Ewa Farna zawróciła Kędziorowi w głowie. "Ubrała się tak, że nie mogę się skupić!"

Czarowała?
Farna zawróciła w głowie "Kędziorowi" Czarowała? Na początku ostatniego odcinka "Bitwy na głosy" Ewa Farna wyglądała olśniewająco. - Ewa ubrała się tak, że nie mogę się skupić - stwierdził "Kędzior" Ewa Farna na początku ostatniego odcinka "Bitwy na głosy" wyglądała jak milion dolarów. W dopasowanej, podkreślającej biust sukience i upiętych włosach wyglądała naprawdę nieziemsko. Piotr "Kędzior" Kędzierski, który zadawał jej pytania po pierwszej rundzie, nie wiedział, gdzie podziać wzrok. Biedak stwierdził, że najlepiej zrobi patrząc przed siebie. - Ewa ubrała się tak, że nie mogę się skupić - wyznał "Kędzior". Mimo trudności, prezenterowi udało się przekazać Ewie kilka pytań od internautów. Ci byli ciekawi m.in. tego, czy dziewczyna wzrusza się na filmach: - Tak. Ja ryczę zawsze - odpowiedziała. Czy przyjedzie na urodziny internauty Maćka? - Zależy które - odparła ze śmiechem piosenkarka. Gdy Kedzior doprecyzował, że chodzi o pięćdziesiąte urodziny, Farna stwierdziła, że może przyjechać z tatą... Obcasy czy trampki? - Trampki - odparła bez namysłu Ewa. Co tam odpowiedzi. Naprawdę ciężko było się skupić na tym, co dziewczyna mówiła. Wyglądała olśniewająco! I ten błysk, zadzior w oku - super. Szkoda, że później Ewa przebrała się w czarną suknię. Wraz z nią cały pozytywny nastrój prysł...

Ewa Farna, na początku dzisiejszego odcinka "Bitwy na głosy", wyglądała jak milion dolarów. W dopasowanej, podkreślającej biust sukience i upiętych włosach wyglądała naprawdę nieziemsko. Piotr "Kędzior" Kędzierski, który zadawał jej pytania po pierwszej rundzie, nie wiedział, gdzie podziać wzrok. Biedak stwierdził, że najlepiej zrobi patrząc przed siebie.

Ewa ubrała się tak, że nie mogę się skupić - wyznał Kędzior.

Ewa FarnaScreen z TVP2

Mimo trudności, prezenterowi udało się przekazać Ewie kilka pytań od internautów. Ci byli ciekawi m.in. tego, czy dziewczyna wzrusza się na filmach:

Tak. Ja ryczę zawsze - opowiedziała.

Ewa FarnaScreen z TVP2

Czy przyjedzie na urodziny internauty Maćka?

Zależy które - odparła ze śmiechem piosenkarka.

Gdy Kedzior doprecyzował, że chodzi o pięćdziesiąte urodziny, Farna stwierdziła, że może przyjechać z tatą...

Ewa FarnaScreen z TVP2

Obcasy czy trampki?

Trampki - odparła bez namysłu Ewa.

Ewa FarnaScreen z TVP2

Co tam odpowiedzi. Naprawdę ciężko było się skupić na tym, co dziewczyna mówiła. Wyglądała olśniewająco! I ten błysk, zadzior w oku - super. Szkoda, że później Ewa przebrała się w czarną suknię. Wraz z nią cały pozytywny nastrój prysł...

nn

Ewa Farna w 'Bitwie na głosy'...
Więcej o:
Komentarze (9)
Ewa Farna zawróciła Kędziorowi w głowie. "Ubrała się tak, że nie mogę się skupić!"
Zaloguj się
 • espertka88

  Oceniono 29 razy 15

  No,ale ja się nawet Kędziorowi nie dziwię,Ewa wyglądała naprawdę fajnie :) Oczywiście każdy może powiedzieć że odsłoniła za dużo ciała czy coś,a jednak mi się podoba :)

 • forfiter_jr

  Oceniono 8 razy 4

  "Ewa Farna, na początku dzisiejszego odcinka "Bitwy na głosy", wyglądała jak milion dolarów."
  Jak sterta papierków??
  No na szczęście wyglądała dużo lepiej.

 • chwilka

  Oceniono 3 razy 1

  On się skupił...na jej dużych, niebieskich; pewnie też zezem prostym.

 • olaboga

  Oceniono 15 razy 1

  Jula odpadła, to od razu nabrała wiatru w żagle :)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 18 razy 0

  Piotr "Kędzior" Kędzierski - a co to?

  "Obcasy czy trampki?"
  "Trampki - odparła bez namysłu Ewa"
  "Naprawdę ciężko było się skupić na tym, co dziewczyna mówiła"

  No, też bym się nie skupił przy tym wysypie mądrości by Ewa Farna.

 • browaryr

  Oceniono 23 razy -1

  "tartaczne"dziewcze ta farna....

 • opinista

  Oceniono 22 razy -8

  Ogólnie Ewa Farna jest najładniejsza ze wszystkich polskich pseudo piosenkarek. Marina jest jeszcze ładna ale jest prosta i niezbyt błyskotliwa. Najlepsze jest to że obydwie pochodzą z różnych krajów. A niby to polki to są te najpiękniejsze xD U nas w showbizie ani talent ani wygląd nie ma znaczenia widocznie ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX