"Bitwa na głosy": Jula odpadła z programu!

Co teraz?

Jula odpadła z programu! Tego nikt się nie spodziewał. Wydawało się, że producenci kreowali ją na finalistkę. Przegrała w dogrywce z Piotrem Rubikiem. Pierwszy raz głosy widzów zgadzały się z opiniami jury.

Zarówno ona, jak i Piotr Rubik, musieli wziąć udział w dogrywce. Obie drużyny powtórzyły więc swój występ i zaśpiewały ten sam utwór. Według Wojtka Jagielskiego, było czuć tremę, ale podobała mu się naturalność Juli i energia, jaką ona przekazuje zespołowi. Jego zdanie nie przełożyło się na głosy. Tylko Titus głosował na jej drużynę.

Julascreen z TVP 2

Grupa Juli rozpoczęła dzisiejszy odcinek  programu, więc widzowie mieli wiele czasu na wysyłanie SMS-ów.  Wokalistka wybrała dla swojej drużyny piosenkę Michaela Jacksona "Black Or White” - to według niej wspaniały utwór o tolerancji. Alicja uznała, że Jula jest bardzo odważną dziewczyną, bo to trudna piosenka. Katarzyna Zielińska też była zachwycona występem:

Wspaniały ruch, ja się zapisuje na lekcję. Jeśli chodzi o choreografię, to jesteś debeściak - powiedziała o Adamie.

Nawet Wojciech Jagielski był podobnego zdania:

Jula, jeśli mogłoby być lepiej, to powiedz co? Od czego? Od ciosu w tył głowy?! - spytał błyskotliwie.

Jula żałuje, że skończyła się jej przygoda z programem. Hubert Urbański nazwał to porażką jej drużyny. Fanki płakały rzewnymi łzami.

Na koniec wykonano utwór "Naiwne pytania" z refrenem "W życiu piękne są tylko chwile". Czy wyobrażacie sobie bardziej czułe zakończenie?

ak

Więcej o:
Komentarze (6)
"Bitwa na głosy": Jula odpadła z programu!
Zaloguj się
 • ladyzgaga

  Oceniono 34 razy 8

  Zielińska jesteś kretynką!

  Liber rządzi!

 • foxylion

  Oceniono 17 razy 7

  Miałem nadzieje ze pokonasz Czeszke, ale niestety okazalo sie, ze jestes bardzo slaba wokalistka (wspolne spiewanie na zywo wszystkich zespolow pozwolilo zobaczyc i porownac prawdziwe umiejetnosci trenerow). Powstalas dzieki internetowi, w ktorym zamieszcza sie dopracowane przez studia utwory i ciezko zajarzyc, ile w wykonaniu talentu a ile techniki. Wiem bo sam mam studia i czasem korzystaja z niego amatorzy, ktorzy maja wiecej talentu od Ciebie. Na zywo Farna Cie bije na glowe co bardzo mnie smuci bo kibicowalem Tobie.

 • mattrix

  Oceniono 7 razy 3

  przykro mi

 • olaboga

  Oceniono 21 razy -1

  I dobrze. Głos jeszcze bardziej lichy od wyglądu małej szarej mychy. Sprawiała wrażenie, że każda wyśpiewana głoska sprawia jej straszny ból. Dziewczę nadaje się tylko do śpiewania półszeptem do ucha lub pod prysznicem. Niestety, taka prawda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX