"Doda mogłaby ci czyścić buty! Tak zaśpiewana ballada o miłości, że nawet impotent miałby dobry seks". Zwyciężyła drużyna PIASKA!

Byli najlepsi, chociaż większość sądziła, że przegrają.

Zwycięzcą trzeciej edycji programu "Bitwa na głosy" jest Andrzej Piaseczny!

Walka była wyrównana. Zarówno eksperci, jak i szefowie innych drużyn sądzili, że wygra drużyna Ewy. Tylko Titus sądził, że zespół Andrzeja jest na światowym poziomie. Wśród artystów będących poza jury kibicował mu Szymon Wydra.

Bitwa na głosyscreen z TVP 2

Siłą tego programu byli jednak członkowie drużyn. Zwykli ludzie, którzy walczyli o wygraną na szczytny cel i jak podsumował to Hubert Urbański, warto o nich pamiętać, bo mogą zostać sławnymi wokalistami:

Uczestnicy programu może będą kiedyś sławni, będzie się o nich plotkować na różnych portalach - tak zapowiedział występ drużyny Piaska z piosenką Kayah "Na językach".

Jury też nie mogło przestać chwalić występów tego zespołu:

Jesteście na językach całej Polski. Każdy występ traktowaliście jak finał. Ciężko oceniać, bo nie ma synonimu słowa najlepszy - powiedziała Zielińska - Świetny wybór solistek na finał. No ja was widzę na pierwszym miejscu - wywróżyła zwycięstwo Andrzejowi.

Występ drużyny Andrzeja odważnie skomentował Wojciech Jagielski:

Dzisiaj uważam, że Dominika dotknął cię palec Boży. Dziś mi się wydaje, że Doda mogłaby ci czyścić buty [...]. Piasek, twój zespół to brzmi tak, jakby zanim zęby im się wyrżnęły, to już wszyscy śpiewali. Tak zaśpiewana ballada o miłości, to nawet impotent miałby dobry seks.

W finałowym odcinku "Bitwy na głosy" widzowie mogli zobaczyć występy wszystkich uczestników tej edycji. Do studia zaproszono też  najaktywniejszych internautów. Przyznano też tytuł ulubionego uczestnika programu, który powędrował do Julii Bogdańskiej z drużyny Piotra Rubika.

Bitwa na głosyscreen z TVP 2

Czek na 100 tys. złotych, jaki wyśpiewała drużyna Andrzeja Piasecznego trafi do Domu Pomocy Społecznej w Mnichowie, niewielkiej miejscowości nieopodal Kielc.

Uważacie, że to drużyna Andrzeja, a nie Ewy zasługiwała na wygraną?

varg

Więcej o:
Komentarze (17)
"Doda mogłaby ci czyścić buty! Tak zaśpiewana ballada o miłości, że nawet impotent miałby dobry seks". Zwyciężyła drużyna PIASKA!
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 16 razy 16

  Zielińska, Jagielski i Szulim - trzy powody, by tego nie oglądać.

 • stayed

  Oceniono 9 razy 9

  Gratuluję Piaskowi! Nie można powiedzieć. że mu się nie należało. Byli cudowną drużyną. Choć nie ukrywam, że byłam od początku za Ewą. Złość przeszła i mogę szczerze powiedzieć, że dla mnie Ewa i jej drużyna są największymi wygranymi programu, a to, że doszli ze swoim 19-letnim trenerem tak daleko jest i tak bardzo super! :))

 • meg77

  Oceniono 7 razy 7

  I to jest jeden z powodow, dla których nie ogladam tych wszystkich talent-show: ci wszyscy jurorzy, ktorym w trakcie wykonań zwoje mozgowe się grzeją, zeby w ciagu 4 minut wymyslić uzasadnienie werdyktu, w ktorym bedzie a) cos chamskiego, konktrowersyjnego, o czym nastepnego dnia napiszą w SE albo na "piesku" b) cos o seksie. Ci mniej kreatywni w tym czasie wykonują telefon do Wojewodzkiego, zeby im sprzedał jakiś greps. Żałosne. A żeby tak normalnie, rzeczowo, jak człowiek sie odezwać to umiecie jeszcze zas***ne telewizyjne gwiazdory?

 • trzezwy

  Oceniono 6 razy 6

  "Wielkie emocje w "Bitwie na Głosy". Piasek pokonał Farną!"

  Jaką? Farną?
  ;>>>>

 • myheroislogan

  Oceniono 5 razy 3

  to wszystko było ustawione nawet castingi ... jak ktoś był to wie to wyglądało zupełnie inaczej niż w TV -.-

 • browaryr

  Oceniono 3 razy 1

  wystarczą tepe twarze "jury"i wszystko jasne....

 • dynamite19i

  0

  zdjęcia z telewizora

 • espertka88

  Oceniono 7 razy -1

  Taa...wszyscy obstawiali na Ewę,bo w poprzedniej edycji wygrał jej równolatek Kamil Bednarek.Ja osobiście też kibicowałam Ewie.No ale cóż....widocznie pseudo fanek "śniadania do łóżka" jest więcej niż myślałam...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX