie jak w drugiej edycji, za stołem jurorskim zasiedli: Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil i Tatiana Okupnik. Jedyną zmianą jest nowy prowadzący: zamiast Jarosława Kuźniara możemy w tej roli oglądać żywiołową Patrycję Kazadi. To na pewno korzystna zmiana, bo Kazadi jest młoda, ładna i pełna wigoru. Obawiamy się tylko, czy prowadzenie kolejnego już talent show (po "You can dance") nie zaszufladkuje tej zdolnej dziewczyny w jednej roli. Pierwszy casting odbył się w Zabrzu, a walka toczy się 100 tysięcy złotych i kontrakt płytowy. Na wejście musiał być mocny akcent: jako pierwsza wystąpiła więc egzotyczna Zarina z Jakucji. Wokalistka porwała z pewnością męskie zmysły: bo ubrana w futrzany kostium odsłaniający płaski brzuch, tańczyła z gracją godną Shakiry. Jak mogliśmy się spodziewać, Kuba Wojewódzki był zachwycony. Wydawać by się mogło, że dziewczyna sama siebie nazywająca szamanką, rzuciła na niego urok: - Powiem po angielsku: Yes - zdołał tylko wykrztusić z siebie Wojewódzki. Niestety talentu Ukrainki nie kupiła Okupnik: - Muszę mieć na uwadze to, jak śpiewasz. Jestem na nie - oceniła surowo. Program tradycyjnie już obfitował w nawiązania do słabości Wojewódzkiego do pięknych i młodych wokalistek. Jakież było jego zdziwienie, gdy okazało się, że piękna i szczupła 24-latka, Maja Hyży nie tylko ma już męża, ale i jest mamą bliźniaków: - Strach pomyśleć, że wasze dzieci są też tak uzdolnione... zadbajcie o to żeby bliźniaki nie poszły w politykę - skomentował. Bliźniaczki jednojajowe, urocze Kasia i Ewa Gałązka zachwyciły jurorów swoim genialnym współbrzmieniem. Wojewódzki aż im podziękował, ale nie za wyjątkowo pozytywne wrażenia słuchowe, ale za to, że "odczarowały" słowo "bliźniaki": - Dziękujemy, dzięki wam, słowo bliźniaki znów brzmi pięknie! - zachwycał się. Żeby przepis na udany show był pełny, w programie nie mogło zabraknąć historii miłosnej. Młody i nieco nieśmiały Grzegorz Kopyciński przyszedł ze swoją dziewczyną. Były maślane oczka i czułe gesty, a wokalista zapewniał swoją ukochaną, że do programu przyszedł tylko dzięki niej. Kiedy zrobiło się już nieco za słodko i tkliwie, okazało się, że Kopyciński na szczęście umie śpiewać! Ulżyło nam. Wojewódzki jak zwykle wprowadzał zamęt do show niejednoznacznymi ocenami: - Przed twoim występem bolała mnie głowa, a teraz boli mnie dwa razy bardziej, bo boję się, co z tak zdolnym gówniarzem może zrobić rynek - powiedział.

Dziś z rozmachem rozpoczął się trzeci już sezon w "X Factor". W programie, podobnie jak w drugiej edycji, za stołem jurorskim zasiedli: Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil i Tatiana Okupnik. Jedyną zmianą jest nowy prowadzący: zamiast Jarosława Kuźniara możemy w tej roli oglądać żywiołową Patrycję Kazadi. To na pewno korzystna zmiana, bo Kazadi jest młoda, ładna i pełna wigoru. Obawiamy się tylko, czy prowadzenie kolejnego już talent show (po "You can dance") nie zaszufladkuje tej zdolnej dziewczyny w jednej roli.

X Factor, Patrycja KazadiAgencja Gazeta

Pierwszy casting odbył się w Zabrzu, a walka toczy się 100 tysięcy złotych i kontrakt płytowy. Na wejście musiał być mocny akcent: jako pierwsza wystąpiła więc egzotyczna Zarina z Jakucji. Wokalistka porwała z pewnością męskie zmysły: bo ubrana w futrzany kostium odsłaniający płaski brzuch, tańczyła z gracją godną Shakiry. Jak mogliśmy się spodziewać, Kuba Wojewódzki był zachwycony. Wydawać by się mogło, że dziewczyna sama siebie nazywająca szamanką, rzuciła na niego urok:

Powiem po angielsku: Yes - zdołał tylko wykrztusić z siebie Wojewódzki.

X Factor, Patrycja KazadiAgencja Gazeta

Niestety talentu Ukrainki nie kupiła Okupnik:

Muszę mieć na uwadze to jak śpiewasz. Jestem na nie - oceniła surowo.

Program tradycyjnie już obfitował w nawiązania do słabości Wojewódzkiego do pięknych i młodych wokalistek. Kuba jak zwykle był zainteresowany faktem, czy są stanu wolnego. Jakież było jego zdziwienie, gdy okazało się, że piękna i szczupła 24-latka, Maja Hyży nie tylko ma już męża, ale i jest mamą bliźniaków:

Strach pomyśleć, że wasze dzieci są też tak uzdolnione... zadbajcie o to żeby bliźniaki nie poszły w politykę - skomentował.

X FactorAgencja Gazeta

W ogóle ten program obfitował w nawiązania do bliźniąt i to całkiem odważnych. Bliźniaczki jednojajowe, urocze Kasia i Ewa Gałązka zachwyciły jurorów swoim genialnym współbrzmieniem. Wojewódzki aż im podziękował, ale nie za wyjątkowo pozytywne wrażenia słuchowe, ale za to, że "odczarowały" słowo "bliźniaki":

Dziękujemy, dzięki wam, słowo bliźniaki znów brzmi pięknie! - zachwycał się.

Żeby przepis na udany show był pełny, w programie nie mogło zabraknąć historii miłosnej. Młody i nieco nieśmiały Grzegorz Kopyciński przyszedł ze swoją dziewczyną. Były maślane oczka i czułe gesty, a wokalista zapewniał swoją ukochaną, że do programu przyszedł tylko dzięki niej. Kiedy zrobiło się już nieco za słodko i tkliwie, okazało się, że Kopyciński na szczęście umie śpiewać! Ulżyło nam. Wojewódzki jak zwykle wprowadzał zamęt do show niejednoznacznymi ocenami:

Przed twoim występem bolała mnie głowa, a teraz boli mnie dwa razy bardziej, bo boję się, co z tak zdolnym gówniarzem może zrobić rynek - powiedział.

X Factor, Kuba WojewódzkiAgencja Gazeta

W programie zadebiutowała Kazadi i musimy przyznać, że miała mocne wejście. Co prawda odzywała się z rzadka, ale jak już się odezwała, miało być kontrowersyjnie. Prowadząca przekonała Kubę, by dał szansę jednej z uczestniczek:

Siedzę sobie w takim małym pokoiku dla czarnych, który mi załatwiłeś i słucham. Dajmy jej jeszcze jedną szansę - prosiła.
Czarno to widzę, ale spróbujmy - łaskawie zgodził się Wojewódzki

Niewątpliwie te słowa miały złamać tabu. Udało się?

X Factor, Patrycja KazadiAgencja Gazeta

Vic