"Bitwa na głosy": Ewa Farna mistrzynią ciętej riposty

Zajęła drugie miejsce.
Ewa Farna mistrzynią ciętej riposty Wokalistka w sobotnim show TVP 2 "Bitwa na głosy" zajęła drugie miejsce. Grupa Ewy Farnej w show "Bitwa na głosy" zajęła drugie miejsce. Przegrała tylko z Andrzejem Piasecznym. Wokalistka okazała się też mistrzynią ciętej riposty. Grupa Ewy Farnej w sobotnim programie "Bitwa na głosy" zajęła drugie miejsce. Przegrała tylko z Andrzejem Piasecznym. Ewa zadedykowała występ swojej drużyny Bartkowi i ze łzami w oczach powiedziała, że jego tata jest w szpitalu. Jej grupa zaśpiewała adekwatną do sytuacji piosenkę "Parę chwil" IRY. Jury było zachwycone wokalistką, gorzej z oceną jej grupy: - Faceci trochę lepiej. A dziewczyny (...), cierpicie aż do bólu. Ewa charyzmatyczna, piękna - powiedziała Alicja. Titus był zachwycony doborem repertuaru: - Pojawiła się wreszcie odrobina rocka. Odrobina i jest światełko w tunelu. [...] Ewa, dziękuję za wybranie pierwszego rockowego utworu. Jestem na tak - powiedział juror. Nie mogło zabraknąć też pełnych finezji wypowiedzi Wojciecha Jagielskiego i Katarzyny Zielińskiej: - Przed waszym występem powinna pojawiać się tablica z napisem: uwaga, wysokie napięcie - powiedziała Kasia. Wojtek powiedział zaś: - Przemek: więcej mocy! To tak jakbyś o jednym jądrze śpiewał! - podsumował Jagielski. Okazało się, że Ewa jest mistrzynią ciętej riposty: Każdy atom ma jedno jądro - natychmiast skomentowała wypowiedź Wojtka. Po tym, jak odpadła Jula, Ewa ma wielkie szanse na wygraną. Czy jej się to uda?

Grupa Ewy Farnej w dzisiejszym programie zajęła drugie miejsce. Przegrała tylko z Andrzejem Piasecznym. Ewa zadedykowała występ swojej drużyny Bartkowi i ze łzami w oczach powiedziała, że jego tata jest w szpitalu. Jej grupa zaśpiewała adekwatną do sytuacji piosenkę "Parę chwil" IRY. Jury było zachwycone wokalistką, gorzej z oceną jej grupy:

Faceci trochę lepiej. A dziewczyny (...), cierpicie aż do bólu. Ewa charyzmatyczna, piękna - powiedziała Alicja.

Titus był zachwycony doborem repertuaru:

Pojawiła się wreszcie odrobina rocka. Odrobina i jest światełko w tunelu. [...] Ewa, dziękuję za wybranie pierwszego rockowego utworu. Jestem na tak.

Ewa Farna screen z TVP 2

Nie mogło zabraknąć też pełnych finezji wypowiedzi Wojciecha Jagielskiego i Katarzyny Zielińskiej:

Przed waszym występem powinna pojawiać się tablica z napisem: uwaga, wysokie napięcie - powiedziała Kasia.

Wojtek powiedział zaś:

Przemek: więcej mocy! To tak jakbyś o jednym jądrze śpiewał!

Okazało się, że Ewa jest mistrzynią ciętej riposty:

Każdy atom ma jedno jądro - natychmiast skomentowała wypowiedź Wojtka.

Po tym, jak odpadła Jula, Ewa ma wielkie szanse na wygraną.

Czy jej się to uda?

ak