"Bitwa na głosy": Jula odpadła z programu!

Co teraz?
Jula odpadła z "Bitwa na głosy" Co teraz? Jula odpadła z "Bitwa na głosy". Tego nikt się nie spodziewał. Wydawało się, że producenci kreowali ją na finalistkę. Przegrała w dogrywce z Piotrem Rubikiem. Jula odpadła z programu! Tego nikt się nie spodziewał. Wydawało się, że producenci kreowali ją na finalistkę. Przegrała w dogrywce z Piotrem Rubikiem. Pierwszy raz głosy widzów zgadzały się z opiniami jury. Zarówno ona, jak i Piotr Rubik musieli wziąć udział w dogrywce. Obie drużyny powtórzyły więc swój występ i zaśpiewały ten sam utwór. Według Wojtka Jagielskiego było czuć tremę, ale podobała mu się naturalność Juli i energia, jaką ona przekazuje zespołowi. Jego zdanie nie przełożyło się na głosy. Tylko Titus głosował na jej drużynę. Grupa Juli rozpoczęła sobotni odcinek programu, więc widzowie mieli wiele czasu na wysyłanie SMS-ów. Wokalistka wybrała dla swojej drużyny piosenkę Michaela Jacksona "Black Or White" - to według niej wspaniały utwór o tolerancji. Alicja uznała, że Jula jest bardzo odważną dziewczyną, bo to trudna piosenka. Katarzyna Zielińska też była zachwycona występem. - Wspaniały ruch, ja się zapisuje na lekcję. Jeśli chodzi o choreografię, to jesteś debeściak - powiedziała o Adamie. Nawet Wojciech Jagielski był podobnego zdania: - Jula, jeśli mogłoby być lepiej, to powiedz co? Od czego? Od ciosu w tył głowy?! - spytał błyskotliwie. Jula żałuje, że skończyła się jej przygoda z programem. Hubert Urbański nazwał to porażką jej drużyny. Fanki płakały rzewnymi łzami. Na koniec wykonano utwór "Naiwne pytania" z refrenem "W życiu piękne są tylko chwile".

Jula odpadła z programu! Tego nikt się nie spodziewał. Wydawało się, że producenci kreowali ją na finalistkę. Przegrała w dogrywce z Piotrem Rubikiem. Pierwszy raz głosy widzów zgadzały się z opiniami jury.

Zarówno ona, jak i Piotr Rubik, musieli wziąć udział w dogrywce. Obie drużyny powtórzyły więc swój występ i zaśpiewały ten sam utwór. Według Wojtka Jagielskiego, było czuć tremę, ale podobała mu się naturalność Juli i energia, jaką ona przekazuje zespołowi. Jego zdanie nie przełożyło się na głosy. Tylko Titus głosował na jej drużynę.

Julascreen z TVP 2

Grupa Juli rozpoczęła dzisiejszy odcinek  programu, więc widzowie mieli wiele czasu na wysyłanie SMS-ów.  Wokalistka wybrała dla swojej drużyny piosenkę Michaela Jacksona "Black Or White" - to według niej wspaniały utwór o tolerancji. Alicja uznała, że Jula jest bardzo odważną dziewczyną, bo to trudna piosenka. Katarzyna Zielińska też była zachwycona występem:

Wspaniały ruch, ja się zapisuje na lekcję. Jeśli chodzi o choreografię, to jesteś debeściak - powiedziała o Adamie.

Nawet Wojciech Jagielski był podobnego zdania:

Jula, jeśli mogłoby być lepiej, to powiedz co? Od czego? Od ciosu w tył głowy?! - spytał błyskotliwie.

Jula żałuje, że skończyła się jej przygoda z programem. Hubert Urbański nazwał to porażką jej drużyny. Fanki płakały rzewnymi łzami.

Na koniec wykonano utwór "Naiwne pytania" z refrenem "W życiu piękne są tylko chwile". Czy wyobrażacie sobie bardziej czułe zakończenie?

ak