Ewa Farna: Chciałabym być jak Beyoncé, bo z takimi biodrami i taką pupą, to tylko nią mogę być!

Kolejny raz udowadnia, że ten program to głównie zabawa.
Ewa Farna: Chcę być jak Beyonce Kolejny raz udowadnia, że "Bitwa na głosy" to tylko zabawa - Chciałabym być jak Beyonce, bo z takimi biodrami i taką pupą to tylko nią mogę być - powiedziała Ewa Farna w "Bitwie na głosy" Ewa Farna w "Bitwie na głosy" powiedziała, że bardzo lubi żartować i "ma jaja". Wspomniała, że kiedyś podpisała się parze młodej w następujący sposób: "Nie zapomnę ci tej nocy" - to do pana młodego, i "Oddaję ci go w twoje ręce" - to zaś panny młodej. Kolejnym utworem, jaki wykonała drużyna Ewy Farnej, była piosenka Destiny's Child "Survivor". To była moc! Wszyscy jurorzy byli zachwyceni, poza... Titusem. Widocznie nie o taką moc mu chodziło: - Pozostanę chłodny jak sernik w lodówce - powiedział. Alicja była innego zdania. Wśród członków drużyny zobaczyła polską Adele: - Jesteś polską Adele, aż ze mnie powietrze zeszło! Poczułem. Nie mogę się ruszyć, bo jestem sparaliżowany - dodał. Nas najbardziej rozbawiła odpowiedź Ewy na pytanie Kędziora, czy jak była małą dziewczynką, to chciała być jak Beyonce Knowles, Kelly Rowland czy Michelle Williams. Ewa odpowiedziała: - Ja nadal jestem małą dziewczynką, ale chciałabym być jak Beyonce, bo z takimi biodrami i taką pupą to tylko nią mogę być! Ta dziewczyna jest fenomenalna!

Ewa Farna w "Bitwie na głosy" powiedziała, że bardzo lubi żartować i "ma jaja". Wspomniała, że kiedyś podpisała się parze młodej w następujący sposób:

Nie zapomnę ci tej nocy - a do panny młodej - oddaję Ci go w Twoje ręce - powiedziała.

Kolejnym utworem, jaki wykonała drużyna Ewy Farnej była piosenka Destiny's Child "Survivor". To była moc! Wszyscy jurorzy byli zachwyceni, poza... Titusem. Widocznie nie o taką moc mu chodziło:

Pozostanę chłodny jak sernik w lodówce - powiedział.

Alicja była innego zdania. Wśród członków drużyny zobaczyła polską Adele:

Jesteś polską Adele, aż ze mnie powietrze zeszło!
Poczułem. Nie mogę się ruszyć, bo jestem sparaliżowany - dodał.

Nas najbardziej rozbawiła odpowiedź Ewy na pytanie Kędziora, czy jak była małą dziewczynką, to chciała być jak Beyoncé Knowles, Kelly Rowland czy Michelle Williams. Ewa odpowiedziała:

Ja nadal jestem małą dziewczynką, ale chciałabym być jak Beyoncé, bo z takimi biodrami i taką pupą, to tylko nią mogę być!

Ewa Farnafot. Kapif

Ta dziewczyna jest fenomenalna!

varg

Więcej o:
Komentarze (6)
Ewa Farna: Chciałabym być jak Beyoncé, bo z takimi biodrami i taką pupą, to tylko nią mogę być!
Zaloguj się
 • maryse

  Oceniono 20 razy 12

  Czy ona jest aż tak brzydka,że zawsze musi być mocno wymalowana?

 • ciocia_jadzia

  Oceniono 35 razy 11

  co jak co, ale głosu Ewce nie można odmówić. -.-"

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 3

  "Pozostanę chłodny jak sernik w lodówce."
  Przenośnia iście poetycka. Adekwatna do programu.

 • mirogniewa

  Oceniono 5 razy 3

  dajcie już spokój z tamtą sprawą. Niedawno jeden z biskupów jechał pijany i rozwalił samochód a już nikt o tym nie mówi...

 • ladyzgaga

  Oceniono 13 razy -1

  Myślisz, że jesteś taka fajna? Twoja reputacja już dawno legła w gruzach, po tym jak bigosu sobie narobiłaś, gdy po pijaku prowadziłaś samochód:)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 64 razy -2

  "Ewa Farna: Chciałabym być jak Beyoncé, bo z takimi biodrami i taką pupą, to tylko nią mogę być!"

  Ewa Farna - rozbiór semantyczny zdania:
  "Chciałabym być Beyonce" - nie będziesz nigdy - cienka w uszach jesteś. Głos marny, piosenki pisane na kolanie.
  "bo z takimi biodrami i taką pupą, to tylko nią mogę być" - z takimi biodrami i pupą to możesz być najwyżej upasioną Ewą Farną.

  Koniec analizy.

  Jeszcze Węgorzewska: "Jesteś polską Adele"... Całkowicie leżę, ale podnieść się mogę w przypadku tego, że mają równie irytująco manieryczny sposób śpiewania.

  FARNA! Z A M I L C Z!
  Zrób to dla swoich fanów, bo gadasz jak po tym wypadku.

  Dowiedziałem się, że Farna czyta Plotka i stąd "inwokacja" do Farnej :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX