Znamy już pełny skład prowadzących "The Voice of Poland"!

Oficjalne info.
Nowi prowadzący show Znamy już pełny skład prowadzących "The Voice of Poland"! Nowym prowadzącym w drugiej edycji "The Voice of Poland" będzie Tomasz Kammel. Tę informację potwierdziła TVP. Obok Kammela stanie śliczna piosenkarka Marika Nowym prowadzącym w drugiej edycji "The Voice of Poland" będzie Tomasz Kammel. Tę informację oficjalnie potwierdziła TVP. Obok Kammela stanie śliczna piosenkarka Marika. "Już 2 marca, w sobotę o godz. 20.05 widzów Dwójki oraz uczestników muzycznego show "The Voice of Poland" przywita nowa para prowadzących. Stworzą ją Tomasz Kammel, lubiany prezenter TVP2 oraz charyzmatyczna frontmenka grupy Spokoarmia, Marta Kosakowska, występująca pod pseudonimem Marika" - czytamy na stronie TVP. Marika z pewnością przyciągnie przed telewizory nowych fanów, bo nie tylko hipnotyzuje głosem, ale i jest uznawana za jedną z najseksowniejszych polskich piosenkarek. Sami się dziwimy, że jeszcze nie zrobiła międzynarodowej kariery. Ta dziewczyna ma potencjał. Udział Mariki w popularnym show jest sporym zaskoczeniem, bo artystka dotychczas rzadko była obecna w głównym nurcie mediów. Wokalistka naprawdę nazywa się Marta Kosakowska. Jest dobrze znana fanom reggae i dancehallu: od lat jest obecna na scenie muzycznej. Swoją pierwszą płytę "Mówisz i masz" wydała w 2004 roku razem z sound systemem Bass Medium Trinity. Marika nagrała też 2 solowe płyty: "Plenty" i "Put Your Shoes On/Off", a ostatnio nagrała krążek "Momenty" z zespołem Spokoarmia. Prywatnie Marika jest zapaloną cyklistką i wegetarianką. Jesteśmy ciekawi, jak sprawdzi się w nowej roli. TVP bardzo się stara urozmaicić show. Do programu zaprosiła też Maćka Musiała, idola nastolatek, znanego z serialu "Rodzinka.pl". Musiał będzie rozmawiał z uczestnikami i ich rodzinami. W show pojawi się tez Mateusz Szymkowiak, znany z "Pytania na śniadanie". Szymkowiak i Musiał będą przygotowywać relacje na żywo oraz materiały do portalu "The Voice of Poland". W "The Voice" pojawią się nowi trenerzy: Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Marek Piekarczyk z TSA oraz Baron i Tomson z Afromental. "The Voice of Poland" ruszy w sobotę 2 marca o 20.05.

Jako pierwsi napisaliśmy, że nowym prowadzącym w drugiej edycji "The Voice of Poland" będzie Tomasz Kammel. Dziś tę informację oficjalnie potwierdziła TVP. Obok Kammela stanie śliczna i niszowa dotychczas piosenkarka, Marika.

Już 2 marca, w sobotę o godz. 20.05 widzów Dwójki oraz uczestników muzycznego show "The Voice of Poland" przywita nowa para prowadzących. Stworzą ją Tomasz Kammel, lubiany prezenter TVP2 oraz charyzmatyczna frontmenka grupy Spokoarmia, Marta Kosakowska, występująca pod pseudonimem Marika - czytamy na stronie TVP.

Tomasz Kammelfot. KAPIF

Marika z pewnością przyciągnie przed telewizory nowych fanów, bo nie tylko hipnotyzuje głosem, ale i jest uznawana za jedną z najseksowniejszych polskich piosenkarek. Sami się dziwimy, że jeszcze nie zrobiła międzynarodowej kariery. Ta dziewczyna ma potencjał.

13.06.2009 OPOLE 46 KRAJOWY FESTIWAL PIOSENKI POLSKIEJ KONCERT SUPERJEDYNKI NZ MARIKA  FOT. RAFAL MIELNIK / AGENCJA GAZETAFot. Rafał Mielnik / AG 20090613

Udział Mariki w popularnym show jest sporym zaskoczeniem, bo artystka dotychczas rzadko była obecna w głównym nurcie mediów. Wokalistka naprawdę nazywa się Marta Kosakowska. Jest dobrze znana fanom reggae i dancehallu: od lat jest obecna na scenie muzycznej. Swoją pierwszą płytę "Mówisz i masz" wydała 2004 roku razem z sound systemem Bass Medium Trinity. Marika nagrała też 2 solowe płyty: "Plenty" i "Put Your Shoes On/Off", a ostatnio nagrała krążek "Momenty" z zespołem "Spokoarmia". Prywatnie Marika jest zapaloną cyklistką i wegetarianką. Jesteśmy ciekawi, jak sprawdzi się w nowej roli.

Fot. Materiały organizatorów

TVP bardzo się stara  urozmaicić show. Do programu zaprosiła też Maćka Musiała, idola nastolatek znanego z serialu "Rodzinka.pl". Musiał będzie rozmawiał z uczestnikami i ich rodzinami.

 

Maciej Musiałmat. prasowe

W show pojawi się tez Mateusz Szymkowiak, znany z "Pytania na śniadanie". Szymkowiak i Musiał będą przygotowywać relacje na żywo oraz materiały do portalu "The Voice of Poland".

Mateusz SzymkowiakKapif

Przypomnijmy, że całe show został gruntownie odnowione. W "The Voice" pojawią się nowi trenerzy: Justyna Steczkowska, Patrycja Markowska, Marek Piekarczyk z TSA oraz Baron i Tomson z Afromental. Także sama formuła programu ma być zmieniona, tak by umożliwiała więcej dramatyzmu: trenerzy będą mogli podbierać sobie uczestników z innych drużyn. "The Voice of Poland" ruszy w sobotę 2 marca o 20.05. Będziecie oglądać?

Vic

Czy Tomasz Kammel i Marika do siebie pasują jako prowadzący?