"Bitwa na głosy" - odpadła drużyna Tomsona i Barona

Nie mają szczęścia do fanów?
Z "Bitwy na głosy" odpadli najlepsi? Nie mają szczęścia do fanów? W sobotę drużyna Tomsona i Barona dała znakomity występ, a mimo to odpadła z "Bitwy na głosy". Alicja Węgorzewska i Katarzyna Zielińska były zachwycone grupą W sobotę drużyna Tomsona i Barona dała znakomity występ, a mimo to odpadła z "Bitwy na głosy". Alicja Węgorzewska-Whiskerd oraz Katarzyna Zielińska były zachwycone wykonaniem grupy. - Nikt z was nie odpuścił, nawet na sekundę. Jak patrzę na was, to chcę, żeby taka była polska młodzież - mówiła Alicja Węgorzewska. Tomson i Baron postawili na polską klasykę i wybrali utwór "Mamona" Republiki. Męska część jury nie podzielała opinii pań: - Nie zgodzę się z paniami. Według mnie ta piosenka jest trudna. Była źle wykonana - skomentował Wojtek Jagielski, po czym zwrócił się do Eli Nagiel - Jeśli zejdziesz z drogi rockowej, to osobiście skopię ci dupę...yyy tzn. tyłek - poprawił się. Titus też uważał, że Ela uratowała cała występ. Drużyna Tomsona i Barona odpadła z programu, ponieważ dostała za mało głosów od widzów. Szkoda, że kolejny raz wielkie umiejętności i talent przegrały bój z popularnością.

Drużyna Tomsona i Barona dała znakomity występ, mimo to odpadła z piątego odcinka programu "Bitwa na głosy". Alicja Węgorzewska-Whiskerd oraz Katarzyna Zielińska były zachwycone. Mówiły, że było widać ich zaangażowanie, to jak się starają, ani razu nie odpuścili:

Nikt z was nie odpuścił, nawet na sekundę. Jak patrzę na was, to chcę, żeby taka była polska młodzież - mówiła Alicja Węgorzewska.

Bitwa na głosyscreen z TVP 2

Chłopaki postawili na polską klasykę. Wybrali utwór "Mamona" Republiki. Inne zdania niż panie była męska część jury:

Nie zgodzę się z paniami. Według mnie ta piosenka jest trudna. Była źle wykonana - skomentował Wojtek Jagielski, po czym zwrócił się do Eli Nagiel - Jeśli zejdziesz z drogi rockowej, to osobiście skopię ci dupę...yyy tzn. tyłek.

Bitwa na głosyscreen z TVP 2

Titus też uważał, że Ela wszystko uratowała. Występ uznano jednak za udany, mimo surowej opinii Wojtka. Mimo to, drużyna Tomsona i Barona odpadła z programu, miała zbyt mało głosów od widzów. Szkoda, że kolejny raz wielkie umiejętności i talent przegrały bój z popularnością.

ak

Więcej o:
Komentarze (12)
"Bitwa na głosy" - odpadła drużyna Tomsona i Barona
Zaloguj się
 • gagula

  Oceniono 57 razy 49

  no wybaczcie, ale drużyna Tomsona i Barona była jak dla mnie najlepsza. Teraz już nie oglądam tego szajstwa ...

 • lila00

  Oceniono 44 razy 38

  Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, kurcze tak im kibicowałam, teraz to już nawet nie będe tego programu oglądać. Szkoda, że naprawdę fajny zespół odpadł a zosatły już nie będe kończyć jakie... A poza tym to powinni wywalić tą Szulim nie tylko z tego programu ale i w ogóle z tvp no strasznie mi działa na nerwy, drugą edycję miałam nie oglądać jak dowiedziałam się, że ta pani ma być ale przed tv przyciągneli mnie Baron i Tomson a teraz już nie ma co...

 • koja

  Oceniono 33 razy 27

  To niesprawiedliwe. "Podlądałam"ten program tylko ze względu na nich. Najciekawsi ludzie odpadli.

 • ladyzgaga

  Oceniono 18 razy 14

  Znowu wszystko ustawione. Wygra Piasek, zobaczycie

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 12 razy 8

  O ludziska, cztery newsy o jednym programie.

 • pati0221

  0

  wszyscy jury gadają że szkoda że odpadli

 • pati0221

  0

  piszą że są jak mężowie i wcale sie już nie kłoćą każdy słucha kto coś ma do powiedzenia tak w tym bravo było napisane nie mogła wejsc tutaj
  wogule masakra jak oni mogli odpasć taka zajebista grupa jeszcze z nimi

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy -1

  Znowu o tym samym?? Dobrze, że nie oglądałem, bo nie musiałem. Dzięki redakcji wiem wszystko, co się wydarzyło:D

 • pati0221

  Oceniono 5 razy -3

  ja raz na nich zagłosowałam i juz nie mogłam ale w tym dniu co mieli odpaść to czułam że odpadną i odpadli nasza koleżanka była w tej grupie gadała że oni są jacyś dziwni
  _____________________________________________________________________________________
  tak wogule afromentalu już nie bedzie bo jakieś tam mają problemy szkoda że ich niebedzie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX