Ewa Farna: Chciałabym być jak Beyoncé, bo z takimi biodrami i taką pupą, to tylko nią mogę być!

Kolejny raz udowadnia, że ten program to głównie zabawa.
Ewa Farna: Chcę być jak Beyonce Kolejny raz udowadnia, że "Bitwa na głosy" to tylko zabawa - Chciałabym być jak Beyonce, bo z takimi biodrami i taką pupą to tylko nią mogę być - powiedziała Ewa Farna w "Bitwie na głosy" Ewa Farna w "Bitwie na głosy" powiedziała, że bardzo lubi żartować i "ma jaja". Wspomniała, że kiedyś podpisała się parze młodej w następujący sposób: "Nie zapomnę ci tej nocy" - to do pana młodego, i "Oddaję ci go w twoje ręce" - to zaś panny młodej. Kolejnym utworem, jaki wykonała drużyna Ewy Farnej, była piosenka Destiny's Child "Survivor". To była moc! Wszyscy jurorzy byli zachwyceni, poza... Titusem. Widocznie nie o taką moc mu chodziło: - Pozostanę chłodny jak sernik w lodówce - powiedział. Alicja była innego zdania. Wśród członków drużyny zobaczyła polską Adele: - Jesteś polską Adele, aż ze mnie powietrze zeszło! Poczułem. Nie mogę się ruszyć, bo jestem sparaliżowany - dodał. Nas najbardziej rozbawiła odpowiedź Ewy na pytanie Kędziora, czy jak była małą dziewczynką, to chciała być jak Beyonce Knowles, Kelly Rowland czy Michelle Williams. Ewa odpowiedziała: - Ja nadal jestem małą dziewczynką, ale chciałabym być jak Beyonce, bo z takimi biodrami i taką pupą to tylko nią mogę być! Ta dziewczyna jest fenomenalna!

Ewa Farna w "Bitwie na głosy" powiedziała, że bardzo lubi żartować i "ma jaja". Wspomniała, że kiedyś podpisała się parze młodej w następujący sposób:

Nie zapomnę ci tej nocy - a do panny młodej - oddaję Ci go w Twoje ręce - powiedziała.

Kolejnym utworem, jaki wykonała drużyna Ewy Farnej była piosenka Destiny's Child "Survivor". To była moc! Wszyscy jurorzy byli zachwyceni, poza... Titusem. Widocznie nie o taką moc mu chodziło:

Pozostanę chłodny jak sernik w lodówce - powiedział.

Alicja była innego zdania. Wśród członków drużyny zobaczyła polską Adele:

Jesteś polską Adele, aż ze mnie powietrze zeszło!
Poczułem. Nie mogę się ruszyć, bo jestem sparaliżowany - dodał.

Nas najbardziej rozbawiła odpowiedź Ewy na pytanie Kędziora, czy jak była małą dziewczynką, to chciała być jak Beyoncé Knowles, Kelly Rowland czy Michelle Williams. Ewa odpowiedziała:

Ja nadal jestem małą dziewczynką, ale chciałabym być jak Beyoncé, bo z takimi biodrami i taką pupą, to tylko nią mogę być!

Ewa Farnafot. Kapif

Ta dziewczyna jest fenomenalna!

varg