"Bitwa na głosy" - odpadła drużyna Tomsona i Barona

Nie mają szczęścia do fanów?
Z "Bitwy na głosy" odpadli najlepsi? Nie mają szczęścia do fanów? W sobotę drużyna Tomsona i Barona dała znakomity występ, a mimo to odpadła z "Bitwy na głosy". Alicja Węgorzewska i Katarzyna Zielińska były zachwycone grupą W sobotę drużyna Tomsona i Barona dała znakomity występ, a mimo to odpadła z "Bitwy na głosy". Alicja Węgorzewska-Whiskerd oraz Katarzyna Zielińska były zachwycone wykonaniem grupy. - Nikt z was nie odpuścił, nawet na sekundę. Jak patrzę na was, to chcę, żeby taka była polska młodzież - mówiła Alicja Węgorzewska. Tomson i Baron postawili na polską klasykę i wybrali utwór "Mamona" Republiki. Męska część jury nie podzielała opinii pań: - Nie zgodzę się z paniami. Według mnie ta piosenka jest trudna. Była źle wykonana - skomentował Wojtek Jagielski, po czym zwrócił się do Eli Nagiel - Jeśli zejdziesz z drogi rockowej, to osobiście skopię ci dupę...yyy tzn. tyłek - poprawił się. Titus też uważał, że Ela uratowała cała występ. Drużyna Tomsona i Barona odpadła z programu, ponieważ dostała za mało głosów od widzów. Szkoda, że kolejny raz wielkie umiejętności i talent przegrały bój z popularnością.

Drużyna Tomsona i Barona dała znakomity występ, mimo to odpadła z piątego odcinka programu "Bitwa na głosy". Alicja Węgorzewska-Whiskerd oraz Katarzyna Zielińska były zachwycone. Mówiły, że było widać ich zaangażowanie, to jak się starają, ani razu nie odpuścili:

Nikt z was nie odpuścił, nawet na sekundę. Jak patrzę na was, to chcę, żeby taka była polska młodzież - mówiła Alicja Węgorzewska.

Bitwa na głosyscreen z TVP 2

Chłopaki postawili na polską klasykę. Wybrali utwór "Mamona" Republiki. Inne zdania niż panie była męska część jury:

Nie zgodzę się z paniami. Według mnie ta piosenka jest trudna. Była źle wykonana - skomentował Wojtek Jagielski, po czym zwrócił się do Eli Nagiel - Jeśli zejdziesz z drogi rockowej, to osobiście skopię ci dupę...yyy tzn. tyłek.

Bitwa na głosyscreen z TVP 2

Titus też uważał, że Ela wszystko uratowała. Występ uznano jednak za udany, mimo surowej opinii Wojtka. Mimo to, drużyna Tomsona i Barona odpadła z programu, miała zbyt mało głosów od widzów. Szkoda, że kolejny raz wielkie umiejętności i talent przegrały bój z popularnością.

ak