Agnieszka Szulim nie może mówić

Co ją uciszyło?
Agnieszka Szulim nie mogła mówić Co ją uciszyło? Prowadząca "Bitwę na głosy" Agnieszka Szulim podczas sobotniego odcinka nie mogła mówić. Miała zapalenie krtani. Mówiła zachrypniętym, niskim głosem. Prowadząca "Bitwę na głosy" Agnieszka Szulim podczas sobotniego odcinka nie mogła mówić. Co ją uciszyło? Zapalenie krtani. Niestety programy na żywo mają to do siebie, że trzeba być zawsze dyspozycyjnym. Szulim mówiła zachrypniętym, niskim głosem, czasami nie mogła w ogóle wypowiedzieć ani słowa i musiała poprosić Huberta Urbańskiego o pomoc. - Agnieszka ma niedyspozycję głosu i, jak dobrze widać, to jedyna niedyspozycja z jaką się zmaga - powiedział Hubert. Piotr Kędzierski postulował, by to Agnieszka przeczytała, kto odpadł z programu, skoro nie może mówić. Szkoda, że to tak nie działa, bo odpadła grupa Tomsona i Barona. Prezenterka wyglądała bardzo dobrze, Wojciech Jagielski porównał ją do Lany Del Rey. Jak widać, jesienne przeziębienie dopada nawet gwiazdy.

Prowadząca "Bitwy na głosy", Agnieszka Szulim, podczas dzisiejszego odcinka nie mogła mówić. Co ją uciszyło? Zapalenie krtani. Niestety programy na żywo mają to do siebie, że trzeba być zawsze dyspozycyjnym. Szulim mówiła ochrypniętym, niskim głosem, czasami nie mogła w ogóle wypowiedzieć ani słowa i musiała poprosić Huberta Urbańskiego o pomoc.

Agnieszka ma niedyspozycję głosu i, jak dobrze widać, to jedyna niedyspozycja z jaką się zmaga - powiedział Hubert.

 

Bitwa na głosyscreen z TVP 2

 

Piotr Kędzierski postulował, by to Agnieszka przeczytała, kto odpadł z programu, skoro nie może mówić. Szkoda, że to tak nie działa, bo odpadła grupa Tomsona i Barona.

Prezenterka wyglądała bardzo dobrze, Wojciech Jagielski porównał ją do Lany Del Rey, ale jak widać jesienne przeziębienie dopada nawet gwiazdy.

ak

Więcej o:
Komentarze (11)
Agnieszka Szulim nie może mówić
Zaloguj się
 • pan.malowany

  Oceniono 22 razy 16

  To objawy glebokiego gardla-czeste zjawisko w show biznesie.

 • koja

  Oceniono 24 razy 16

  Choroby się zdarzają to normalne, ale pani prowadzące bez głosu? Trochę to nieuprzejme w stosunku do widza. Chyba mogli znaleźć kogoś w zasępstwie.Wyglądało to żałośnie, ale kasa za program jest na koncie.

 • aldonathebest

  Oceniono 16 razy 14

  "Piotr Kędzierski postulował, by to Agnieszka przeczytała, kto odpadł z programu, skoro nie może mówić. Szkoda, że to tak nie działa, bo odpadła grupa Tomsona i Barona."

  Tak czytam to zdanie juz setny raz i nadal sie zastanawiam CO TEN JELOP, KTORY TO NAPISAL CHCIAL KONKRETNIE POWIEDZIEC?

  Te artykuly na plotku sa tak debilne, ze az musze isc po mleko, bo nie mam co wlozyc do gara, a buty odmawiaja posluszenstwa.

 • ladyzgaga

  Oceniono 18 razy 14

  Szulim nie jest żadną gwiazdą, redaktorki.

 • chwilka

  Oceniono 9 razy 9

  Przegrała bitwę na głosy...Pewnie sztachnęła się marychą przed programem i wysiadł jej aparacik.

 • duur85

  Oceniono 18 razy 8

  usta ma jak kaczor donald, to jak ma mowic?beznadziejnie z tym botoksem:((

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 14 razy 8

  Całe szczęście, że nie może.

 • forfiter_jr

  Oceniono 2 razy 2

  Czytam 3 ostatnie zdania i nie jestem w stanie ich pojąć...
  "Piotr Kędzierski postulował, by to Agnieszka przeczytała, kto odpadł z programu, skoro nie może mówić. Szkoda, że to tak nie działa, bo odpadła grupa Tomsona i Barona."
  Czyli nie może mówić, a może czytać??? Co nie może działać??

  "Prezenterka wyglądała bardzo dobrze, Wojciech Jagielski porównał ją do Lany Del Rey, ale jak widać jesienne przeziębienie dopada nawet gwiazdy." Qr..a, co ma wygląd do zaziębienia???

  Ja postuluję o to, żeby jednak ktoś, ktokolwiek z redakcji wziął się jednak za naukę do matury.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX